Jessica BielI

Jessica Claire Biel

7,6
14 362 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Biel

Panie i Panowie, która jest ładniejsza?? Która jest lepszą aktorką??
Dla mnie 2:0 dla Alby.

Szajba

Jeśli chodzi o urodę to obie są naprawdę piękne ... ale jeśli mam już wybierać to Alba jest bardziej w moim guście;]

Ale wg mnie nie można porównywać grę aktorską!!! Alba jest bardzo słabą aktorką Biel o wiele wiele lepiej od niej gra!

Dorobek dobrych filmów Alby jest słaby w porównaniu do BIEL!

Sumując jest 1:1 ;]

DziadziaMET

Dla mnie Alba jest brzydka Biel jest piękna

DziadziaMET

ja stawiam na Albę, jest chyba najśliczniejsza ze wszystkich aktorek, do tego ma rewelacyjną figurę:)

Szajba

Obie spoko ale Alba o niebo lepsza 2:0 dla Alby :D

bSc

po tym jak zobaczyłam (cierpię do dziś) fantastyczną czwórkę i srebrnego surfera (czy jakoś tak) ręce mi opadły na sztuczną grę Alby...

AnnAntonina

może i tak ale gra fajnie i laska fajna :D

bSc

nie nie, fajna laska, ale słabo gra...

AnnAntonina

no dobra gra słabo ale fajna laska :)

Szajba

Jasne że Jessica Alba jest ładniejsza od tej małpy.I jest też lepszą aktorką.A jessice Biel włosy rosną na czole.Ma serce z włosów xD

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

"Jasne że Jessica Alba jest ładniejsza od tej małpy."

No wiesz, to tylko twoja opinia...

Szajba

Alba jest całkiem ładna ale do Biel się nie umywa. a aktorką jest żadną.Natomiast Biel trzeba zobaczyć w Iluzjoniście.

gutex0

Racja, Jessica Biel wypadła tam znakomicie. Sam film też wart zobaczenia.

Lady_von_Teschen

Biel w Iluzjoniście rewelacyjna, za to Alba to dla mnie ni ładna, ni aktorką dobrą nie jest.

Szajba

A co to jest ta alba? Chyba jakaś szata liturgiczna czy cóś takiego. Jak można porównywać kawałek szmaty do pierwszoligowej aktorki?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Na prowokatora to niestety się nie nadajesz. Do tej funkcji trzeba mieć trochę intelektu.

Szajba

Ale temat, dawno nie słyszałem trudniejszego pytania ;P Ale jak już typować to J.Alba

SlodKinoman

zdecydowanie Jesica Biel ładniejsza

Szajba

Trudna decyzja ................wybieram Jessica Alba Dlaczego? Podoba mi się jej typ urody takiej małej bezbronnej kobitki. JB jest zdecydowana czego chce pewna siebie

Szajba

wedłóg mnie Jessica Biel 8,5/10 a Alba 4,5/10

Szajba

ja lubie obie aktorki ale uwarzam ze Jessica Biel jest ladniejsza :):)

Szajba

Hmm... Dla mnie J.Biel zagrała fantastycznie w ILUZJONIŚCIE, a J.Alba zagrała w FACET PEŁEN UROKU, jednej z moich ulubionych amerykańskich komedii, ale J.Alba zagrała w bardziej znanych filmach niż J.Biel + uroda J.Alby = 2:0 dla Alby. :-)

weisz

Alba! Biel jest wstrętna ;P

W ogóle z J. Biel widziałam tylko jeden film,
mianowicie 'Teksańską masakrę..', a tak to
ani nie jest ładna, ani nie jest rewelacyjną
aktorką, taka z niej gwiazda, że aż ;P
Może uda mi się zobaczyć resztę filmów
[nie wiem jak to się stało, że ich
nie widziała.. może Biel nie jest
wystarczająco dobra? Tak nie jest.]
, ale będę je oglądać z obrzydzeniem,
bo nie cierpię patrzeć na pannę Biel. ;]

Szajba

Jessica Alba lepsza, o wiele ładniejsza. Jest słodka i śliczna. Wolę Albę 10 Alba a Biel 0

Rys_iek

Obie są cudne, ale jednak Biel..............:)

Szajba

Biel jest ochydna Alba żądziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Jestem jej wielkim fanem, uwielbiam z Albą: Sin City,Into The Blue, Oko, Dark Angel, Good Luck Chuck i wiele innych

Szajba

Alba - jest śliczna i utalentowana. Jest jedną z moich ulubionych aktorek ;).

Szajba

Ładniejsza: Biel
Lepsza aktorka: Biel

Pozamiatane :)

Kubolski

potwierdzam.
Alba wygląda jakby się najadła za dużo cukierków i ma zawsze taką samą minę, po 'Fantastycznej czwórce' próbowałam odzyskać stracone 2 h ale się nie udało.
Biel miała świetną rolę w 'Iluzjoniście' czy 'Next' i ma w sobie to 'coś', co przykuwa uwagę.
Dlatego też - 3:0 dla Biel - za aktorstwo, figurę i śliczną twarz.

Szajba

Zdecydowanie Jessica Biel, jest bardzo kobieca i wygląda jak kobieta, Alba wygląda jak zwykła dziewczynka czy nastolatka. A jeżeli chodzi o grę aktorską to znów wybiorę Biel :) Czyli 2:0 dla JB :)

lobo_9

I ta i ta boska, ale Biel jest bardziej ' kobieca ' tygrysica :D Alba spokojna, ' pożądna ' . Wystarczy spojrzeć na fotki na różnych stronach i już w profili na FW. :) Ciała mają tak samo pod dostatkiem, piękne krągłości... :D

Logan_Cole

Jak dla mnie Jessica Alba wymia. Jest ładniejsza od Biel. Za to Biel tworzy ładniejszą pare z Justinem niż Alba ze swoim partnerem

Szajba

Oczywiście że Alba jest ładniejsza i to zdecydowanie. Jessica Biel ma bardzo przeciętną twarz i to z perkatym noskiem. Dla mnie J.B jest tak urodziwa jak Anna Guzik.

eurocorpsyndicate

Teraz to żeś jej pojechał. Gdzie J.B do Guzikowej. Jesteś chyba ślepy

Bmw

A faktycznie tu mnie masz... Guzikowa jest ładniejsza i bardziej seksi, no dobra z tym się zgodzę!

eurocorpsyndicate

Teraz musze przyznać ża się pierdzielłem. Chodziło mi o to że Jessica Biel wymiata Anne Guzik jest od niej 1 000 000 razy ładniejsz. Pomyślcie sobie z którą woleli byście sie spotykać z Biel czy Guzikową. Odpowiedz jest prosta J.B. ale Jessica Alba jest naj naj naj.

Szajba

obie laski są ładne ale Biel wygląda na ostrą laske a Alba na spokojną dlatego wybieram Biel :D

david113_13

Biel lepiej gra i lepiej wygląda.

Szajba

Co prawda, Albe widzialem tylko w Fantastycznej czworce 1 i 2, ale tam bardziej nadrabiala swoja uroda, bo aktorka zdolna to ona nie jest :/.
Zdecydowanie Jessica Biel - naprawde umie grac. A uroda ??. Rowniez Biel :)

2:0 Dla Biel ;)

Szajba

BIEL ładniejsza!!! Taka Żona:) :* jest swietna

Syrinx

Moim zdaniem nie ma co porównywać obydwu pań, bowiem mają one odmienne typy urody, które jednemu się spodobają, a drugiemu wręcz odwrotnie. Co do ich talentu aktorskiego to uważam, że Jessica Biel jest lepsza aktorką. Ale to tylko moja indywidualna opinia.
Pozdrawiam ;)

Szajba

3:0 Alba, bo jak się patrzy w jej oczy, to jest coś niesamowitego, jak dla mnie to jest w ogóle najładniejszą aktorką

Szajba

oczywiście, że Alba !! Biel nienawidzę ..

Szajba

O tym, która jest ładniejsza, to juz zależy od gustu, ale o grze aktorskiej to nie ma co dyskutować. Alba to drewno. ;|
Jak dla mnie zdecydowanie 2:0 dla Biel ;p

Szajba

Zdecydowanie JESSICA BIEL. Alba niech sie schowa w domu :P

Szajba

Albaaaaa. i ładniejsza i zdolniejsza aktorsko.

Szajba

biel gra lepiej (bardzo dobra rola w 'easy virtue'). która ładniejsza, jakoś nie mogę rozstrzygnąć - to dwa różne typy urody. hm, może jednak alba. (:

Szajba

ZDECYDOWANIE, BEZAPELACYJNIE Jessica Biel

Szajba

biel jest ładniejsza bo jest czystej rasy biała:)) ta alba to jak dziecko z murzynskim korzeniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones