James Marsters

James Wesley Marsters

7,0
1 451 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Marsters

Jak dla mnie, genialna wampirza postać - i rewelacyjnie zagrana.
Jeszcze ten akcent - ach!
Marsters - jesteś miszcz;)
Żeby przez 5 sezonów "Buffy" i cały ostatni sezon "Angela" nie wypaść z roli i mnie nie znudzić;) - to po prostu sztuka.

Psia_Jucha

Tak właściwie jej nie przeleciał:-) Poza tym... Spike to również facet. Każdy musi sobie ulżyć od czasu do czasu. Tym bardziej gdy był dość ograniczony przez pierwsze 7 odcinków:-) A Harmony to bardzo łatwa wampirzyca:D

platyna_2

No.
Z takiej radości jak odzyskanie ciałka, różne głupoty mogą wampirowi przyjść do głowyXD

WhiteDemon

Cholera, szownista na forum o Robciu Patysiaku:/
przyjeb jakich mało.

platyna_2

Dobrego nigdy za wiele, jak to mówią krasnoludy i inne gumisie maści wszelakiej;)
http://www.youtube.com/watch?v=bk7bztp3YYQ
http://www.youtube.com/watch?v=T7m5I2quPiw
http://www.youtube.com/watch?v=QfEKvvBTLAw
http://www.youtube.com/watch?v=y5TTMIR8Vvg

platyna_2

hihihi i lubi ssać nie tylko krew:)

MilesQuaritch

Mmmm, interseująceXD

WhiteDemon

hihihi

WhiteDemon

obiebałąbyś mu gałę?

MilesQuaritch

<kop w dupę>

MilesQuaritch

Zachowuj sie

platyna_2

ja bym megan wylizał po tunelu, ona pewnie by mu pałe obiebała

MilesQuaritch

Co ja bym mu zrobiła?
To już moja słodka tajemnica;)

WhiteDemon

Co ja bym mu zrobiła?
To już moja słodka tajemnica;)

taaa,tajemnica jak hui - obiebanie gały i wsad ja po samo gardło.

A nabijacie sie z Megan fox ze umie grać tylko dupą i ze faceci tylko na cy ce patrzom - lol ten kolo zagrał tylko w serailichu klasy b z którego nawet sie nie wybił tak jak Sarah michelle Gellar czy David Boreanaz.

MilesQuaritch

Demonek nie był na forum Megan i nigdy jej dupy nie obrabiał więc...
masz halucynacje Skarbeńku, jesteś przewrażliwiony. Chcesz deprim?

MilesQuaritch

Nie wiem którą częścią ciała ta Megan gra i szczerze niezbyt mnie to obchodzi...
Jak dla mnie to se może grac nawet uchem:)

MilesQuaritch

Wybił się czy nie, co z tego:-) Po prostu zazdrościsz, że tyle lasek o nim fantazjuje:D

platyna_2

tom kruz jest ładniejszy

MilesQuaritch

Nie-e
James jest ładniejszy;p

platyna_2

To się samo przez się rozumie;)

WhiteDemon

http://www.youtube.com/watch?v=IcVdfTPL0_4

Nice;)

WhiteDemon

http://www.youtube.com/watch?v=ReY0QRL06h8

A ten skrócik uwielbiam;)

WhiteDemon

http://www.youtube.com/watch?v=-S2ua9QeoGo
To tyż;)

WhiteDemon

http://www.youtube.com/watch?v=t3zKLwg2wMM
Ech, ciężko gdy nie możesz edytować postów, co chwilkę coś jak łoś dopisuję;)

WhiteDemon

http://www.youtube.com/watch?v=mAyUjhi4TlQ
Koniec, przysięgam;)

WhiteDemon

Nie chcę nic mówić, ale... ALE nasrałaą tymi linkami:D:D

platyna_2

Wiem, czasem mnie czepie;)

WhiteDemon

Phi! Nie tylko Cie:P
Chyba sobie znowu zrobię serie sezonów Buffy:P

platyna_2

Ja jak se zrobią powtórkę "Buffy", to raczej ominę I seryję i od razu zacznę od "Hard School" hehe, co się tam nasz Asior Spikey pokazuje i serduszka swą słodką wredotą raduje;)
Bo chyba nie zdzierżę ponownie I sezonu z Angelem na pierwszym planie.
Mój system nerwowy staje się zbyt obciążony, na widok tego..eh. lalusia - coby nie wylgaryzowaćXD
O mózgownicę należy dbać, nawet jeśli jak sito dziurawa...
;)

WhiteDemon

No ja właśnie jestem na trzecim sezonie znowu ;) A w pierwszym sezonie Ejńdżel zachowuje się jak cipka, więć można się z niego pośmiać ;)

Psia_Jucha

Hahah. Dokładnie!
"Cipka" to miano jak najbardziej pasuje do tego pseudo-wampirkaXD
Trzeci sezon jest świetny, ale dla mnie osobiście ma jedną wielką wadę - Spike w jednym odcinku sezonu to skandal! ;)
Chociaż to w zasadzie dziwne nie jest, gdyż Whedon prawdopodobnie w ogóle nie przewidział dla niego miejsca, jako że Spikey miał nam pierwotnie kipnąć na końcu sezonu II - więc nie mogę zbytnio narzekać;)
Trza się cieszyć, że w ogóle wrócił...

WhiteDemon

Gdyby Spike zginął w sezonie II to tak sobie myślę, że nie zainteresowaliby widzów na tyle by ciągnąć ten serial aż do sezonu VII poza tym po obejrzeniu wszystkich sezonów nie wyobrażam sobie żeby mogło go zabraknąć w dalszych sezonach :):

jucha171

Chyba coś w tym jest.
W każdym razie ja wiem na pewno, że gdyby usunęli tę postać tak jak mówisz w II sezonie BtVS - jak początkowo planowano, byłabym tak zaczepiście rozżalona, że na 95 % odpuściłabym sobie dalsze oglądanie;)
Nienawidzę, jak mi moich ulubieńców 'zarąbują" w serialach;)

jucha171

Sliczny Spike a Twoim avatarze:-) Uwielbiam te jego kości policzkowe:D

Podejrzewam, że gdyby uśmiercili Spike'a to też Buffy bym nie oglądała. Chociaż przyznam się, że jeszcze 10 lat temu byłam fanką Buffy i Angel <wstyd>

platyna_2

Ja jak zaczęłam oglądać w tv parę lat temu pojedyncze odcinki to wręcz nie mogłam się doczekać aż zobaczę kolejny odcinek z Angelem, w sumie ściągnęłam wszystkie sezony przede wszystkim ze względu na niego. :\
Byłam wręcz niepocieszona kiedy stał się zły i później jak Buffy przebiła go mieczem. Nawet chciałam zaprzestać dalszego oglądania, ale ciekawość zwyciężyła.
Teraz nie pojmuję nawet jak on mógł mi się w ogóle podobać, nie wyobrażam jej już sobie nawet z kimś innym niż Spike. :)

A co do jego kości policzkowych to wręcz je ubóstwiam :D:D

jucha171

"A co do jego kości policzkowych to wręcz je ubóstwiam :D:D"
Idź Ty, mam tak samiuśko;)
Angel podoba mi się tylko w trzech przypadkach:
- Jak 'gubi" duszyczkę i jest podłym Angelusem
- Jak śpi
- Jak go nie ma;)
Hihi.

WhiteDemon

Ja odkąd poznałam Spike mam identycznie :D
Angel mnie tak zaczął denerwować, że aż mnie szlak trafia jak go teraz widzę.
Oglądnęłam jednak wszystkie sezony "Anioła ciemności" w oczekiwaniu na powrót Spike :)
Dlatego w sumie podobał mi się tylko V sezon i pojedyncze odcinki w których występował Spike :D

jucha171

Ja ściągnęłam tylko piąty sezon Angela na komputer bo wiedziałam, że reszta mi się podobać nie będzie:D
Ciężko bylo się z początku połapać, ale śmiechu jak zwykle co nie miara. "You're a bloody puppet!" :D

platyna_2

I oczywiście jeden odcinek z początkowego sezonu SPIKE: (imitating Rachel) How can I thank you, you mysterious, black-clad hunk of a night thing? (imitating Angel) No need, little lady, your tears of gratitude are enough for me. You see, I was once a badass vampire, but love and a pesky curse defanged me. Now I'm just a big, fluffy puppy with bad teeth.

(Rachel steps closer to Angel, and Angel steps back, warding her off with his hands)

SPIKE: No, not the hair! Never the hair! (high voice) But there must be someway I can show my appreciation. (low voice) No, helping those in need's my job, and working up a load of sexual tension, and prancing away like a magnificent poof is truly thanks enough! (high voice) I understand. I have a nephew who is gay, so... (low voice) Say no more. Evil's still afoot! And I'm almost out of that Nancy-boy hair gel I like so much. Quickly, to the Angel-mobile, away!

Bjutiful!:D

platyna_2

Bo nasz kochany Spike sprawił że oglądanie "Anioła ciemności" miało jakikolwiek sens :D
Gdybym się nie dowiedziała że Spike wraca w V sezonie to w ogóle bym nie ściągała tego serialu :)
Bez Spike V sezon byłby tak samo nudny jak poprzednie cztery :D
Mogę to napisać z czystym sumieniem bo widziałam wszystkie odcinki :P

jucha171

A ja szczerze powiem że ten serial "Angel" nie był traki zły.
No dobra, co ja tam wiem, oglądałam tylko ten 5 sezonik, bo tam nasz Spike - Słodka Wisienka na Torcie;)
Bardzo polubiłam niektóre postaci np. Fred czy tego tam Elviska zielonego ,jak on mioł nie pamiętom teraz;)
Właściwie większość była bardzo znośna.
Nawet Angelek w swoim serialu tak mnie nie drażnił jak w Buffy - no ale to oczywiście tylko i wyłącznie zasługa Spikea, gdyż ten blask Willybloodowej zajebistości nawet na tego " Wiecznego Smętka" spłynął i do porządku doprowadził;)
Fajna czołówka - taka klimatyczna była i mnie się spodobała nawet.

WhiteDemon

W V sezonie fajny zespół stworzyli, a poprzednie sezony może nie były, aż tak złe, ale oglądałam je tylko w oczekiwaniu na Spike, więc siłą rzeczy czegoś mi w nich brakowało.
Nasz Spike sprawiał, że niemożna się było doczekać kolejnego odcinka i jeszcze następnego.
Ja do dziś mam wrażenie, że to jeszcze nie koniec i czekam. :D
To nie powinno się tak skończyć.
Historia zarówno Buffy jak i Spike nie powinna mieć końca :P

platyna_2

Tak, to było genialne i wymiatające, kwiczałam ze śmiechu na tym;)

platyna_2

"Bloody puppet" = no ja też ryczałam ze śmiechu.
Idealnie Angelka Spike podsumował, jak zwykle.
Nasz milusi potomek nosferatu zawsze wyskakuje z celnymi komentarzami;)

platyna_2

A mnie akurat zawsze na widok Angelka mdliło;) nawet jak żem dziecięciem była i musiałam przełączać na inny kanał, bo mnie ten picuś skutecznie oglądanie psuł...
Widać jestem jak Wielki Kanion niezmiennaXD

platyna_2

platyna_2 widzę że i Ty super avatara sobie sprawiłaś :P
Spike rządzi nie tylko w naszych serduchach ale i na avatarach jak widać XD

jucha171

Ofkors! Teraz trzeba tylko czekać, aż Demonek sobie sprawi jakiegoś ładnego Spike'a. Bloody trio;)

platyna_2

Ciekawa jestem czy to się stanie XD
Nie powiem fajnie by to wyglądało
Czekamy niecierpliwie na Twój ruch Demonku ;)

platyna_2

Coś mi mówi, że Demon nie pójdzie na to :P
Cóż nasze awatary muszą wystarczyć :D

jucha171

No i gdzie Demonica nasza?

Demoniku, czekamy na Twą deklarację..

A czemu miałaby nie zmienić? Toż to nie nr telefonu czy nazwa nicku:D

platyna_2

Nie no ale ze mnie łoś;)
Już się robiXD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones