Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 633 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

widziałam - do kin wchodzą 2 nowe filmy z Jackmanem! cieszycie się? ja bardzo! ciekawe, co pokaże w "Źródle" i "Prestiżu"... ja chyba się wybiorę na "Źródło"... a Wy na co pójdziecie? ;)

lilith_19

Oba bardzo dobre obrazy, wręcz świetne. Hugh zagrał w obu wyjątkowo sprawnie - w Źródle ma większą rolę(potrójną;]) więc mógł się bardziej popisać. Co nie zmienia to faktu że dla mnie to pierwsze porządne filmy w których zagrał. Żeby już nie powracał tylko do produkcji w stylu Van Helsing...;

użytkownik usunięty
lilith_19

2 filmy weszły i obydwa sa na pierwszych dwóch miejscach box officu na filmwebie. Czyżby nadchodziła era Hugh Jackmana?

Mam nadzieję, że nadeszła era Hugh Jackmana... To bardzo zdolny aktor, wciąż jednak tak mało ludzi o nim słyszało... Szkoda, że "Źródło" jest pokazywane tylko w kilku kinach w Polsce. To skandal!!!
Oba filmy fenomenalne, ze wspaniałą obsadą...

silversky

Vampire Power - idź na oba! Nie marnuj szansy obejrzenia dwóch świetnych filmów!!! Chociaż są TAK BARDZO RÓŻNE... Naprawdę! Kto wie, kiedy będziesz miała następną okazję...

Spread the word.
Ja wszystkich namawiam by obejrzeli te filmy, bo nie mają żadnej marketingowej promocji... Żadnych plakatów, nic nic... Wciąż tylko widzę "Marię Antoninę" a o nich cicho...

Pozdrawiam.

silversky

hehe dzięki za radę, chyba posłucham - a co mi tam! zaszaleję! pójdę na oba ;)
co do ery HJ:
Fajnieby było -aktor świetny, zabójczo przystojny, doskonale oddaje charaktery swoich postaci. gość jest genialny. jeśli nastanie ta era, to jestem pierwszą zwolenniczką ;)
a co tak konkretnie macie do Van Helsinga?? no dobra fabuła troche kulawa ale da sie przeżyć ;) nawet lubię ten film a HJ grał świetnie ;)

lilith_19

nooo jak dla mnie to Źródłó/Prestiż i Van Helsing to jak dwa końce tej samej liny:D Jackman tam nie miał właściwie nic do grania, film podporządkowany właściwie tylko efektom, które z czasem coraz bardziej zaczynały nużyć tak jak i długość filmu. Nie wyobrażam sobie oglądania tego po raz drugi. Co innego oba kinowe o których mowa, które na bank zakupię na DVD.

Krolik_Pudding

"-aktor świetny, zabójczo przystojny, doskonale oddaje charaktery swoich postaci. gość jest genialny. jeśli nastanie ta era, to jestem pierwszą zwolenniczką ;)"

zgadzam się w 100% :)

Co do Van Helsinga, to wg mnie po prostu nie miał okazji się tam nagrać, po prostu nie o to tam chodziło.. Film mi się podobał - jak to Hugh określił - "ideal summer popcorn movie" :) TERAZ, pokazał na co naprawdę go stać, po prostu zagrał ŚWIETNIE!!!

Ja to mam nadzieję że to będzie ta era Hugh Jackmana ;) uwielbiam faceta - wszechstronny, sympatyczny, dobry aktor i jeszcze przystojny :]
Też jestem napalona na te dwa jego nowe filmy ;P mam nadzieję zobaczyć je niedługo =D
A na "Wolverina" jeszcze będę niestety musiała poczekać jakiś czas heh ;] ale chociaż wiem że na pewno warto.
No a "Van Helsinga" to nie widziałam to się nie odzywam... ;p widziałam tylko wszystkich "X-menów" za których go naprawde polubiłam no i "Kate i Leopold" ;) ale to tak na marginesie

Trzymajmy kciuki za Hugh! =D trzeba przyznać że dobre role sobie dobiera :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones