Hugh GrantI

Hugh John Mungo Grant

8,1
42 997 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Grant

jedyny "aktor" na świecie ktory nie umie grac nic innego jak fajtlapowatego podrywacza w zalosnych komediach romantycznych:D

lema89

to, że gra głównie takie role, to nie znaczy, że innych nie potrafi...
natomiast jak wielu jest obecnie aktorów, którzy nie potrafią zagrać
"fajtłapowatego podrywacza"...wyglądają żałośnie, sztucznie i bardzo blisko
im do drewa

eji

po prostu nie kazdy dobry akotr chce grac w kiczowatych kom rom:):P pozdrawiam

lema89

za to ja bardzo dziękuję Hugh Grantowi za to, że gra w kiczowatych komediach romantycznych niepoprawnych podrywaczy, bo po całym, ciężkim tygodniu pracy obfitującym w sytuacje wymagające ode mnie wniesienia się na wyżyny intelektualne, przewertowania fachowej literatury, wieczór spędzony z "kiczowatą", nieskomplikowaną komedią romantyczną jest zbawieniem. nie chciałabym, aby aktorzy, znani i lubiani, grywali tylko w ambitnych produkcjach, bo dobrze sprawdzają się też w schematycznych komedyjkach. i taki Hugh Grant jest "masom" potrzebny, amen.

lema89

"Hehe". Widzę, że nie widziałeś tych najlepszych filmów z Hugh, choć co prawda, to prawda, gra najwięcej takich ról. Widzę, że jesteś kolejnym "ambitniakiem", który myśli, że jest wielkim krytykiem filmowym, bo się nie lubi pośmiać na komediach.

lema89

Musze powiedzieć,że wyjątkowo nie trawie tego aktora,działa mi na nerwy.

lema89

A ja powiem tak : uwielbiam Hugh. Uwielbiam jego "fajtłapowate" role, bo gra je wspaniale. 10/10, bo gdy go widzę, zawsze się uśmiecham :)

lema89

rzeczywiście!!! sama bym na to nie wpadła ale jak przeczytałam ten wpis to już wiem;)

mrowkanuta

Hugh jest świetny! Uwielbiam zwłaszcza "Prosto w serce" z jego udziałem, pokazał tam swój talent wokalny:), no i taneczny trochę też...;)
rzeczywiście wywołuje usmiech na twarzy, więc jest w sam raz na chandrę:)

jagna z bagna

Pisząc żałosne komedie romantyczne mam nadzieje, że nie masz na myśli:
-Drobne Cwaniaczki
-Bridget Jones
-Notting Hill
-Był Sobie Chłopiec
-Cztery Wesela i Pogrzeb

lema89

Lema89, masz kompleksy i mało tego powinieneś iść się leczyć. Nie jego wina, że nie potrafisz być tak czarujący jak on - ściągnij dres, zapuść 12mm włosów i zacznij nowe życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones