Rafał Mohr 

7,2
11 600 ocen gry aktorskiej
Rafał Mohr
Jak sam mowi, zawsze chcial byc aktorem. W szkole sredniej bral udziel w wielu konkursach recytatorskich, choc nie zawsze z powodzeniem. Studiował w Akademii Teatralnej w Warszawie (byl jednym z 24 przyjetych kandydatow sposrod 477 ubiegajacych sie o miejsce). Opiekunem jego grupy byl Jan Englert.
Po roku studiow wystapil w filmie-byla to glowna rola w "Slodko-gorzkim" Pasikowskiego. Potem Mohr gral m.in. w "Czasie zdrady" w i w jednym odcinku "Slawy i chwaly". Tam po raz pierwszy musial rozebrac sie przed kamera, co wspomina jako "straszne doswiadczenie". Potam gral w serialach: "graczykowie" i "Zpianka czy bez". Kolejne filmy, w ktorych wystapil to "Egzekutor", "Egoisci" i "Wiedzmin". Najbardziej zadowolony jest z roli w "Egoistach" Trelinskiego.
Swoj debiut teatralny mial w 1998 roku w Teatrze Polskim w Warszawie, gdzie gral w "Sędziach" Wyspianskiego. Obecnie grywa w Teatrze Rozmaitosci. Jak mowi - jest "wolnym strzelcem". Prowadzi normalne zycie : "zakupy, sprzatanie, kino".
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 3 maja 1975

miejsce urodzenia: Bytów, Polska

wzrost: 185 cm

Wystąpił w następujących teledyskach :
- 2005 r. - Jeden Osiem L "Pytam Kiedy";
- 2018 r. - The Dumplings "Raj".
W 1998 ukończył Akademię Teatralną w Warszawie.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jako aktor i jako facet. Nie wiem, czego się czepiacie... Bardzo lubię na niego patrzeć.

W Graczykach był świetny!

Świetnie się trzyma, myślałem, że 35 to max.

teraz gra prawnika Igora w Pierwszej Milosci ktory bije kiobiety ta rola udowodnil ze potrafi grac dobrych chlopakow jak i negatywne postacie.W Pitbullu zagral ciekawa role szkoda ze nie gra czesto glownych rol jak np.w Egzekutorze.

Mi osobiście bardzo się podoba i zawsze go rozpoznam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones