Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 903 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

1000 odpowiedzi w poprzednim temacie już za nami, chciałam coś właśnie dodać, ale już się nie dało. więc zakładam część drugą :)

_______________

http://www.youtube.com/user/Linkinparksoldier#p/u/8/CC5SgCLLhng

możecie mi wytłumaczyć, czemy Dziadu zaciesza ryja do balona? hahah bo chyba nie skumałam żartu o Wilsonie (?)
oglądajcie od 2:40 mniej więcej.
ogólnie zaje.bista jakość, prawie jakby się tam było *___*

wgl jejku, jaki on tam byl energiczny i rozmowny, japa mu się nie zamykała! aż zupełnie inny człowiek.

oluskaa

PS.
jakby ktoś był chęty.
http://www.ustream.tv/channel/braxtonolita

czat z braxem. on wchodzi jak mu się zachce, ale mniej więcej za godzinę powinien być myślę.
jak ktoś chce posłuchać na żywo naszego wyjca to proszę bardzo :D

oluskaa

haha ;)
dobry jest !...........może mam talent /?
Ma bardzo. interesującą .. barwę głosu ;)

oluskaa

o dzięki !

oluskaa

HAAAAAHAAAA!
Też nie skumałam z tym Wilsonem !
Ale ten kurczak w gaciach ........... brak słów po prostu :)

UU UU............UU UU ............UU UU ( mogłabym tak bez końca gdyby nie bolące gardło)

BUHHHAHAHAHAHAH BUHAHAHA!

oluskaa

ożesz hahaha biedny Wilson...

oluskaa

jak tam Brax?
mówi/mówił coś ciekawego?

nie ładzia mi czat ;<

oluskaa

wykickali mnie !!!!!

FallenGirl.

mnie też - jak trzy razy pod rząd się coś napisze to jestes kicked out. ale wystarczyło zawsze odświeżyć i zalogowac się ponownie. a teraz albo wina neta mojego albo już nie tak łatwo po wykopaniu powrócić.

kto ogólnie jaki miał nick bo nie ogarniałam? kto był jaredletoismybitch? (mistrzowski nick, fak je)

oluskaa

ja bylalam ostatnio teraz madeleine9

FallenGirl.

powinnam dłużej spać, bo ostatnio piszę jak pijana... wybaczcie mi -.-

użytkownik usunięty
oluskaa

JA! haha wiem , zajebista jestem :D

co jak co wenę miałaś ;D

FallenGirl.

Witam :D Że się tak wtrące, właśnie obejrzałam filmik z balonem Wilsonem i powiedziałam o tym bratu a on mi wyjaśnił o co chodzi! W filmie "Cast Away - poza światem" główyn bohater miał przyjaciela-piłkę o imieniu Wilson! :D

I uwielbiam takiego Jareda jak jest an tym filmiku rozmowyny, roześmainy facet :)

Jula_483

ja teeeeż tęsknie za takim leczem....

Jula_483

Ach .. a więc o to chodzi z Wilsonem !
No mógłby być taki zawsze ...;)

oluskaa

a ja GUPIA nie skapnęłam się, że się temat nowy rozpoczął i tak sobie myślę, że dziewczynki mi się zapodziały gdzieś a tu proszę!
co do filmiku to rzeczywiście Jared jakiś żywotny, ale w sumie nie dziwne jak to było w wakacje 2010, to mu się jeszcze chciało:P a teraz po takim czasie prawie codziennego grania już ma może dość...
a Wilson poniósł tragiczną śmierć od Dziadowego trepa :(

madzja90

UUU OGÓLNIE STYPA TU JAKAŚ ;<

mi się oczywiście szkoła zaczęła i nie mam na nic czasu ;x w poniedziałek byłam na Turyście, wczoraj spałam, dzisiaj spałam, a praca z wosu czeka aż łaskawie do niej zajrzę.

ogólnie nie wiem, czy juz wiecie i czy kogoś stąd to wgl interere ale 27 kwietnia w Wawie gra One Republic. wybiera się któś? ;>

oluskaa

a mi się kończy 1 tydzień ferii i spędziłam go na chorowaniu ;(

Kurde już kolejny fajny zespół w Polsce a ja jak zwykle nie mogę .......

rozyczka18_34

a ja dziś pędzę na ostatni egzamin i półtora tygodnia opier.dalania się!!

One Republic jakoś przestali mnie kręcić po tym jak obejrzałam filmik z "Apologize" na żywo ...

madzja90

O wlaśnie, warszawionko ty moja kochana!
Orientujesz się może w hotelach/motelach/pensjonatach (coś z łóżkiem i najlepiej łazienką w pokoju) w okolicach Stodoły? Tak gdzieś w okolicach 50-60zł od osoby za nocleg może być. Byłabym dźwięczna za jakieś info przydatne!

Zazdraszczam opie.rdzielania się, ja mam dzisiaj max zły dzień, dawno takiego nie miałam ;x

oluskaa

a powiem ci , że nigdy nie musiałam korzystać z pensjonatów więc nie wiem zbytnio... ale znalazłam takie coś niedaleko: http://www.mapa-online.pl/nocleg,610.html tylko nie ma tu zbyt dużo informacji, trzeba by zadzwonić.
wybacz maj dir, nie przydam się za bardzo :(

madzja90

kurczak będe musiała poszperać. a wgl jak najlepiej spod dworca tam dojechac? (znaczy do Stodoły) jedna dziewczyna tłumaczyła, że metrem jakoś :D ii w ogóle jak tam jest pod względem koncertowym? :D

albooo zwalę się do mojej madzi na chatę haha :D

oluskaa

nie wiem czy aż w metro trzeba wsiadać, z centralnego można tramwajem kilka przystanków przejechać 33 na przykład. nie wiem jak tam jest, nigdy nie interesowałam się jakoś zbytnio koncertami >.<

ja bym cię przyjęła, tylko byłoby ciężko z przekonaniem mojego za przeproszeniem ojca :/

a na co jedziesz tak w ogóle?

madzja90

na One Republic właśnie. zastanawiałam się czy jechać czy nie, ale w końcu stwierdziłam, że nic mi nie szkodzi wybrać się i posłuchać na żywo, jakkolwiek dobrze/źle brzmią. mam nadzieje, że nie będę żałować.
(no i z biletami cenią się bardziej niż marsi woohoo)

ogólnie to ta twoja stolica mnie przyciąga. tak strasznie jej nie lubię, ale ciągle w niej ląduję, czy to wycieczki czy wyjazdy ze znajomymi czy też koncerty. jeszcze trochę i okaże się, że i na studia się tam wybiorę ;o

oluskaa

ach rzeczywiście, zapomniałam o One Republic >.<

hehe, ja tez jej nie lubię ale chyba nie mogłabym mieszkać gdzie indziej :D a na studia razem ze stolicą zapraszamy, oczywiście;) a w jakim kierunku chciałabyś iść?

madzja90

waham się między Krakowem, Wrocławiem a Warszawą właśnie. ale bardziej stawiam na dwa pierwsze miasta.
a jeśli chodzi o kierunek to cholera jedna wie :D kiedyś bardzo chciałam prawo, ale zwątpiłam. teraz myślę o czymś powiązanym z takimi rzeczami. albo może jakieś stosunki międzynarodowe? tak samo myślałam o filologii angielskiej. generalnie to najlepiej wgl jakby była możliwość wyjechania w pi.zdu zagranicę :D

oluskaa

NIE IDŹ NA STUDIA!!
dzisiaj wkur.wiłam się podwójnie. mam już tak dość tych pieprzonych studiów! nie dość, że się starasz, uczysz, przygotowujesz to i tak jakaś banda kretynów stwierdzi sobie, że to chyba nie wystarczające, i że zrobiona przez ciebie praca z grupą, nie była pisana przez ciebie, albo zaniżają oceny bez powodów. &#@*$%!*!$!!& rzucam studia !!!!!!!

oluskaa

ja też myslałam na prawie i potem zwątpiłam. a potem znowu myslałam i tak w kółko. jednak, to ciągle we mnie siedzi i dlatego 3 miesiace przed matura stwierdziłam, że zdaję wos na maturze oprocz rozszerzonej historii i angielskiego.

takiesobiecos

fu historia. własnie ze wzgląd na nią zrezygnowałam z wszelkich prawniczych planów. ale stawiam, że wos rozszerzony tak czy tak będę jednak zdawać, może na coś kiedyś się przyda ;>

madzzzzz moja, spokojnie :* obejrzyj sobie jakiś dobry koncert i wk.urw przejdzie.

oluskaa

ale z tego co sie orientowałam, np do warszawy mas albo wos albo hist. no i historie masz tylko na pierwszym roku, bo jest historia prawa rzymskiego czy coś takiego.

takiesobiecos

j ajestem bardzo za warszawą, ale potrzebuje rozsz. polskiego, ale znam swoje możliwości ;]

oluskaa

WTF? http://www.youtube.com/watch?v=sWYJLDhamcI wiedzieliście o tym???

seniorita19

NIE miałam pojęcia że coś takiego istnieje ale ta Pity to strasznie mi do tej piosenki nie pasowała ....
Nie podobał mi się jej głos ......

Ogólnie to w jakim języku ona śpiewała bo raz tak raz tak ?

seniorita19

Taaaaaa słyszałam to już kiedyś i łapałam się za głowę...
A babeczka chyba śpiewa po portugalsku? tak mnie się wydaje przynajmniej:)
A najlepszą po wsze czasy wersją The kill jak dla mnie jest Rebirth, łatwiej się śpiewa czyż nie? xD

madzja90

taaa jest boska, ale jakoś tak wolę oryginał...

seniorita19

oryginał to wiadomo, że jest genialny, ale nie potrafię się tak drzeć niestety xD

madzja90

no ja niestety też xD ale zawsze można próbować, może kiedyś się uda....

seniorita19

ja ciągle próbuję i.....rodzina nie może ze mną wytrzymać a śpiewa ze mną jedynie mój pies ;)

Dzisiaj koleżanka przesłała mi filmik z youtube o panu J i jego minach i pomyślałam żę go tu wrzucę...

http://www.youtube.com/watch?v=BKnXG_3xan0

Na to jak spada z krzesła mogę patrzeć ciągle i zawsze mam uśmiech na twarzy kiedyś nawet tak próbowałam i powiem wam że nie jest to łatwe;)

rozyczka18_34

hahha:D pamiętam jak w fazie początkowej, jak zaczęłam dopiero ich słuchać, oglądałam chyba wszystkie możliwe filmiki, i składanki typu "funny moments" :D zawsze musieli coś za przeproszeniem odje.bać w wywiadach etc :D
ach te wspomnienia xD

haha próbowałaś tak się zwalić z krzesła?:D może musisz bardziej się zamachnąć xD tylko nie zrób sobie krzywdy:D

madzja90

ja tyż !!! kocham takie filmiki one cholernie poprawiają mi humor :D

FallenGirl.

mnie również poprawiają humor ;)
i przypominają o tym że nie tylko ja na świecie jestem tak porąbana( w pozytywnym sensie ) ;D

madzja90

zamachnęłam się iii..... udało mi się spaść niestety ale głowa delikatnie ucierpiała !!
Ale i tak było warto to fajne uczucie jak spadasz :)
myślę żę gdyby było wyżej niż z krzesła to bym się nie odważyła ale tak to się udało ;)

Na szczęście przeżyłam xD

rozyczka18_34

hahaha jesteś hardkorem xD

madzja90

Ja mam po prostu duże poczucie humoru i jestem dość odważna xD

rozyczka18_34

haha cóż za poświęcenie. mogłaś to nagrać, fajnie by się to potem wspominało xD

FallenGirl.

dzisiaj na MTV widziałam zwiastun do Jestem numerem cztery i leciało 30stm Escape!
macie moze link do tego zwiastunu?bo ja nie moge znalezc są najwyzej ale z piosenką Adele...

użytkownik usunięty
benita1116

http://www.movieweb.com/movie/ i-am-number-four /tv-spot-hunted
proszę bardzo ;)

łaaaaaa super :D

FallenGirl.

Nie wpadłam na to żeby nagrać ;(
może kiedyś to powtórzę i wtedy nie zapomnę ;)

oluskaa

guys, check this out
http://www.youtube.com/watch?v= Nu7wAD_pMJM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones