Izabella Scorupco

Izabella Dorota Skorupko

7,2
5 024 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Izabella Scorupco

Widziałam kilka jej wywiadów w Szwedzkiej tv i prasie i niestety Iza podkreśla że jest Szwedką.Nie ma
nawet polskiego obywatelstwa.
Polskę przedstawia jako biedny komunistyczny kraj z którego musiały z matką uciekać.Córka ze
związku z Czerkawskim mówi płynnie po szwedzku i ani słowa po polsku.

maddie_wgr

Troche mi trudno w to uwierzyć, przeglądam sobie jej instagram, zabójczo piękna kobieta (chyba pakt z diabłem podpisała bo zamiast sie starzeć to młodnieje), ciągle tam wspomina o Polsce, syna powitego chyba z amerykaninem (?) tytułuje my Polish warrior i nazywa go Kuba nie Jacob, nawet on sam siebie tak nazywa - też z tego co widze ma tam konto.

Annash

Jakbyś też wpieprzała sobie tyle botoksu i innych upiększaczy też byś tak wyglądała przed 50.

MaXXi

szczerze, wszystko dla ludzi, ona wygląda niesamowicie naturalnie, nie widze u niej specjalnie interwencji chirurgicznych więc puki nie przesadza, na zdrowie.

Annash

chyba ingerencji

karolinskaaa

no pewnie, nawet nie zauważyłam :)

maddie_wgr

i dobrze robi, kto do tego syfu chciał by się przyznawać

maddie_wgr

No jak się nie przyznaje ... właśnie obejrzałam wywiad dla TVN i jasno mówi, ze jest Polką ... http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/izabella-scorupco-z-wizyta-w-polsce,9387.h tml

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones