Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

1000 odpowiedzi w poprzednim temacie już za nami, chciałam coś właśnie dodać, ale już się nie dało. więc zakładam część drugą :)

_______________

http://www.youtube.com/user/Linkinparksoldier#p/u/8/CC5SgCLLhng

możecie mi wytłumaczyć, czemy Dziadu zaciesza ryja do balona? hahah bo chyba nie skumałam żartu o Wilsonie (?)
oglądajcie od 2:40 mniej więcej.
ogólnie zaje.bista jakość, prawie jakby się tam było *___*

wgl jejku, jaki on tam byl energiczny i rozmowny, japa mu się nie zamykała! aż zupełnie inny człowiek.

hmmm no na pewno ;p

użytkownik usunięty
Priscilla22

był filmik na youtube jak tańczę po pijaku, ale skasowali ;(
szkoda;)

jaka szkoda ;d

użytkownik usunięty
brzydula003

był wulgarny ;)

aaa.. to chyba że tak :)

użytkownik usunięty
brzydula003

No ja też żałuję, bo by było śmiesznie, i wszyscy by się skręcali ze śmiechu ;)

Aż nie mogę sobie wyobrazić co to było;p

użytkownik usunięty
Priscilla22

nawet nie wiesz jak wirowałem..jak bączek ;)

ha ha ha ;p

użytkownik usunięty

;****** nie no ja się poddaję znowu;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

nie poddawaj się to tylko sentyment z mojej strony ;)
A co do filmików, będzie kiedyś więcej, wystarczy że jeszcze raz się nawalę ;)

hmm lepiej się nie nawalaj ;********************** bo jak się nawalisz to Ci nie pomogę, bo mnie tam nie ma ;p

szkoda, ja i tak bym chętnie obejrzała;)

Priscilla22

Taki seans filmowy dla filmwebowych echelonowiczów......co wy na to/?

rozyczka18_34

chętnie;)

użytkownik usunięty
rozyczka18_34

Pewnie, czemu nie ;)

oluskaa

Hahaha a ja dzisiaj pięknie ustroiłam pisaneczki i zaniosę je zaraz do kościółka ;)
Kocham święta;) I czekoladowe króliczki xD

A wy już poświęciliście koszyczek?

Wczoraj piekłam ciasta i nie było takiego , który by mi wyszedł;) Mama strasznie się denerwowała bo jej polewa do placka wybuchła w mikrofali,i przypaliłam babeczkixD
Święta są super , ale nie przygotowywania;)

Napisałam to bo nie miałam co robić , a w końcu komuś się trzeba wygadać;)
Wesołych świąt Echelonie ;)

rozyczka18_34

spoko możesz się wygadać ja idę do kościoła na 11.00 ;)

rozyczka18_34

Ja się spóźniłam na świecenie i musiałam czekać do nastepnegoxD

rozyczka18_34

uu to nie dobrze ja się nie spóźniłam;)

rozyczka18_34

XD
ja ledwo przyszłam do domu to od razu zjadlam połowe jajek czekoladowych mniam

Revenge

hhaha na pewno pyszne;) ale tutaj spokój;(

Priscilla22

Święta nikt nie ma czasu na pisanie ;)

Revenge

ja zjadłam królikaxD

rozyczka18_34

Dobry był ha ha ? Ja się objadałam ciastem snikers mniam;)

Priscilla22

Niezbyt ;) To było jakieś czekoladopodobne i pewnie nawet grama czekolady w nim nie było;)
Nie lubię snickersa (orzechy ) xD

rozyczka18_34

moj królik byl pyszny,delektowalam sie nim chyba pół godziny :D
dla mnie snickers spoko (ciasto i baton),za to nie znosze lionów :P

Revenge

Uwielbiam;***boję się że przytyje;(

Revenge

Molestowałaś królika pół godz?????????!!!! już ja cię nauczę jak to się robi kochanie;**

Priscilla22

pół godziny,jak nie dłużej! było super :p

Revenge

Nie wątpię;)

Priscilla22

ja się objadłam piernikiem :D

użytkownik usunięty
brzydula003

dziewczyno wiesz czym ja się objadłem......było tego tak dużo, że jak tylko sobie wspomnę, to aż mną cofie ;)
Ale nie będe się chwalił.....było kolorowo, mięsiście, słodko i coś na głowę ;)
Ale po świętach a z wujkiem kaca mam do dzisiaj ;)
A jak u was ;)

Kaca nie ma....
Za to ja tylko królik i sałatki ;) Kocham gyrosaxD

użytkownik usunięty
rozyczka18_34

ja tez to tylko jadłem....już nie ma....wszystko poszło ;)

ja tez to jadlam :)

Ja oprócz snikersa to sałatkę (nie przepadam za mięsem chciałabym być wegetarianką jak Jared).
W tamtym roku byłam przez 3 miesiące, przede mną kurczak, a ja jadłam zupę warzywną, ale rodzice wszystko zepsuli i zmusili mnie do jedzenia...;(

Priscilla22

Ja też byłam wegetarianka i na pewno jeszcze nią będę ale niestety mój lekarz i rodzice powiedzieli ze muszę ponieważ groził mi niedobór białka i kiedy tylko skończę się leczyć u alergologa( bo mam specjalna dietę i dlatego muszę jeść mięso) wtedy zostaje weganką ;)
Myślałam o tym jeszcze przed poznaniem 30STM , bo zwierzęta to takie same istoty jak my i nie powinno się ich zabijać i zjadać ;(

rozyczka18_34

Uważam tak samo jak ty ;)

ja też kaca nie mam :D a co jadłam i ile to nawet nie wiem, teraz będę biegać i na rowerze jeździć żeby się tego pozbyć :)

oluskaa

Widzieliście to ? Ma ktos może cały ten wywiad ? Oby się okazało , ze robi sobie z nas żarty ...

"MOŻE NIE BYĆ KOLEJNEGO ALBUMU 30 SECONDS TO MARS"

W nowym numerze magazynu Kerrang!( w sprzedaży od środy 27 kwietnia) Jared Leto przekaże nam najnowsze wieści na temat tego co czeka rockowych tytanów z LA.

W wywiadzie Jared wyjawia,że może nie być kolejnego albumu 30 Seconds to Mars!

"Kiedy zaczynam nową płytę to kończy się na tym,że jest to bardzo zawiła sprawa.Potrzebujesz wtedy czasu,energii i przestrzeni,żeby odpowiednio się tym zająć.",powiedział Leto magazynowi K!."Będziemy w trasie prawdopodobnie do grudnia. Rozmawiamy o tym w tej chwili,ale nigdy nie wiadomo...może nie być kolejnej płyty."

"Nie jesteśmy zobowiązani dalej podążać tą ścieżką,jeżeli nie jesteśmy naprawdę zainspirowani,by to robić.",dodał.

Cały wywiad w jutrzejszym numerze magazynu Kerrang! "



Zatkało mnie po tym ..

Ale ogólnie Tomo dwa dni wcześniej pisał że płyta będzie ... chyba oni sami nie wiedzą xD

rozyczka18_34

Tak czytałam to myślę, że Jared jak zwykle sobie żartuje;) na blogu będzie jutro chyba;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

Na pewno, chce nas zostawić w niepewności, i w przekonaniu że sobie żarty robi.
Bo to zwariowany facet ;)

Witam na forum

Moja zemsta się dokonała, wszyscy na początku uwierzyli w to ze piosenka "save me kiss me", jest autorstwa Leona.
W tym prawda że nie. Skopiowałem piosenkę MEST do Worda i zmieniłem inną nazwę tytułu , póżniej skopiowałem fragment
z jego autorskiej piosenki "My Obsession" i wkleiłem wszystko na FW, podając się za Leona.
jego w tedy nie było, jego mam kazała mu iść na zakupy, w tedy on wyszedł zostawiając mnie samego przed kompem,
z kontami na GG, FW i Facebook. Nie wiem kiedy to było, nawet nie pamiętam.
Moją zemsta było nakłamanie i oszukanie was na FW i GG, podając się za Leona, bo miałem do niego żal za to że,
wyrzucił mnie z zespołu. To jego decyzja, miał powód, bo nie zgadzałem się z nim we wszystkim.
To on jest założycielem, sam pisze piosenki, i układa repertuar do piosenek, mi się to nie podobało.
Również i to że nie umiem grac na gitarze. Aż tak nie, bo Leon wymaga dużego wkładu pracy, w muzykę i dla niego nie ma słabych.
Wytłumaczył mi że już razem nie gramy, bo jestem słabym ogniwem.
Zabolało mnie tak bardzo że zemsta była oczywistym rozwiązaniem.
To się skończyło, zepsułem jego komputer, przez wysłanie Trojana, jego antywirus nie zniszczył go,
ale wirus zniszczył BIOS'A i komputer padł na dobre.

W tej sprawie Leon nie ma nic wspólnego z tym co zaszło, bo to ja jestem sprawcą całego bałaganu.
Wczorajsza rozmowa z nim i jego rodzicami, przekonała mnie abym się przyznał do błędu również i ludziom z FW.
Tym bardziej Priscilli bo jemu najbardziej na niej zależy.
teraz to robię i muszę mu kupić komputer, normalnie bym tego nie zrobił ale straszył mnie sądem.
On o tym wiedział że ktoś mu się włamuje na konta i pisze bzdury, ale nie mógł nic zrobić, bo się nie dało.
Chciałem zrobić z niego podrywacza i oszusta. Zrobiłem to i wszyscy łyknęli kłamstwa, no ale nie na długo.
głupio mi, Leon to dobry człowiek wiele razy pomógł każdemu finansowo i w problemie.
Raz mi kupił buty bo nie było mnie na nie stać.
Zemsta jest, uważaj LEON aby ci się nic nie stało.

Żle zrobiłem i za te kłamstwa i oszustwa Szczerze Przepraszam.
Leon Przepraszam.

P.S
kłamstwa jakie wypisywałem:
- rozmowa z Klaudią
- akcja z piosenką
- inne szczegóły

rozyczka18_34

Widziałam cały wywiad i raczej nie żartował;(
Ale mówił, ze nic nie wiadomo ..a na razie będą cały rok koncertować;)

rozyczka18_34

Najważniejsze, że koncertowanie daję im mnóstwo frajdy;)

oluskaa

MYŚLĘ, ŻE NAJLEPIEJ ZAKOŃCZYĆ TE NIEPRZYJEMNOŚCI, POWRÓCIĆ DO MARSJAŃSKIEJ ATMOSFERY, ZAPOMNIEĆ O WSZYSTKIM;)
ZAPRASZAM DO DALSZYCH MARSOWYCH ROZMÓW ;p

buziaki od Prissy;****

użytkownik usunięty
Priscilla22

Zakopmy topór wojenny nieporozumień, i zapomnijmy o mojej osobistej sprawie.....
Są przecież ważniejsze rzeczy na forum tak jak gadanie z wami ;)

fajnie;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones