Helena Bonham Carter

8,7
103 995 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Bonham Carter

Nienawidzę jej. Gra w fajnych filmach, nieźle gra. Nie mam do niej nic, ale jakoś jej nie lubię. Dziwnę to, ale każdy tak do kogoś ma. :) Polecam PODZIEMNY KRĄG z Heleną!

Polish

Czy po 8 latach coś się zmieniło :) ?

xxxoliksxxx

Dobre pytanie :D!

xxxoliksxxx

Bardziej zbolałą twarz ma z roli na rolę...

użytkownik usunięty
swierszczFW

Bo z roku na rok jest coraz starsza. Nikomu nie ubywa lat.

Może się czepiam... na pewno się czepiam.
Jednak, Pani Grażyna Szapołowska w roli Telimeny odegrała role kilku kobiet - przybywając na ucztę do zamku tak, że Tadeusz pomylił ją z Zosią (wg. Wieszcza, co na filmie też się udalo moim zdaniem pokazać) czy flirtując z Tadeuszem, a potem jako stateczna i zazdrosna opiekunka Zosi. Czy tez po powrocie Hrabiego z wojny...

Zupełnie nie mogę sobie wyobrazić Pani Heleny Bonham Carter w takiej roli, precyzyjniej mówiąc wyobrażam sobie tą rolę i jest mi dobrze z myślą że nikt takiego filmu nie nakręci.

użytkownik usunięty
swierszczFW

Jak sam stwierdziłeś - ewidentnie się czepiasz, bo jedno nie ma z drugim nic wspólnego.

czepiam się i Twoim zdaniem jeszcze piszę od rzeczy...
i niech tak zostanie ;)

dziękuję za dobra zabawę przy wymianie opinii :)
Pozdrawiam.

Polish

Mam tak samo odnośnie tej pani :D

monteciusz

A ja przeciwnie, jest hipnotyzująca.

monteciusz

też tak mam. To chyba przez to żę ostatnio ona tak jakby ciągle gra tą samą postać. W każdym filmie wygląda bardzo podobnie. Wiadmo reżyser kazał ale odnoszę wrażenie że on inaczej nie potrafi.

użytkownik usunięty
tihomax

Sztuka Latania - Sweeney Todd - Potter - Enid - Jak zostać królem - Burton & Taylor. W każdym jest inna, nie tylko pod względem wyglądu, ale sposobu gry i charakteru.

użytkownik usunięty
Polish

Nick mówi sam za siebie - Polish.

Polish

ja uważam, że jest świetną aktorką

Polish

Ja też tak sądze nie cierpie jej

Polish

tez jej nie lubie :)

użytkownik usunięty
laura9972

I uważasz, że zasługuje na ocenę 1?

Tak. Jedna z najbardziej irytujących twarzy jakie widziałam.

użytkownik usunięty
laura9972

Czaję, że jej nie lubisz, ale 1 oznacza totalne beztalencie i mierność. Naprawdę uważasz, że ona jest kompletnym zerem, tak obiektywnie?

Nawet się nie spieraj z nią. Niestety na naszym kochanym portalu jest wysyp takich właśnie ekspertów i po dłuższej obserwacji wyszedłem z założenia, że nie ma się co w ogóle wdawać w dyskusję. Tak już odwołując się do jej posta to sądzę, że najbardziej irytującą sytuacją jest gdy ktoś mówi, że coś jest złe i głupie, a nie potrafi tego udowodnić.

Nie! Bo nie! Nie rozumiesz?!

Nie martw się, ja też. Pozdrawiam.

uki4539

Ja też bardzo lubię jak na naszym kochanym portalu szanujemy zdanie innych. Pozdrawiam.

laura9972

Szanuję zdanie innych, ale tylko wtedy gdy nie jest ewidentnym dogryzaniem i trolowaniem. Bo jak nazwać osobę, która daje aktorce 1 bo ma irytującą twarz? Póki ktoś zachowuje się racjonalnie to szacunek jak najbardziej, ale w takiej sytuacji? Jeden bo nos za długi, albo lewe ucho większe od drugiego? Zastanów się nad tym czy to co piszesz zasługuje na szacunek (a właściwie to czego nie piszesz, bo w twojej ocenie nie ma żadnego uzasadnienia, więc albo go nie masz, albo trolujesz).

Co to portal z modą i urodą? Dla mnie jest piękną kobietą, ale oceniając ją nie biorę tego pod uwagę. Liczy się to jak gra i jak wciela się w postaci.

No może nie do końca, bo jednak aktor gra twarzą także, ale jeżeli jest świetny jak w tym przypadku to radzi sobie we wszystkich rolach. Przede wszystkim nie wpływa to na ocenę tak drastycznie jak w twoim przypadku.

Polish

Pewnie dlatego, że często gra niebywale wredne postacie (Bellatrix Lestrange w Harrym Potterze). Takie moje zdanie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones