Ioan Gruffudd

7,3
8 018 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ioan Gruffudd

Właśnie obejrzałam z nim Hornblowera. Poza tym, że sam serial świetny i żal, że tylko 8 części to Ioan w nim rewelacyjny i ch-ol-er-nie przystojny i seksowny. Wiem, wiem pojadę teraz płycizną ale co prawda to nie grzech. Facet jest niesamowicie gorący. W pierwszych odcinkach to jeszcze słodki chłopak (mimo, że ma 25 lat) ale w ostatnich to już mężczyzna z mocą (nie chodzi o rolę). I tak mu zostało...

saike

Ja teraz to oglądam na Film box, zgadzam się z tobą że przystojniak i w ogóle facet z tym czymś.

saike

nooo.... Takim Przystojniakiem bym nie pogardziła. piękną ma tą buźkę, żadna kobieta nie może być tak atrakcyjna jak np taki facet. Ach! Już wiem o kim będę dziś fantazjować :D te loczki też ma super... Aż mi się ciepło robi jak patrzę na te oczka, usteczka ach!

saike

Witam w 2017 :D Właśnie zaczęłam moją przygodę z serią Hornblower i jestem powalona przez niego! Genialny aktor! Ma w sobie to coś i błyszczy wśród całej obsady, a zaraz za nim Jamie Bamber. Obaj dają czadu, a sceny z nimi rażą zaangażowaniem w postacie. Coś niesamowitego. Szkoda tylko, że tak się zmarnował w Hollywood. Miał zostać przy produkcjach brytyjskich i czarować w kostiumowych filmach. Jak dla mnie idealny na nowego Pana Darcy, albo do filmu z tłem średniowiecza. Bierze mnie na łzy jak myślę o jego obecnych angażach.

użytkownik usunięty
Neemeyeeth

O witam! Widzę, że ktoś tu podobnie jak ja, zaczął swoją przygodę z tym filmem w czerwcu tegoż roku. :) Mi ten film i występujące w nim postacie tak bardzo przypadły do gustu, że postanowiłem napisać o nich powieść i piszę ją już od miesiąca. A wczoraj rozpocząłem lekturę pierwszego tomu książki, na podstawie której powstał ten film i stwierdzam, że ekranizacja jest znacznie lepsza, a aktorzy, którzy w niej zagrali, są naprawdę genialni i świetnie odegrali swoje role. I też najbardziej w tym filmie spodobał mi się Ioan Gruffudd i Jamie Bamber, a także Robert Lindsay. Najbardziej polubiłem zagrane przez nich postacie, toteż pisanie o nich powieści sprawia mi wielką przyjemność. Pozdrawiam bardzo serdecznie Panią i wszystkich fanów tegoż filmu! :D

O matko, ja też zaczęłam pisać pod wpływem tego filmu, ale powieść ogólnie zainspirowaną marynistyką XVIII-XIX wieku. Jak to miło się czyta, że ten film wzbudza nie tylko we mnie tyle emocji. Życzę powodzenia w pisaniu i liczę, że będę mogła zakupić książkę z największą przyjemnością w księgarni. Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
Neemeyeeth

Wydawać to ja jej nie zamierzam, bo to nie jest powieść z prawdziwego zdarzenia, tym bardziej że postacie i niektóre wątki zaczerpnąłem z filmu, ale zawsze mogę ją wysłać osobom, które zechcą ją przeczytać. :) A Pani pisze powieść z własnymi postaciami?

To jak najbardziej chcę ją przeczytać! Z własnymi inspirując się ''Hornblowerem'' i ''Wyspą Skarbów''.

użytkownik usunięty
Neemeyeeth

W takim razie dam znać, jak już ją ukończę. :) "Wyspę skarbów" też czytałem i oglądałem ekranizację tejże książki, a obecnie oglądam serial zainspirowany tą powieścią, który nazywa się "Piraci", a oryginalny tytuł to "Black Sails". Jego głównymi bohaterami są kapitan James Flint i John Silver, znani właśnie z tej powieści.

Hej chyba robimy to samo :D Ja również oglądam Black Sails i za niedługo chcę się zabrać za wyspę ''Wyspę Skarbów''. Właśnie jestem na połowie drugiego sezonu i jestem oczarowana aktualnością tego serialu. Porównując go do dzisiejszych czasów, to mam wrażenie, że polityka nijak się nie zmieniła.

użytkownik usunięty
Neemeyeeth

No to widzę, że nieświadomie oglądamy dokładnie to samo! Ja jestem w połowie trzeciego sezonu. Akcja bardzo się rozwinęła, bo w końcu na New Providence pojawili się Anglicy. Ponadto piszę fabułę z dwoma kolegami, której akcja rozgrywa się w realiach tego serialu. Jeden odgrywa rolę gubernatora tej wyspy, który pojawia się w trzeciej części, drugi pirata, ja natomiast jestem porucznikiem. Jakby Pani była ciekawa, to mógłbym podesłać tę historię, bo coś czuję, że niezła opowieść nam z tego wyjdzie. :D

Koniecznie musi mi ją Pan podesłać! Ja męczę moją opowiastkę, ale mam wielki problem z nazewnictwem, bo chcę jednak oddać realia tamtych czasów, a brak mi fachowej wiedzy historycznej i żeglarskiej. Black Sails jak na razie trzyma się w moim rankingu top 5.

użytkownik usunięty
Neemeyeeth

Napisałem do Pani na pocztę, a jeśli chodzi o "Black Sails", to zostało mi już tylko 5 odcinków do obejrzenia. Serial rzeczywiście jest bardzo ciekawy i wciągający dla tych, którzy lubią te klimaty.

Przepraszam, czekałam do weekendu, aby na spokojnie odpisać. Serial rzeczywiście dobry, a wątki w nim poruszone dynamicznie się rozwijają. Obsada fantastycznie odgrywa swoje role.

użytkownik usunięty
Neemeyeeth

To prawda. Ten serial jest naprawdę świetny. Dotarła już Pani do trzeciego sezonu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones