Jamie Foxx

Eric Marlon Bishop

7,9
43 266 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Foxx

nie dość, że aktor z niego znakomity, to jeszcze śpiewanie tez mu wychodzi, a co najważniejsze, ma świetne pomysły na przekazanie swojej muzyki - ciekawa, udana próba, a kawałek "Extravaganza" zdecydowanie polecam!

lady_akira

mnie się też ta płytka podoba, tylko szkoda, że nie wszystkie piosenki idą w stronę "extravaganza", a bardziej w kierunku muzyki ushera... ale tak też jest ok :)

Pomyluna

Ushera też lubię :) więc mi tam nie przeszkadza. I tak niezły debiut, facet ma pozycję w muzycznym światku, bo zaprosił do pracy niezłych fachowców i jak pamiętam, wystepował tez w teledysku Aaliyah "Miss you", co świadczy o tym, że już wtedy był "poważany"

lady_akira

No nie zgodze się co do genialności tej płytki.Rzeczywiście wokalnie jest na poziomie,ale słuchając jej ma wrażenie ,że słysze to samo po raz setny,czyli zawodzenie o miłości ,ody do seksu i imprez, tych samych nudnych raperów i typowe beaty.Dla mnie wyjątkowo przeciętna,a słucham czarnej muzyki non stop.

killacam

Płytka bdb... :D
Polecam kawałki: "Unprecitable", "Storm", "Extravaganza" i "Love Changes"... Jamie jest genialny :]

lady_akira

yea..pisoenka gold digger z kanye westem rzadzi.album sredni ale ma talent poprostu kwetia gustu.

Jamaica69

Jeeee, czarna muzyka straciła juz sens ...
gdzie te czasy Public Enemy ... EPMD ...
Rap prosto z serca , rap prosto z ulicy ...
a nie to pozerskie zygowino ...
Teraz "raperzy" wracaja na ulice w tekstach zeby pokazac jakimi sa gangsterami , i połowa nastolaktów chce byc "gangsta" . jak to Ali G dobrze zinterpretował wangsta (wannabe gangsta) , Pozatym aktor z niego przecietny, 3 dobre role na cała filmografie ?! troche za mało zeby był "wybitny" czy "swiatowa czołowka" ...

lady_akira

Dzisiaj jeśli ktoś ma pieniadze i bardzo chce nagrać płyte to żaden problem.W dobie cyfrowej z każdego mozna zrobic wokaliste z pięknym głosem.Nie słyszałem żeby do tej pory dał gdzie koncert LIVE.

tony0

a ja widziałem wejdx na youtube iwpisz jemmie fox live to ci wyskoczy tego mnostwo. on ma głos. świetnie zaśpiewał gorgia z Alicia Keys...

lady_akira

Głos ma świetny, ale jego płyta mnie zbytnio nie zachwyca.. Oczywiście oprócz piosenki "Warm Bed" - coś pięknego ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones