Karolina Piechota

7,1
1 885 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Piechota

Jeżeli kiedyś jakimś zrządzeniem losu to przeczytasz to serdecznie gratuluję nagrody za debiut roku!! Konrad Lipkowski

Fanatyk

Jakimś zrządzeniem losu odczytałam twoją wiadomość,za którą bardzo dziękuję.Nie ukrywam że jestem szczęśliwa i zaskoczona z werdyktu komisji.Jest to miłe utwierdzenie w przekonaniu by nie zmieniać zawodu

Karolinaswie

Z takim świetnym startem to niemalże wykluczone :) Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam!

Karolinaswie

Karolina, oglądałem dziś Drzazgi (t Twój debiut na ekranie z tego co wiem) w pobliskim Twojemu rodzinnemu miastu Radomiu na Koksowniku. Może kojarzysz tą imprezę. Ale nie o tm miało być. Zagrałaś genialnie i strasznieżałuję że nie zaproszoną Cię na tą projekcje. Osobiście podziwiam twoją osobę, chociaż szczerze mówiąc praktycznie Cię nie znam z ekranu, ale widziałem parę razy. Pomijam już taki fakt że podobasz mi się że hej :) A tak już bardziej serio (nie to że to co napiałem było nei serio :) ) to powodzenia i oby Twój talent rozwijał się tak dalej. Naprawdę polska kinematografia z Tobą na ekranie napewno będzie bardziej przyjemna dla oka :)

reznor_1978

debiut na ekranie miałem na myśli na "dużym ekranie" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones