Jacek Łuczak

8,6
5 123 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Łuczak

Jeśli byliście na przedstawieniu "Szalone nożyczki" to proponuję abyście zapisywali teksty Tonia Wziętego, które udało się wam zapamiętać, a było ich naprawdę dużo.
Do jednej osoby z publiczności Toni wypalił: "Hmm ładna koszula, taka szara idealnie pasuje do zębów"
albo
"Bystrzacha z ciebie, łapiesz szybciej z miejsca niż inni z rozbiegu"

może coś jeszcze mi się przypomni :)

cyna

U nas w Radomiu też gra : ) Jest boski <3

natka17_1998

Dowcip Tonia;
"Jak najszybciej zrobić sok z buraka?
-wrzucić granat do BMW"

Martachr

U nas to chyba też padło ;D

xenefera

wydaje mi się, że odszedł z Powszechnego, bo dzisiaj byłam w Kwadracie na "Oknie na Parlament", gdzie zagrał asystenta ministra i po powrocie sprawdziłam na stronie teatru, że został wpisany do zespołu artystycznego, a wcześniej przy jego nazwisku zawsze było dodane "występ gościnny"

Niesamowity aktor, jeden z najlepszych komediowych teatralnych. "Okno na Parlament" może nie jest tak świetne jak Nożyczki, ale też bardzo dobre i aktualne. Dzisiaj na przykład powiedzieli, że traktory zablokowały drogi :D

tolerancja91

tak, niestety (niestety dla mnie, bo do Teatru Kwadrat mam nieco dalej niż do Powszechnego;) ) przeniósł się już jakiś czas temu, o czym wspomniałam kilka postów wyżej ;)

O! hehe komentują sytuację na bieżąco :D

cyna

Jak leciał tekst o smierdzacych raczkach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones