Javier Bardem

Javier Ángel Encinas Bardem

8,5
49 967 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Javier Bardem

zdecydowanie tym bardziej ze po obejrzeniu filmu tylko on zapada w Pamięć co do tego nie ma wątpliwości :D
najlepsza kreacja aktorska ogólnie jaką widziałem w tym roku inni nie dorastają mu do pięt

Mati_cmg

będzie oscar, a coenowie otworzyli mu furtkę do światowej kariery

Leon_B_Fink

szkoda że te oscary nie zawsze są sprawiedliwie przyznawane a co do aktora to nie jest jego pierwsza tak dobra rola ciekawy jestem jak zagrał w filmie Miłość w czasach zarazy niestety nie miałem okazji oglądać

Mati_cmg

jesli on nie dostanie to będę wielce zdziwiony , jeszcze może mu tylko Kate zagrozić za rolę dylana

montek

Ale Cate przecież będzie walczyć o Oscara z kobietami ;-)
REALNYM zagrożeniem może być C. Affleck.

Volta

no przecież, grała dylana i coś mi się ubzdurało że to rola męska :D

Mati_cmg

owszem, w tym filmie nie miał sobie równych. niemniej bardziej mi się podobal w Duchach Goi.

Shedao_Shai

no już wcześniej pisałem ze to nie jego pierwsza dobra rola ale teraz to produkcja oscarowa i każdy ten film ogląda a jego postać ten film podtrzymuje na duchu że sie tak wyrażę ..po prostu bez niego to nie było by już to samo ale wracając do wątku który założyłem to Casey Affleck dla mnie wcale tak bardzo sie nie wyróżniał jakąś świetną grą aktorską .
ci którzy uważają Javiera Bardem-a za słabego aktora to nie wiem dlaczego tak mówią pewnie dlatego że ma taką a nie inną twarz wkońcu małolaty wolą Timberlake i inne Historie

Mati_cmg

Po Akademii Filmowej można się wszystkiego spodziewać... Ja jednak mam nadzieje, że to J.Bardem dostanie Oscara. A jeśli nie on to obstawiam Afflecka.

Volta

Pewnie mnie zjedziecie za to co napiszę no ale mogę wyrazić swoją opinie, nie? :P

Według mnie nie zasługuję na Oscara za tę rolę. Zagrał sztywno jakby miał kij od szczotki w dupie. Oprócz tego cały czas tą samą minę - jakby nie mógł się wysrać (hmm, może rzeczywiście miał tej kij w dupie). Szkoda, że taka kiepska kreacja dostanie Oscara :(

Waclaw

pomimo że miał kij w dupie to i tak był najlepszy ja bym jeszcze dodał do nominacji Ben Fostera ale że go nie ma to jako rola drugoplanowa bez wahania postawił bym na Bardem-a co do tego sztywniactwa to ja go nie widziałem :D

Waclaw

zagral tak jaka mial role, taka mine mial miec to i mial.

film mi sie srednio podobal, ale Bardem naprawde swietenie zagral. :)

guldurek

no i nie zawiodłem sie w tym roku :D chociaż raz większość typów padła :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones