Isabelle Huppert

Isabelle Anne Madeleine Huppert

8,1
7 673 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Isabelle Huppert

Dałbym jej 35, góra 40...

arnast

też byłam w szoku jak to przeczytałam, dla tej Pani czas się zatrzymał, serio :-)

ceciliadiana

Właśnie obejrzałem "Miłość" i myślę sobie, no ładna pani - 45, 46, może 49 lat max. Jak zobaczyłem metryczkę, prawie spadłem z krzesła! :O

UncleKaNe

No i jest podobna do Susan Sarandon.

arnast

ale w mojej opinii jednak o wiele od Susan atrakcyjniejsza :-)

ceciliadiana

Bez porównania. Isabelle w każdym wieku >>>> Susan. Mam pytanie. Gdzie dostrzegacie podobieństwo? Pytam poważnie, bo ja nie widzę. Nie postawiłbym tych pań obok siebie. ;p

Troublesome

Bo to nie jest chyba kwestia podobieństwa fizycznego tylko zbliżonego powabu... Niemniej Huppert to klasa sama w sobie, a Sarandon, mimo ogromnego uroku, obdarzona jest pospolitą urodą i często wygląda po prostu wulgarnie.

madz20

To ciekawe, bo jestem niewolnikiem powabu pani Huppert. Sprawdzę pod tym kątem kilka filmów z Sarandon i rozstrzygnę.

PS. Naprawdę myślisz, że tutejsi oceniający brali pod uwagę coś innego - aniżeli fizyczność? ;p

Troublesome

Kurcze, zaczęłam się właśnie zastanawiać, czy nie jestem nazbyt naiwna sądząc, że kogoś może interesować coś poza powłoką fizyczną :P
Huppert ma nieziemski powab - naturalny sposób bycia, niesamowicie zgrabne nogi, powłóczyste spojrzenie i miły, miękki głos...

madz20

I boski uśmiech, trochę tajemniczy, kocham go. ;p

Bez przesady. Znajdzie się w tym kraju kilka osób, które patrzą głębiej i bynajmniej nie mam na myśli sprawdzania stanu konta potencjalnego partnera. ;p

Troublesome

"Mam pytanie. Gdzie dostrzegacie podobieństwo?"

M. in. w twarzy.


"Isabelle w każdym wieku >>>> Susan"

No dobra, czyli Isabelle w wieku 20 lat >>>> Susan? Niezbyt fair takie porówanie, w wieku 20 lat to 95% aktorek jest atrakcyjniejsza od Susan, może po prostu źle ubrałeś to w słowa. Niemniej jednak i Isabelle i Susan świetnie się trzymają mimo swojego wieku, ale nie porównujmy ich z aktorkami z mniejszą ilością wiosenek, bo to bez sensu.

arnast

Ech... Chodziło o to - że Isabelle jest nieprzerwanie piękna i pewnie tak już jej zostanie.


arnast

Fotografią profilową trudno się sugerować... Filmweb trochę druga Wikipedia - profilowe albo zupełnie niepodobne do aktualnego wizerunku, albo estetyką fotografii dość osobliwe.

SylviaBlack

Czy którakolwiek z osób zabierających głos w tej dyskusji wskazała, że oceniła wiek Huppert na podstawie filmwebowej fotografii? Wystarczy obejrzeć jeden z filmów z Isabelle Huppert po 2012 roku by stwierdzić, że czas jest jej sprzymierzeńcem i wciąż wygląda zachwycająco.

madz20

Ostatnio ma świetną passę. Występy u Verhoevena i Hansen Love świetne. Magnetyczne, wyraziste. Nie tylko wyglądu, ale i aparycji mogą jej pozazdrościć połowę młodsze aktorki.

arnast

Oglądam ją właśnie w "Elle" i przyznam, że szczęka mi opadła. Już na zdjęciach, które widziałam wcześniej coś mi nie pasowało, sięgnęłam po film i... jak ona to robi??? Kobieta ma 63 lata i wygląda autentycznie na 20 mniej. Może i coś majstrowała chirurgicznie, ale nawet jeśli, to kompletnie nie rzuca się to w oczy (a potrafię z miejsca rozpoznać taką ingerencję). Jej znacznie młodsze koleżanki z Hollywood są już ponaciągane do granic możliwości, gdzie indziej powypychane wypełniaczami, a tu nic takiego. Naprawdę, jestem pod wrażeniem. Filmu zresztą też, co za klimat!

arnast

Bez przesady...35? wystarczy spojrzeć na zdjęcia z bliska:
http://www.hawtcelebs.com/isabelle-huppert-elle-photocall-2016-cannes-film-festi val-05212016/
zmarszczki, ręce, szyja...na kobietę po 60-tce nie wygląda, ale tak na +/-50

arnast

W filmie "L'avenir" z 2016 pada chyba zdanie, że "kobieta po 40" w odniesieniu do niej. I wcale mnie to nie zdziwiło, dopiero teraz zobaczyłam, że miała wtedy ponad 60 lat! Gdyby lepiej dobrana garderoba, bo dla kobiet o tak drobnych ramionach marynarki to podstawa, to faktycznie nadal jest atrakcyjna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones