Harrison FordI

Harrison J. Ford

8,6
98 974 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harrison Ford

...tak naprawdę najbardziej znany i lubiany jest z ról Hana Solo i Indiany Jonesa, a która z nas nie marzy o takim podróżniku i poszukiwaczu przygód, który z jednej strony jest twardym, odważnym a jednocześnie zabawnym facetem, a z drugiej ma przebłyski dżentelmeństwa i potrafi być czuły i troskliwy... W wielu innych filmach też można znaleźć takiego bohatera :)
Nie wiem jak Wy, ale to nie Harrison mi się podoba, ale postacie które gra... Co Wy na to kobietki, a może i faceci?

Dzoana_2

Karolina Korwin-Piotrowska, która niegdyś wraz z Marcinem Pawłowskim prowadziła "Filmidło" w TVP, w programie Wojewódzkiego opowiadała o swoich wywiadach z gwiazdami. Powiedziała, że w trakcie rozmowy z Fordem miała ochotę rzucić mu się na szyję, taki to on podobno piękny! Myślę więc, że musi być coś więcej w tym facecie niż tylko magia jego ekranowych ról. Ford to taki typ kowboja i zdaje się, ma nawet ranczo. Taki to i płot naprawi jak będzie trzeba i przytuli swoim silnym ramieniem. Po prostu prawdziwy mężczyzna. Na powodzenie kobiet może na pewno liczyć, skoro niedługo ożeni się po raz trzeci.

Arcturus

"Powodzenie u kobiet" oczywiście miało być.

Arcturus

Jeśli wierzyć filmwebowym ciekawostkom, Ford jest najbogatszym aktorem świata i taka perspektywa na pewno również rozpala umysły pań :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones