Karolina Kominek

6,1
1 414 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Kominek

w bazie filmwebu :] bezsensu...jakies bezwartosciowe kretynskie seriale znajde tutaj bez problemu ale np. kapitalnego spektaklu TV już nie - znak czasów...

pan_cogito14


Racja.
Też się zdziwiłam.
I trochę zawiodłam

pan_cogito14

hmm może dlatego, że INKA to.............. SPEKTAKL!!! Teatru TV, stąd nie ma go na filmwebie....

Rocky_Balboa

w sumie to nie za bardzo rozumię = myślałam że to film dokumentalny bo spektakl zdaje się ma być w wystawiany na scenie na żywo :/

qazedc0

Podobna do Diane Kruger- także pięknej aktorki :)

qazedc0

przecież teatr TV to normalna sztuka teatralna tylko filmowana i puszczona w TV :P kiedyś TVP miała fajny pomysł z tymi sztukami..., pewnie, żeby przybliżyć ludziom teatr :P

pan_cogito14

w ogóle tego nie rozumiem... Wiem, że "Inka 1946", czy "Śmierć rotmistrza Pileckiego" to nagrany spektakl Teatru TV, ale mimo tego i tak te filmy są warte poznania i dodania do bazy filmwebu...

birdy_filmweb

portal uznaje tylko 100% filmy, więc Teatru TV nie będzie :/
chyba, że ktoś przekona administratorów :P

pixi222

Ale chyba do nędzy taki spektakl (film puszczony w czasie teatru tv) jak Inka czy Pielgrzymi ma więcej wspólnego z filmem niż gry komputerowe które ostatnio wprowadzono czym się filmweb skompromitował.

Jordan66

Możliwe, ale cóż poradzimy. Zostaje do przeglądania portal filmpolski, który podaje Teatr TV :)

pixi222

Ale tam niestety nie można oceniać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones