Irena Kwiatkowska

8,5
7 261 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Irena Kwiatkowska

Ale niestety z fiksowała na starość. Zupełnie jej się we łbie pomieszało. Radio Maria i artystka tej klasy co Kwiatkowska to jakies nieporozumienie.

Voytek

Ok, masz swoje zdanie - ja nie mam nic do niego, tylko mam jedną mała uwagę (sam nie znoszę Radia Maryja) - napisz to bez błędów, bo wojujące moherki mogą wytknąć ci błędy, wrzucając od ograniczonych. Przywilej starości, pewnie od RM sfiksowała.

ptaq

Punkt widzenia od punktu siedzenia. Uważaj na siebie. Pani Kwiatkowska zachowuje się tak a nie inaczej. Nie lubie Rydzyka ale jako jeden z niewielu nie bezinteresownie zainteresował się starszymi ludźmi....

domik1983

tak to jest, że ludzie tuż przed śmiercią szukają Boga. Z moją prababcią było podobnie. po mając dziewięćdziesiątpare lat zaczęła słuchać radia Maryja. trzeba pamiętać, że oprócz warstwy politycznej na antenie są wspólne modlitwy, wydarzenia z życia kościoła co dla ludzi starszych i schorowanych jest bardzo ważne.
A co do Pani Ireny to poznałem ją osobiście w Ciechocinku ponad 10 lat temu. niesamowita kobieta. nie dała odczuć, że jest gwiazdą i nie chciała żadnego specjalnego traktowania. Kobieta z olbrzymią klasą

Lanfaust

Właśnie. Oprócz polityki są też audycje religijne. O neutralnej barwie.

ptaq

"Wojujące moherki"

Żałosne, ktoś ci to mówił ?!


Myslisz, że to zabawne ? Jak ta małpa powtarzasz ten żałosny slogan i myślisz, że to cool. Ja nie słucham Radia ale wkurza mnie ludzka głupota, ograniczenie i podążanie za tłumem co swój wyraz ma w powtarzaniu słów wypowiadanych przez pół Polski

Voytek

Witaj

No cóż jesteś domniemam młody, skoro piszesz "we łbie"...łeb to ma koń.
Radio Maryja jest smutne i co począć, jednak nie daje Ci to prawa do takich opinii o osobie tego formatu, więcej szacunku, bo nie wiesz czy kiedyś jako dziadek nie będziesz otwierał kluczem nie swoich drzwi.

Voytek

Radio Maryja ? Normalne radio, jeżeli ktoś lubi tego typu rozgłośnie to dlaczego ma być zaraz głupi ? To ojciec Rydzyk jest zły, a radio samo w sobie dobrze spełnia swoje zadania ewangelizacji. Tylko ten dyrektor psuje obraz radia i trzeba go odwołać.

Voytek

Gdybyś umiał pisać - można by się zastanowić nad treścią wypowiedzi. Niestety piszesz na poziomie 3 klasy (treść zresztą na tym samym).

Voytek

skad wiesz ze slucha rydzyka-fizyka ??? i czy to prawda ???

wiem tylko, ze podobno mieszka w domu aktora w skolimowie, ale na ile to prawda to nie wiem

blobloblo

Irena Kwiatkowska jest The Best! Kogo obchodzi czy słucha Radia Maryja czy nie, to jej osobista sprawa!

tromba007

nareszcie ktoś mądry się odezwał.Brawo tromba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones