Jaden Smith

Jaden Christopher Syre Smith

6,7
5 954 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jaden Smith
_Madie_

Nie rozumiem jakim cudem dzieciak, który nie jest nawet pełnoletni, zagrał zaledwie w kilku filmach jest na tak wysokiej pozycji!! Może i jest dobry, ale jego kariera jeszcze nawet się nie rozkręciła! Nie wiem co się dzieje, może nowi użytkownicy tak działają na ten portal, ale nie rozumiem z jakiej racji on jest wyżej niż Johny Depp, czy Al Pacino, którzy pokazali w kilkudziesięciu filmach, że potrafią wszystko! A może to tylko mi się tak zepsuło i pokazuje, że na pierwszym miejscu jest Jakub Gierszał, na drugim Lennon, na trzecim Jaden Smith, następnie Kacper Kuszewski i Mroczek? Błagam, powiedzcie, że to tylko bug, jakas głupia pomyłka i jutro jak się obudzę to wszystko wróci do normy, a najlepsi znowu będą najlepszymi!!

Aneczkosia

Ojoj, ale się rozpisałaś ^^ Ale nie martw się, na 1000% jest to jakiś bug i jutro (a może jeszcze dzisiaj) wszystko wróci do normy :) Bez paniki :D No i nie tylko Tobie się zepsuło, na pewno mnie i jeszcze jednej osobie się to pokazuje ;D

_Madie_

Uff mam nadzieję! Bo jak patrzę na to idzie w górę +769 to mi ciśnienie skacze! XD Zastanawia mnie też jakim cudem wszystkie rankingi mają 100 pozycji, a aktorzy 5 *.*

Aneczkosia

Hihi, toż to przecież jest FILMWEB - różne cuda tu się mogą dziać :D Przed chwilą Jaden był na odpowiedniej pozycji ale znów się wślizgnął na 3 miejsce :D Panowie administratorzy filmwebu, do roboty ! ^^

_Madie_

Ciekawe rzeczy się dzieją! Mroczek nadal na 5, Smith na 3, za to Szymon Majewski został numerem 4. A niejaki Sharlto Copley i Bam Margera o których w życiu nie słyszałam (może dlatego, że grali głównie w episodach) są na pierwszych miejscach. Co będzie dalej? Steven Seagal?

Aneczkosia

Uhhh, żeby chociaż jakiś przystojniak był na którymś z tych miejsc, a tak to o.. Kaput. ^^

_Madie_

Heh zgadzam się w zupełności! Skoro już mają się mylic to w przyjemny sposób. Zastanawiam się kto, albo co to robi. Hakerzy? Błąd w zarządzaniu stroną?

Aneczkosia

Chyba to drugie :) Lecz nie wykluczam ataku hakerów, bo kiedyś miał on tutaj miejsce i co gorsza zostały zaatakowane bodajże prywatne konta użytkowników filmwebu, wszyscy sobie musieli zmieniać hasła, ale to stare czasy, fiu fiu :) Była afera na cały internet, wszędzie o tym trąbili :D No ale mniejsza z tym, wszystko już wróciło do normy :)

_Madie_

moja opinia: gimbaza dorwała się do swojego MacBooka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones