Joaquin Phoenix

Joaquin Rafael Bottom

9,1
101 558 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joaquin Phoenix

Film będzie grany w konkursie w Wenecji. To oznacza sporą pewność siebie Warner Bros. Ich filmy (Star is Born ostatnio) sa zwykle poza konkursem na Lido.

Wydaje sie ze w tym roku wyscig w Aktorze bedzie bardzo zaciety. Dicaprio, Phoenix, Driver, Banderas, De Niro, Murphy, Pryce, Redmayne, Rhys, Egerton. Dużo nazwisk ale to może być rok Phoenixa.

damiansport1

Musi! W końcu!

damiansport1

Mocne nazwiska ale Phoenix jest jeden. I patrząc na role w jego poprzednich filmach to półki w jego domu już dawno powinny się UGINAĆ pod ciężarem Oscarów.

whitestripes_333

Tylko, że on ma te nagrody w poważaniu. To że jeszcze nie ma żadnego Oscara to ewidentne złośliwość i tupanie nóżką Akademi, która się chyba obraziła za to, że fenomenalny aktor ma ich w d&%#e.
W tym roku faktycznie konkurencja jest duża i bardzo dobra ale mam nadzieję, że nie będzie czegoś takiego jak w przypadku DiCaprio, że presją społeczeństwa wręcz wymusi na Akademii tej nagrody nawet jeśli tak bardzo powinien dostać.

Janadino

Ale ja to bardzo dobrze wiem ;)

damiansport1

Gdyby Joker był Żydem, najlepiej ofiarą niemieckiego holocaustu to na pewno by dostał. Oscary to już od dawna komercyjny i bezwartościowy syf, który z obiektywną oceną nie ma nic wspólnego. Nadejdzie taki czas że dostać oscara dla prawdziwego aktora to będzie zwykły obciach. Joaquin jest genialnym aktorem i uznanie Nas widzów jest dla Niego najwyższą nagrodą a nie jakiś Oscar

damiansport1

Na 100% wygra. Takiej roli nie było od wielu lat.

damiansport1

Jak nie dostanie to będzie drugi Gary Oldman

damiansport1

Ja czekam na Oscara...zasłużył jak nikt inny.

damiansport1

Wygra w 99%. Egerton i Banderas są pewniakami do nominacji ale Oscar jest tylko jeden. Niemniej jednak całej trójce się należy ale Phoenix już powinien mieć dawno Oscara na swojej półce. Mniej doświadczeni albo debiutanci zgarniaja Oscary za rolę które w tej chwili umywaja się do lat 50-90. Phoenix w swoim dorobku ma same genialne role

joan19

Pitt też dostanie nominacje, tylko ciekawe czy za pierwszy plan czy za drugi. Ale Phoenix na 100% ma Oscara w kieszeni.

Blair

Joaquin to miał 100 % Oscara za "Gladiatora", a przegrał. Pewnie i tym razem ominie Go ta nagroda. Ale jak wiadomo - Oscary stały się mało prestiżowe.

użytkownik usunięty
joan19

Egerton nie dostanie nominacji :)

damiansport1

Trzymam kciuki za Drivera! To jest jego rok!

depp12

Nadal może czyścić buty Phoenixowi :)

damiansport1

musi dostać!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones