Iwona Katarzyna Pawlak

7,1
2 011 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Iwona Katarzyna Pawlak

Mimo że ta wspaniała aktorka zagrała w kilku filmach,to bez wątpienia jej najwybitniejszą i najbardziej znaną kreacją jest Justyna Orzelska z "Nad Niemnem".Nie wyobrażam sobie innej dziewczyny w tej roli.Iwona Katarzyna Pawlak jest tam piękna,pełna wdzięku,ale i charyzmy.Idealnie pasowała do tej roli.Zresztą cały film jest cudowny.

Martin_Eden

w 100% zgadzam się z Tobą
moja ulubiona ekranizacja, "cudowny" to chyba najlepiej oddające klimat filmu, określenie

sister_of_mercy

Witam. Dziś z wielką przyjemnością obejrzałam odcinek "Na dobre i na złe", w którym zagrała pani Iwona Pawlak. Cudowny uśmiech i czar bijący z ekranu.
Z postacią Justyny Orzelskiej, wykreowaną przez panią Iwonę czuję się szczególnie związana. Uwielbiam "Nad Niemnem". Oglądałam ten film dziesiątki razy. Wydaje mi się, ze całe kwestie znam na pamięc. Mój piętnastoletni syn widząc mnie oglądającą po raz kolejny "Nad Niemnem" uśmiecha się z pobłażaniem - wie jak odpoczywam przy tym filmie.
Przy tej okazji pozdrawiam serdecznie panią Iwonę Pawlak i przesyłam najlepsze życzenia szczęścia, radości i obsady w wymarzonych rolach. Wiolka

borowiczki

Witam :) Ja również dzisiaj oglądałem "Na dobre i na złe", i niezwykle miłą niespodzianką było dla mnie pojawienie się Iwony Pawlak. Zdecydowanie częściej powinna być angażowana do filmów i seriali. Mimo upływu czasu, nadal wspaniale wygląda i wciąz dobrze gra, chociaż w mojej świadomości na zawsze pozostanie przede wszystkim Justyną. A film "Nad Niemnem" również oglądałem wiele razy i jeszcze na pewno obejrzę :) Pozdrawiam.

Martin_Eden

Hej! ja rowniez jestem zafascynowany postacia Justyny Orzelskiej grana przezIwone Pawlak. Prosze Was jesli mozecie to wyslijcie mi link badz napiszcie gdzie moge obejrzec ten odcinek na dobre i na zle gdzie gra Pni Pawlak... Blagam Was;)szymon.dymek@gmail.com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones