Kasia Adamik

Katarzyna Adamik

4,9
1 282 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Kasia Adamik
krawczu

Dokładnie tak. Nic dodać, nic ująć !

thatschaucerbitch

Kochanica swojej mentorki Agniesi, hi, hi, hi...:P

HeadHoper4Warsaw

Z takim zainteresowaniami lepiej byś się nie odzywał.

cyberbrain_filmweb

Bo nie jestem gejem i lesbijką, przepraszam...:-(

HeadHoper4Warsaw

Nie chodzi o twe preferencję seksualne ponieważ one nikogo nie obchodzą i nie powinny nikogo interesować czyjeś preferencje seksualne. Chamstwu oraz militarystą mówię nie.

cyberbrain_filmweb

Gejom i lesbijkom mówię kategoryczne nie, tak samo jak lemingom w spodniach typu rurki i z tunelami w uszach...:-)

HeadHoper4Warsaw

Kolejny prawiczek prawicowiec.

cyberbrain_filmweb

Błąd, żonaty prawicowiec, lemingu geju...:-(

HeadHoper4Warsaw

Nie jestem gejem ani lemingiem. Swoje poglądy sam wypracowałem bez pomocy pism. I jeszcze cię zaskoczę moi rodzice są wierzący ja jestem outsiderem ale 64 letnią matkę przekonuję :)
Czytam różną prasę przeczytałem biblie i różne inne księgi religijne. Porównywałem rożne religię. Prawicowość prowadzi zawsze do jednego autorytaryzmu, Narzucanie jednostce co jest dobre a co nie poprzez próby marginalizacji, wyśmiewania a gdy to nie pomoże niszczenia niepokornej jednostki. Z prawicowcami jak Putinem trzeba ostro na smyczy dasz palec zechcą głowę.

cyberbrain_filmweb

Putin nie jest prawicowcem, człowieku ogarnij się i naucz pisać się poprawnie po polsku i czytać ze zrozumieniem...:-(

cyberbrain_filmweb

W tym całym zdaniu
"Prawicowość (...) jednostki"
wystarczy zamienić słowo prawicowość na lewicowość i dopiero wtedy się będzie zgadzało. Nie wiem, skąd masz takie informacje, bo to prawica wyznaje zasadę, że chcącemu nie dzieje się krzywda, pozostawiając jednostkę wolną i dając jej sposobność decydowania o swoim losie, w przeciwieństwie do lewicy, która chciałaby nakazami i zakazami regulować najdrobniejszy element życia wolnego człowieka. Poprzez próby marginalizacji, wyśmiewania, a gdy to nie pomogło, zniszczenia niepokornej jednostki, środowiska lewicowe z poduszczenia Gazety Wyborczej wypchnęły poza margines życia publicznego oraz poza kapłaństwo, kochającego Boga, ludzi i Ojczyznę gorliwego patriotę i księdza z powołania, Jacka Międlara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones