Ian HardingV

Ian Michael Harding

7,7
1 824 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Harding
STOPACTA

To zrozumiałe. Założę się, że EzrA to A.

Hmm_Ciastko

Też mi to już przyszło na myśl.

STOPACTA

czemu psychola?

Gryzio

Bo Ezra jest okropny

STOPACTA

a w tym sensie

użytkownik usunięty
STOPACTA

z czym okropny?

Jest okropny bo jest okropny. No taka argumentacja bez argumentacji jak to baba.

STOPACTA

Wiem co czujesz, choć przyznam się że starałam się polubić ale nie wyszło. Teraz jego postać strasznie mnie wnerwia gdy tylko pojawia się na ekranie.

STOPACTA

Moim zdaniem jest niepoprawnie seksowny ;) Nie podoba się Wam? Tym lepiej dla mnie ...;p

sylar19

Dokładnie. Niepoprawnie seksowny! ;)

sylar19

Jest niezły to fakt. Gdyby nie jego rola pewnie bym nie oglądała... chciała bym mieć takiego nauczyciela na studiach... Ciacho chrum

seYen

Zgadzam się. Przystojny, romantyczny i inteligentny. ^^ Uwielbiam go od samego początku. :)

Carmela

w pełni się z tobą zgadzam :3 nie wiem co wy od niego chcecie ;/

sylar19

OH Ezra !

sylar19

Zgadzam się! Jest totalnie boski i śni mi się po nocach!

STOPACTA

Ja też nie lubię Ezry bo po prostu jest strasznie nuuuuudny i niczego nie wnosi do akcji serialu. Nawet gdy miał scenę bez koszulki nie zrobił na mnie wrażenia.

STOPACTA

wg mnie gra beznadziejnie ale ciacho z niego niezłe ; )

STOPACTA

Ja tam go lubię...

nomeda

Mojim zdaniem jest fajny i ładny . Nie wiem czm. się go tak przyczepiliście .

talkanatalka

Czy on taki ładny to nie wiem ale śmieszy mnie jego imię w PLL . Ezra hahaha brzmi jak zbitek przypadkowych słów :D

STOPACTA

rzygam nim

STOPACTA

A ja go bardzo lubię . Nie wiem dlaczego ale pasuje mi do Ari w tym serialu .

encepencee

Również go bardzo lubię . I też pasują mi do siebie w serialu. ;)

encepencee

prawda, są fantastyczni <3 Ezra jest najlepszy z nich wszystkich, kurde nie czepiajcie się go ...

Renesme696

Moim zdaniem wystarczy zobaczyć na średnią wieku oglądających serial i będziemy mieli odpowiedź, dlaczego tak się czepiają Ezry ;)

STOPACTA

JEST MEGA PRZYSTOJNY,seksowny i inteligentny!

STOPACTA

Toć to największe ciacho ;3

CamiSsS_x3

tak, tak, tak! ciacho absolutne!

STOPACTA

Według najlepiej identyfikujące Ezrę słowo to NUDNY. Oglądam go w PLL od pierwszego sezonu Ezra niczym mnie nie zaintrygował. Jest jedyną postacią która mogła by wyjechać z Rosewood i by mi go nie brakowało, pewnie zapomniałabym o tej postaci po następnym odcinku. Bo on nic nie wnosi do serialu prócz swojej ładnej buźki. I będę ogromnie zaskoczona jeśli okaże się głównym A. Co do samego aktora grającego Ezrę to myślę że jest dobrym aktorem. Widziałam go w krótkim filmie na YouTube i był fajny.

Magi6

Hmm.. nudny. Co kto lubi. Dla mnie ta jego taka delikatna ciapowatość przyciąga ;) plus inteligencja, ładna buźka.. Taka tak jak napisałam subiektywnie - co kto lubi :P

STOPACTA

nieeee, jest boski ! oglądam PLL tylko dla niego, choć pewnie jestem za stara na ten serial:D

STOPACTA

jest bardzo drętwym aktorem. drewno w porównaniu do niego zasługuje na oscara...

STOPACTA

Nie cierpię go. Wkurza mnie. Taka ciapa bez jaj.

STOPACTA

Ciacho ale Ezra to drewniak bez charakteru i tez mi się wydaje, że to A chociaż oglądałam tylko na yt sceny z nim i Arią. Wydaje się za idealny i spokojny i

STOPACTA

Według mnie wątek jego i Arii jest okropnie nudny, za to bardzo bym chciała mieć takiego przystojnego nauczyciela jak on. :D

STOPACTA

Zgiń.

STOPACTA

Ja uważam że jest świetny. Jego związek z Arią wcale nie był nudny. Dużo razem przeszli i ogólnie tworzyli taki fajny, dojrzały związek. Tego samego nie mogę powiedzieć o tym całym Jakeu. Tak mi się ten facet nie podoba, że głowa mała. Taki zwykły mięśniak bez mózgu. W ogóle nie pasuje do Arii. Nie podoba mi się ani jego wygląd, ani sposób bycia. Najgorszy chłopak w całym PLL.

Claudia_9513

Dokładnie, mnie Jake też drażni, twarz ma irytującą, mruży te ślepia, myśląc, że jest boski, zachowanie też ma wkurzające. Nie ma to jak Ezra ;)

STOPACTA

Ian jest piekielnie przystojny, ale mimo to, postać Ezry jest do kitu. Tyle w temacie...

karolaajn

Dokładnie. Choć z natury wole facetów w stylu bad boys to on mi się podoba i to nawet bardzo dla mnie jest naprawdę przystojny:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones