Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

1000 odpowiedzi w poprzednim temacie już za nami, chciałam coś właśnie dodać, ale już się nie dało. więc zakładam część drugą :)

_______________

http://www.youtube.com/user/Linkinparksoldier#p/u/8/CC5SgCLLhng

możecie mi wytłumaczyć, czemy Dziadu zaciesza ryja do balona? hahah bo chyba nie skumałam żartu o Wilsonie (?)
oglądajcie od 2:40 mniej więcej.
ogólnie zaje.bista jakość, prawie jakby się tam było *___*

wgl jejku, jaki on tam byl energiczny i rozmowny, japa mu się nie zamykała! aż zupełnie inny człowiek.

FallenGirl.

no nieźle nieźle, ciekawe czy to nagrają:)

madzja90

no właśnie fajnie by było gdyby coś nowego nagrali

FallenGirl.

To jest naprawdę super ;)
Rzeczywiście mogliby to nagrać ;)

FallenGirl.

wyskakuje mi błąd !
WTF?

rozyczka18_34

usuń spację z linku:)

madzja90

kurde nie zważyłam jej ...dzięki ;)
Już sobie oglądam ;)

oluskaa

Witam wszystkich w tym jakże wkur.wiającym większość ludzi dniu :D
(Jeeej, dawno mnie tu nie było, wybaczcie)

Dzisiaj rano wstałam i tak rozkminiałam co by sobie tu kupić z okazji Walentynek i padło na bilet na koncert White Lies w Warszawie :D co się będę. czasem należy się podopieszczać :D

oluskaa

dobry prezent:D ja sobie nic nie kupiłam, bo szczerze mówiąc zapomniałam, że dziś takie święęęto!
szczęśliwego końca walentynek everybody ;P

oluskaa

ja się obżerałam chipsami.. i moja pupcia rośnie w siłę. w sumie ja tam nie mam potrzeby się nikomu podobać więc pozwolić sobie mogę. a prezent is veryyy goood
jeszcze 3 godz. to damy radę ;D

FallenGirl.

no powiem wam, że też jestem z niego zadowolona. ch.uj z tym, że zaczynam bankrutować powoli :D
co do obżarstwa - ja się przez całe życie obżeram (a konkretniej to od tamtych wakacji). dupa rośnie, brzuch rośnie, wszystko rośnie a ja przestać nie mogę (tak, właśnie dopiero teraz kolację zaczynam sobie robić -,-). ale mam postanowienie do wakacji trochę się wziąć za siebie. tak więc siłownio - here i come.

a od wczoraj męczy mnie malutki kacyk moralny, osz w dupeczkę -,-

oluskaa

oj com się stało ?

FallenGirl.

a no. z perspektywy czasu dociera do mnie, że popełniłam mały błąd, zrobiłam coś czego nie powinnam. może i gówno, ale naprawde dziwnie wszystko wyszło -,- no i temat plotek numer jeden przez kilka najbliższych dni ;x

oluskaa

ja non stop popełniam błędy, a całe moje życie to pomyłka, aż czasami by się chciało zrobić delete.... ale skoro już tu jestem ( na świecie) to chyba po coś.... trzymam za ciebie kciuki, będzie dobrze :D

seniorita19

Będzie dobrze zobaczysz ;)
Co do obżarstwa to znam ten ból mam ten sam problem i nie mogę przestać ciągle się czymś opychać przez co już nie wchodzę w ulubione spodnie ;(

rozyczka18_34

ja tam mogę sie obżerać i gówno z tego jest... przytyć nie mogę a taak baardzo tego chcę ;(

seniorita19

Chciałabym żeby u mnie tak było !
Zawsze tak jest że ktoś kto jest chudy chce przytyć a ktoś kto jest gruby lub "mniej chudy"chce schudnąć ;)
Ironia losu ...?

oluskaa

zabierz mnie ze sobą........

oluskaa

ok mam dla was coś nowego, a mianowicie jakby ktoś nie wiedział, Braxton nagrał piosenkę...
http://www.youtube.com/watch?v=5PS834nzHJI&feature= player_embedded#at=64 (uwaga na spację)

osobiście uważam, że powinien zostać prz gitarze i lepiej żeby dał se spokój ze śpiewaniem

no i się odkryłam, że brax chodził z Ashlee Simpson i kiedyś wyglądał całkiem zacnie :
http://www.thehollywoodgossip.com/wp-content/uploads/2006/07/Ashlee% 20Simpson.jpg

FallenGirl.

to jego wycie, po pierwszej minucie dałam sobie spokój, nie wytrzymałam tego psychicznie xD

FallenGirl.

Powalił mnie swoją piosenką (dosłownie )............

rozyczka18_34

eej no co wy serio? ja ją lubię, po kilku przesłuchaniach ją pokochałam. jest genialna:D

madzja90

No cóż ....może przesłucham ją jeszcze pare razy i wtedy też tak będzie ;)

oluskaa

Nie wiem czy widziałyście ten wywiad bo jest trochę stary ale WTF?
Jared chyba zamienił się z Shannonem bo on ciągle gada a J. siedzi cicho jakby nie mógł normalnie ;)
Haha szkoda ze zawsze sie tak nie udzielają ;) Może powinni w wywiadach mówić w jakiejś kolejności żeby każdy się wypowiedział xD

http://muzyka.interia.pl/wywiady/wywiad/30-seconds-to-mars/news/jestesmy-coraz-w iekszym-zespolem,1522183

No cóż jeśli wstawiam coś co już na forum było to przepraszam ......

rozyczka18_34

lubię ten wywiad :D i Shannon faktycznie powinien częściej się wypowiadać.. uwielbiam go ;p
erefeme wymiata xD

rozyczka18_34

Mój ulubiony fragment :D

Tomo: Kręcenie klipów to świetna zabawa, ale i ciężka praca. Przez chwilę musisz stać się kimś, kim nie jesteś.
Shannon: Ale potem zdajesz sobie sprawę, że nim jesteś.
Tomo: I stajesz się nim. I potem... oto jesteś.
Shannon: To się staje faktem.
Tomo: I zawsze tak było.
Shannon i Tomo: I zawsze tak będzie.

madzja90

Rzeczywiście ten fragment jest najlepszy ;)
Ale wciąż intrygujące jest to że J. się nie odzywa !

rozyczka18_34

jeśli to było przed koncertem to może głos oszczędzał czy coś. albo po prostu dla zabawy nie otwierał japy. :P

madzja90

haha rzeczywiście możliwe ;)

Ostatnio załapałam fazę i oglądam wszystkie wywiady na jakie się z nimi natknę i ten bardzo mnie rozbawił :

http://www.youtube.com/watch?v=-pE6AE-CXR0

"Ładne ciało..." to mnie rozwaliło ;)

rozyczka18_34

nie chce mi się ładować :/
to jest łird : http://www.youtube.com/watch?v=p6c1GxzGvps&feature=related
czemu ruskie tłumaczą nazwę zespołu? tak jakby u nas mówili "blablabla trzydzieści sekund do marsa"

rozyczka18_34

haha w ogóle trochę ten wywiad nieogarnięty jest xD
"winter with snooow" :D

madzja90

Haha ;)
No tak niedługo będzie....... " summer with sun " chodziaż jak na nasze warunki klimatyczne to kto wie czy to sun będzie ;(
Na szczęście są Marsi ... ;)

użytkownik usunięty
oluskaa

wybiera się ktoś może 23 czerwca do pragi na koncert ?:>

pliiiiss nie dobijaj, nie mam kasy na pragę... czekam na polskę ;/

FallenGirl.

dokładnie >.< a ty jedziesz CantStop? faajnie:D

użytkownik usunięty
madzja90

w sobotę, najpóźniej niedzielę powinnam wiedzieć ostatecznie. akurat koncert wypada w moje urodziny dlatego rodzice fundują :D

Wow to masz szczęście ;* Ja również do Pragi nie jadę ale razem z wami będę czkać na Polskę ;)

super prezent:) ja bym w życiu takiego nie dostała:/

madzja90

ja wałsnie sie zastanawiam czy jechać czy nie... jakby Marsi nie przyjechali do nas w wakacje to bym pojechała, tylko że od 1 marca będą droższe bilety:/ takze nie wiem czy teraz kupić czy jeszcze czekać...

benita1116

Serio ?!
Widocznie ja jedyna jestem z tych które się dziwnie ubierają (czasem za dziwnie ) i lubią jak człowiek wygląda inaczej.

Chodziarz te pióra czy co to tam było to lekka przesada .

rozyczka18_34

o kurde..... widać kto się dzisiaj wyspał miało być pod następnym tematem w odpowiedzi na wypowiedz benita1116
ale oczywiście ja wszystko muszę pomieszać .............taka już moja natura ;(

oluskaa

Marsiki u Jay Leno bardzo fajny występ , a zważając na to że J. napisał parę dni wcześniej żę jest przeziębiony i prawie nie mówi no to trzeba przyznać że było super ;)

http://www.youtube.com/watch?v=EvFsTFW5L1k

rozyczka18_34

ano fajny fajny:) tylko wkurzają mnie niemiłosiernie te okulary!

madzja90

ja to bym najchętniej zabiła jego styliste... co on ma na sobie? ? ? ? xD

seniorita19

mi też sie nie podoba to co ma na sobie;)

benita1116

pomyliłam się wcześniej więc wpiszę jeszcze raz ;

"Serio ?!
Widocznie ja jedyna jestem z tych które się dziwnie ubierają (czasem za dziwnie ) i lubią jak człowiek wygląda inaczej.

Chodziarz te pióra czy co to tam było to lekka przesada ."


oluskaa

a ja mam mega zły tydzień. jak zaczęło się w sobotę, tak trwa nadal. na dodatek stało mi się coś z uchem i konieczna jest wizyta u laryngologa. zobaczymy, co powie. mam nadzieję, że nie będę miała zakazu wstępu na koncerty, bo 3 już na mnie czekaja w ciągu dwóch najbliższych miesięcy ;<
+ ogłaszam bankructwo. i nawet jakbym chciala jechać do Pragi na marsów (a jakoś zbytnio mnie nic nie ciągnie. co innego, gdyby to był osobny gig) to jestem spłukana przez wszystkie te koncerty, na które bilety już mam/jestem w trakcie nabywania ;x ludzie, dajcie mi kase, a przez moja obsesje nie bedzie jej w ciagu godziny. a nie chce od starych brac TYM RAZEM bo udowadniam im, że też potrafię sobie radzić bez ich kasy. (ale kuFa, trudno tak jest ahaha)

oluskaa

Jeśli chodzi o tracenie pieniędzy to u mnie jest podobnie ,kasa nigdy sie u mnie długo nie utrzyma bo wydaję ją na płyty i książki moje dwie wielkie pasje + trochę ubrań i spotkania z koleżankami (kawka ,herbatka i ciasteczko ) i kasy nie ma ;(
Obecnie muszę sobie jakoś radzić bez kasy .
To by było na tyle z tematu o pieniądzach których nie ma ..

rozyczka18_34

fu.ck yeah.. u mnie to samo

oluskaa

Powiedzcie mi, bo zgłupiałam. Czy było już MTV World Stage z Batonami w telewizji czy kiedy to ma być? i proszę, nie mówcie mi że przegapiłam:(

madzja90

Byłoo, już jakoś w wakacje, a ostatnio też zresztą gdzieś leciało :D O ile mówimy o tym samym WS, czyli to z Rock am Ringa 2010. Który mam notabene na kompie. Jak chcesz to mogę ci linka do ściągnięcia z torrentów zarzucić :D

http://jared-leto.net/Gallery/displayimage.php?pid=47291&fullsize=1 widzieliście? ahahahaha. jedynka od (chyba) tego balona, którym ktoś w niego przypie.rdzelił mu sie ułamała :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones