Izabella Scorupco

Izabella Dorota Skorupko

7,2
5 028 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Izabella Scorupco

Dziwią mnie wpisy o pani Izabelli, zwłaszcza te, w których piszecie o niej jako o polskiej aktorce! Kobiecina ta nie ukończyła żadnej szkoły teatralnej, zwłaszcza polskiej, nie mieszka w tym kraju od bardzo wielu lat, a mówi takim wokalem i z takim akcentem po polsku, że w jedynym polskim filmie, w jakim (beznadziejnie zresztą) zagrała, była dubbingowana bodaj przez Danutę Stenkę. Nie przeczę, że jest ładna, ale porównywanie tej pani z Joanną Pacułą to już chyba lekka przesada (nota bene dużo gorzej mówi po polsku niż Joanna Pacuła, a talentem i urodą nie sięga jej nawet do pięt!). BUZIACZKI!

Vena_Poetica

RACJA!!!!! PACUŁA RZĄDZI!! Iza niech się przy niej schowa!

Mr__Angel

No ja nie wiem jakby Pacula byla jak mowisz to ona by zagrala Egzorcyscie ktory film nie byl swietny jak poprzedniy ale na swiecie byl zapowiadany jako HIT i PACULA nie zagrala w jednej z najlepszych czesci BONDA !! no i juz to widzie scurupco zagrala w Ogniem i mieczem w filmie i serialu ;) no i zagrala w WŁADCY OGNIA z Matthew McConaughey a teraz gra z Carrie Fisher w Cougar Club a PACULA przyznam grala w polskich filmach ale nie w hitach ! Yokohama kto to wogule zna ? jedynym hitem w jakim grala to WIRUS z Jamie Lee Carties

Cadaver

LUBIĘ twoje odpowiedzi. Naprawdę. Napisałam Ci na stronie Joanny, co tak naprawdę o tym myślę.Jesteś pewnie młodą osobą. Ja jestem w wieku Izabelli(mam parę m-cy mniej). Lubię młodych ludzi, którzy mają swoje zdanie.I wiesz, dla mnie Joanna pozostanie pięknością, bo mój wujek, dość znany pisarz, przyjaźnił się ze Stanisławem Jędryką (to taki reżyser) i jak byłam b. mała, to podsłuchałam ich rozmowę, że Jędryka kręci serial z najśliczniejszą dziewczyną w szkole teatralnej, a ja potem oglądałam na ten serial (chodzi mi o "Zieloną miłość")i gapiłam się w Pacułkę jak w słońce. Była piękna. I jest. Jedyny amerykański film, który lubię z jej udziałem to "Tombstone", w którym gra też znany obecie z "Lost" Terry O'Queen. Zapraszam na moją stronkę. Tam jest parę zdjęć Joasi. Czyż nie jest beautiful? Pozdrawiam z uśmiechem :)J.

Vena_Poetica

Po pierwsze jestem chlopakiem ;P

Cadaver

Sorry.Sorry. Pardon. Izwienitie. Entschuldigung. Podoba mi się ta anonimowość w Sieci.

Vena_Poetica

pom drugie wyrazam swoja opinie. jaka tam anonimowosc ale mozna sie za kazdego podac np. za stara babe ktora ma 80 lat :)

Cadaver

OK, można. A czy uważasz, że stara baba, która ma 80 lat, nie miałaby tutaj nic do powiedzenia?! Zdziwiłbyś się! Znam stare baby, które są młodsze duchem od wielu starych-maleńkich, zblazowanych dwudziestolatków! Moja babka od reżyserii była stara i kulała na jedną nogę (nosiła jeden but dużo wyższy od drugiego), a jak mnie wzięła w obroty na próbie, żeby pokazać kolesiowi, jak ma ze mną tańczyć walca, to popadłam w ciężki szok. Wiesz czemu? Bo żaden młody facet nigdy tak ze mną nie zatańczył! Siła ducha, rozumiesz? Ja też jestem stara babka. Trzymaj się ciepło.Pozdrawiam.;)

Vena_Poetica

Wiesz co może ci się to nie spodoba ale Iza jest według mnie piękną kobietą i podoba mi się dużo bardziej niż Joanna Pacuła. Fakt nie ma tego talentu co ona ale plusem jest to że zagrała już w kilku głośnych filmach "Goldeneye" czy "Granice Wytrzymałości". Po za tym w USA ludzie bardziej kojarzą Izabele niż Joanne (nie pisze tego złośliwie ale taka jest prawda)

PS Polecam szwedzkie filmy w których wystąpiła jest w nich świetna

Sidewinder

popieram ;)
pozdr.

Cadaver

popieram MD xD zeby mnie nie zle zrozumiec
pozdr.

Cadaver

To ty chyba nie widziales Parku Gorkiego.... Pacula jest lepsza aktorka, tylko przepascila swoja okazje. To, ze nie gra w amerykanskich filmach, to nie znaczy ze jest gorsza, w ZSRR bylo pelno pieknych, swietnych aktorek, ktore bily na glowe te z Hollywood, ale wiadomo jakie byly czasy.

Vena_Poetica

Cadaverek i Mulholland!
Macie prawo do swojego zdania, dlatego je szanuję, cieszę się, że potraficie w miarę kultutralnie dyskutować, to dobrze o Was świadczy, chłopaki!
Trzymajcie się cieplutko, niech Izie S. i Joasi P. wiedzie się jak najlepiej.

Każdy jest inny i piękny na swój sposób, a to, co się podoba jednemu, niekoniecznie musi przypaść do gustu innej osobie. I dobrze, inaczej byłoby śmiertelnie nudno i nie byłoby o czym gadać!

Pozdrawiam. J.

Vena_Poetica

Zgadzam się. Scorupco olewa Polskę, bo wychowała się w Szwecji i ciągle w wywiadach mówi, że tam jest jej dom. Pacuła jest wspaniała i piękna.

ferdek_5

To czy ktoś mieszka w Szwecji, w Stanach czy w Etiopii to nie ma żadnego znaczenia.Nie pisz że olewa Polskę bo to nieprawda. Zresztą obejrzyj sobie wywiad i sam się przekonasz: http://www.youtube.com/watch?v=2m0EWJOdzpU

MartiniKS

ciekawe ile jej za to zapłacili, a że dzieci nie uczy polskiego to już nie powiedziała

ferdek_5

Wprawdzie po latach ale przypadkiem trafiłem na ten temat. Chciała uczyć córkę języka polskiego i podejmowała wielokrotnie próby ale skoro ta nie miała ochoty na naukę języka, to już inna sprawa. Syn natomiast dobrze mówi po polsku. Zresztą zacznijmy od tego, że gdyby była na Polskę tak obojętna jak Ci się tylko wydaje (wydawało?) to nie dałaby dzieciom typowo polskich imion, a jeśli i to Cię nie przekonuje, na pewno fakt że wytatuowała sobie polskie godło na ręce, rozwieje wszelkie wątpliwości. Pozdrawiam

Vena_Poetica

malo kto wie ze iza mieszkala przez pewien okres w łodzi ,kolegowala sie z moim wujkiem mieszkala brame od nas nie jestem w stanie tego udowodnic bo nic tu nie pisze , no chyba ze macie z nia kontakt to wam napisze

Vena_Poetica

Weź Ty się puknij w łeb psychopatko. Urodą nie sięga jej do pięt? Urodą to ona bije ją na głowę. A co do talentu to aktosrko są na tym samym poziomie. Pacuła NIGDY nie zagrała ponadprzeciętnej roli, a widziałam mnóstwo filmów z jej udziałem. A jeśli chodzi o ich kariery to jeden film Scorupco ("GOldeneye") zarobił więcej niż wszystkie gnioty Pacuły razem wzięte. Jesteś chyba największą psychofanką w historii filmwebu.

Vena_Poetica

Scorupco nie byla dubbingowana w Ogniem i mieczem.

Vena_Poetica

Pragnę sprostować, że Scorupco NIE była dubbingowana w OiM! Pozwolę sobie zacytować wypowiedź innego forumowicza z jednego z tematów na stronie filmu: "Scorupco nie była dubbingowana. Sama mówiła w wywiadzie ,że zawzięła się i ćwiczyła akcent do filmu bo nie wyobrażała sobie aby ją podkładano.". Aczkolwiek ma głos podobny do Stenki, fakt

użytkownik usunięty
Vena_Poetica

Wizualnie Scorupco ładniejsza o wiele delikatniejsza uroda ale Pacuła z pewnością posiada większy talent aktorski

Vena_Poetica

Tak, NAPEWNO Polska aktorka ^^ a Czy aby Pacuła NAPEWNO jest Polską aktorką skoro zapomniała jak się mówi po Polsku i od lat nie przyznaje się do Polski?! Chociaż i tak wszyscy wiemy że Vena Poetica to Pacuła, stara, zapomniana, nabijająca sobie fejm na filmwebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones