Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
239 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

http://film.onet.pl/fotoreportaze/amber-heard-to-dla-niej-depp-zostawil-paradis, 5169588,12235506,fotoreportaz-duzy.html

co myslicie o deppie jako o ojcu ktory zostawil swoje dzieci na pastwe losu?

littlemonsterlg

Ambear Heard nie jest lesbijką tylko tzw. b-lansiarą, czyli udaje biseksualną żeby podjarać facetów i robić wokół siebie szum w mediach, namówiła jakąś les koleżankę, żeby zrobiły sobie kilka zdjęć jako "para" i to wszystko. Jest hetero.

VesperLynd

Źródło?

littlemonsterlg

She has said about her sexuality: "I don't label myself one way or another – I have had successful relationships with men and now a woman. I love who I love; it's the person that matters."

czyli gadka szmatka, mamy tylko jej słowa i to, że kilka razy pokazała się na galach z koleżanką

użytkownik usunięty
Anaissa

o ty znowu tutaj
tez mnie to zdziwilo. mialam zalozyc lepszy temat ale taxi driver mnie wyprzedzil z tym przecietniakiem...
moze amber tylko tak gadala zeby wzbudzic wieksze zainteresowanmie swoja osoba. takie szolbiznesowe triki

revirdixat

a tak w ogóle to zgłaszam jako spam.Już był podobny temat.Na Deppie ludzie nie są tak "mądrzy"jak niektóre osobniki i nie trzeba zakładać im 10-ciu postów,żeby zrozumieli.
No!<otrzepuje ręce>

revirdixat

dobrze zrobił

użytkownik usunięty
polneri

dlaczego ?

nie wiem

użytkownik usunięty
polneri

nie wiesz dlaczego dobrze zrobił czy nie wiesz dlaczego uważasz że dobrze zrobił ?

przeczuwam że postąpił roztropnie i ułatwił sobie życie.
a zgodnie z pewną teorią
co wygodne jest dobre
a co niewygodne jest złe

użytkownik usunięty
polneri

ułatwił sobie życie ?, to aż tak miał je poplątane gdy był z Vanessą ?

no nie wiem , nie wiem

revirdixat

paradajs jest brzydka!
dzony swietny wybor!

aew4334555

btw za to daje mu 10<3!

użytkownik usunięty
aew4334555

To przez te zęby... I nieuchronne cofanie się dziąseł.
http://movies.ndtv.com/images/showbiz/vanessa-paradis1.jpg

no usmiech ma paskudny,blee..

revirdixat

Nie dzieci,a Vanessę.Skoro mieli się żreć na oczach własnych pociech,to może i lepiej,że się rozstali.Plotka mówi,że zdradzał V od lat,a w każdej plotce jest ziarnko prawdy.Żadna kobieta nie chce być upokarzana,więc się nie dziwię,że Vanessa w końcu miała dość.

maIinowa

nie dziwie sie dzonemu
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/05/f5f12e667863602324ee7b441763ec10.p ng?1337031322

aew4334555

pewnie,nie ma to jak kwejkowa mądrość.
i bankowo go zmusiła,żeby ją zapłodnił,nie?

maIinowa

kwejk prawde ci powie.
pewnie tak.

aew4334555

dobrze,że każdy jest kowalem własnego losu.

aew4334555

nie zuby są najważniejsze,koleś.Nie bądź taki złosliwy.Paradajs może nie jest najpiekniejsza,ale przynajmniej nie robi z siebie burdeldupy

revirdixat

Hmm, Amber ma dziewczynę, Tasyę van Ree z którą jest od czterech lat. Dokonała oficjalnego coming outu podczas GLAAD Media Awards 2010.

Bisexidryna

No to teraz ma jeszcze faceta ;)

użytkownik usunięty
revirdixat

No cóż...Łeb siwieje, d...pa szaleję.Johnny wyluzuj.Zostaw trochę ładnych ochłapów dla innych aktorów z kompleksem wieku średniego ;)))

revirdixat

Nikogo nie porzucił. Nadal się będzie spotykać z dziećmi. Skoro nie rozumiał się z ich matką to nie miał powodu z nią być. Ludzie nie powinni zostawać razem na siłę, bo to szkodzi i im i dzieciom.

revirdixat

nie wiem jak mozna porzucic wlasne dzieci, to chore

Hascosept

w imie tego obrzydliwego czynu 1/10 dla odysei gromnicznej z kazdego twojego multikonta.

revirdixat

Przecież on nie porzucił dzieci, tylko rozstał się z Vanessą. Tysiące ludzi się rozwodzi,a mają dobre relacje z dziećmi.

Merkura

glupoty gadasz, cos takiego na zawsze zostaje rysa na psychice mlodego czlowieka

Hascosept

Moi rodzice też się rozwiedli. I wiesz co? To lepsze wyjście niż wysłuchiwanie ciągłych kłótni. Jeśli będzie miał kontakt z dziećmi to nic się nie stanie. Oni i tak nie mieli ślubu.

Merkura

dla mnie cala sytuacja ze 48 letni facet, ktory jest znany bo jest osoba publiczna odchodzi od starszej kobiety z dziecmi i wynajduje sobie mlode suczki co beda jego dzieci ogladac jest chora i dyskfalifikuje go jako dobrego czlowieka w moich oczach

Hascosept

Szczerze mówiąc to też się po nim tego nie spodziewałam. Zawsze uchodzili za szczęśliwą parę, a on wyróżniał się spośród tych wszystkich gwiazd. No cóż. Kryzys wieku średniego. Jednak moja ocena jest tylko i wyłącznie za jego talent aktorski. Do jego życia prywatnego się nie mieszam.

Merkura

kryzys wieku nie wylacza czlowieka od odpowiedzialnosci za swoje czyny a to co zrobil jest zalosne, zwykla bardzo slaba jednostka
co do "talentu aktorskiego" to juz sie wypowiadalem wiele razy wiec sobie odpuszcze.

Hascosept

polneri atakuje mnie na moim sasiednim temacie. chyba go jakas osa ugryzla.

Merkura

'Moi rodzice też się rozwiedli. I wiesz co?'
niestety doskonale widac tego skutki.

revirdixat

Ciekawe gdyby sie nie rozwiedli co by było.

szewes

psychika bylaby ok ale gust niewiadomo

DonVitoCorleone

:-)No nie wiem...Z ta psychiką...:-)

Hascosept

Zgodzę się. Moi rodzice się co prawda jeszcze nie rozwiedli, ale ojciec odszedł. Miałam 12-13 lat, gdy to się stało, byłam dzieckiem, jeździłam na rowerze, czułam się jak dziecko, teraz mam lat 15 i dzieciństwa nie mam od 2 lat. Przez to co zrobił mój ojciec "musiałam" dorosnąć szybciej, czego mu nie wybaczę. To co zrobił Depp to najgorsze świństwo, nigdy tego nie poprę, ani do zdrady się nie przyczynię, a jeśli tak to możecie mnie walnąć.

revirdixat

nie moge bo staram sie byc prawdziwym pozerem i zgapiac oceny od zyda

revirdixat

no po prostu dupek.

revirdixat

mam nadzieje że teraz jego ex oskubie go mocno z kasy, nauczy go to może szacunku do kobiet i swoich dzieci

revirdixat

Widac, że lubi blondynki... :D

revirdixat

Widzowie nie płacą Deepowi kupując bilety za to jakim jest człowiekiem prywatnie a jak dobrze udaje pirata na ekranie. Miliony ludzi sie rozwodzi: kierowcy, krawcy, urzednicy, gliniarze - normalna sprawa. dzieci Deepa i tak maja dobrze bo rodzice sa forsiaści. Lepiej być dzieckiem bogatych rozwodników niż dzieckiem biednych rozwodników.

Inga__filmweb

ludzie biedni sa lepsi od bogatych

DonVitoCorleone

Biedny menel jest lepszy od bogatego filantropa?
"Lepszość" nie zależy od portfela.

Inga__filmweb

bogaty zawsze sie na czyms dorabia, filantropia to przykrywka i dwulicowosc na dodatek. takie dbanie o wizerunek.
menel nie zawsze wybiera swoj los, zreszta kto by wybral taki? a kto wybiera w ogole tak do konca? nikt nie ma prawa nikogo skreslac bo ten ktos jest biedny czy 'menel' jak to nieladnie okreslilas.
ponizej masz przyklad bogacza zle wychowanego

DonVitoCorleone

Piszesz tak jak by umiejetnośc zarabiania i zdobywania piniedzy była zla. Dlaczego łajzy zyciowe sa lepsze od tych co maja leb na karku i potrafia skorzystać ze swojego talentu lub okazji i zarobić? Co jest złego w filantropii, w fundowaniu stypendiów itp? czy jeżeli biedakowi sie poszczęsci i się odbije od dna to staje sie złym człowiekiem?

Inga__filmweb

cwaniakarstwo i robienie innych na szaro to tez korzystanie z talentu i czy okazji? leb na karku czyli inaczej myslenie tylko o pieniadzach co fantatsycznie o kims siwdczy. wlasnie system promuje takie zachowania. jaki ustroj tacy ludzie w zasadzie. depp to to akurat swietny przyklad dorabiania sie na ludzkiej glupocie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones