Irena Kwiatkowska

8,5
7 272 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Irena Kwiatkowska

Nigdy jej nie lubiłem. Najbardziej wkurzała mnie w Czterdziestolatku i Wojnie domowej! Każdy film tracił w moich oczach gdy ją w nim zobaczyłem. Serio i nie piszę tego ,by zrobić Wam na złość.

artur39

jestes beznadziejny

artur39

Napisać możesz, ale mógłbyś się powstrzymać od oceny. Ja jak kogoś nie lubię lub nie podoba mi się jej/jego gra to mimo wszystko nie oceniam, bo nie chcę psuć średniej i szanuję ludzi, którzy akurat lubią tą osobę. Ocenienie kobiety - która całe życie poświęciła aktorstwu i była doceniana i uwielbiana przez publiczność - na 1 jest całkowitą ignorancją i chamstwem z Twojej strony.

artur39

Też jej nie lubię. Aktorsko poprawna, ale bez rewelacji.

artur39

Można nie lubić, nie ma musu.Ale wyrazić to można ładniej a nie nazywać "babsztylem".

artur39

Ile ja bym dał za "Czterdziestolatka" z powycinanymi jej wejściami. Po prostu cierpnę i mnie mdli jak się pojawia na ekranie i zaczyna pieprzyć te wszystkie bzdury. Mam na nią chroniczną alergię.

filozof71

Można ją lubić albo nie, ale trzeba przyznać, że formę miała. Tutaj w wieku 66 lat w filmie "Halo szpicbródka" http://www.youtube.com/watch?v=_pv9tmptvXk

Dydek6

Co tam forma! To jedna z najlepszych aktorek w historii polskiej kultury, tak więc jej talent nie podlega żadnym wątpliwościom, a niedostrzeganie go jest po prostu kpiną. Stworzyła głównie wybitne role w teatrze, niestety w filmie nie dostawała ról na miarę jej talentu, ale i tak grała je znakomicie. Szkoda, że nie wszyscy to spostrzegają.

artur39

No cóż, wszystko jest sprawą gustu; Albo się go ma, albo nie ma...

artur39

trzeba było zwierzyć się przyjaciółce, a nie wylewać tutaj kloakę swoich frustracji - co, na sylwestra cię nikt nie zaprosił - chyba wiem dlaczego... })

artur39

To pewnie ucieszyłeś się, kiedy dowiedziałeś się, że nasza wybitna aktorka filmowa i teatralna zmarła.

artur39

Jak masz problem, to napisz do "Przyjaciółki", a na tym forum zostaw miejsce na poważne tematy.

artur39

jak bym cie mial pod reka to bym cie pier....ol przyjedz na slask i na swietochlowice to pogadamy kiedy bym cie wciagnol przez dziurki od nosa

woy77

z ust mi to wyjąłeś

artur39

Przecież to jedna z najwybitniejszych aktorek polskiej kultury! Ocena 1 jest śmiechu warta...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones