Jonathan Lipnicki

Jonathan William Lipnicki

7,4
1 154 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Lipnicki

a taki dzieciaczek słodki z niego był ;)

NYC

oon ma 20 lat

maciekb80

20 lat ma. Nie ma to jak nauka liczenia.

NYC

widzę że ktoś tu jest mistrzem kalkulatora.... może to i lepiej że teraz na maturze jest obowiązkowa matma....

NYC

ja pier... ale geniusz

NYC

Tak wlaściwie to 22 lata. jak sobie chcialeś zaokrąglić to w dół a nie w górę

NYC

jakie 30, ja nie moge, jak się urodził 1990 to proste, że ma 22 lata, zaawansowanej matematyki w tym to nie ma

użytkownik usunięty
NYC

20 lat, 2 miesiące, 2 tygodnie i 2 dni, gdy pisałeś tą wypowiedź, więc nie żadne 30, a teraz ma już 22 lata, 5 miesięcy, 1 tydzień i 1 dzień.

Nie zgadzam się! Stanowczo za mało osób napisało że Jonathan nie ma 30 lat, sądzę że ta kwestia nie została wystarczająco wyjaśniona. Proponuję pociągnąć ten wątek, na przykład jeszcze przez jakieś 6 lat. Wtedy Jonathan dobije do 30 i nastąpi nagły zwrot akcji. Kolejni użytkownicy będą przez calusieńki rok komentować że autor wątku miał rację , Jonathan faktycznie ma 30 lat, a temat użytkownika NYC okaże się proroczy. Następnie po upływie 12 miesięcy wszystko wróci do normy i znowu będzie można wyprowadzać autora z błędu informując że Jonathan ukończył 31,32,33,34 lata...
Ludzie.. Tworzymy historię!

Diku

No genialne! :)

Ej, Alex_alex, co Ty mówisz, jakie 22 lata, wszyscy jesteście w błędzie! Aaaggghhhrrrr!
Gość ma 24 lata, przecież to oczywiste.
Jak ktoś nie wie to wyjaśnię: 2014-1990=24! Nie wiem jak wam mogło wyjść 22 czy 30? Wina Tuska?
;)

toporminator

Mylisz się - wczoraj oglądałem film Jerry Maguire i wyglądał na sześć lat. Czyli ma sześć lat i jeden dzień.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones