Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
239 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

http://film.onet.pl/fotoreportaze/amber-heard-to-dla-niej-depp-zostawil-paradis, 5169588,12235506,fotoreportaz-duzy.html

co myslicie o deppie jako o ojcu ktory zostawil swoje dzieci na pastwe losu?

DonVitoCorleone

pewnie jestes jednym z tych leniwych scierw zebrajacych o odprowadzenie wozka pod hipermarketem.

revirdixat

Miłe określenie,zgroza.Cięzko prowdzic rozmowę bez chamskich epitetów?Ale Twoi rodzice się rozwiedli,więc masz usprawiedliwienie.

szewes

niezle chamstwo nie? ubliza biednemu, rozpieszczone dziecko bogatych rozwodnikow

revirdixat

rozgryzles mnie

użytkownik usunięty
Inga__filmweb

Chipsy http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQj2309cYpMeb6lHJYr0jK8KLEKTbVk7PtR0oJQm prhWBxqDLaLSg
Do Deepa:)

użytkownik usunięty
revirdixat

Ma obojczyki jak nefretete.

revirdixat

No nie przesadzaj,nie zostawił na pastwę losu,fakt ze zostawił swoja kobietę ale o dzieci na pewno dba.

szewes

zpewnoscia, wiadomo ze lepiej bez kobiety z ktora sie je ma, ta by w dbaniu o dzieci tylko przeszkadzala

revirdixat

Temat już chyba powinien iść pod nóż,Johnny ponoć spędza wakacje z V.

revirdixat

Nie wierzę Pudelkowi i tego typu portalom
Ale jeśli chodzi o dziewczynę to trzeba przyznać, że dobra dupa, co z tego że sztuczna
Facetom się to podoba

revirdixat

Jego sprawa

napruto

nie tylko.
tym bardziej to o nim swiadczy

DonVitoCorleone

mam w dupie jego życie prywatne, dla mnie liczy się jego gra aktorska.

napruto

czyli tez dno

DonVitoCorleone

Podziwiamy dzieła artystów, a nie ich samych.
Polecam zobaczyć film "Słodki drań".
Ze współczesnych aktorów Depp jest świetny.
Obok niego Penn i jeszcze może być Pitt.

napruto

hehe.

revirdixat

bez przesady ze na pastwę.

revirdixat

Haha beka xD rozstal się z Vanessa i tyle cóż w tym dziwnego?? Bardzo duzo ludzi się rozstaje/rozwodzi i fakt dla dzieci to na początku trudne ale potem sie przyzwyczajaja i nawet dochodzą do wniosku, że tak jest lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones