serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Przepis na życie

2011 - 2013
43 min.
6,9 50 290
ocen
6,9 10 1 50290
6,2 6
ocen krytyków
Anka nagle traci pracę, a mąż odchodzi do kochanki. Sytuacja skłania ją, by przewartościować swoje życie i spróbować sił w gastronomii. więcej mniej
Przepis na życie zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Główna bohaterka "Przepisu na życie" to Anka (w tej roli Magdalena Kumorek)  - z pozoru typowa żona i matka. W pogoni za codziennymi obowiązkami zawodowymi oraz domowymi nie zauważyła, że do jej życia wkradła się nuda, a u boku jej męża Andrzeja (Piotr Adamczyk) pojawiła się nowa kobieta (Maja Ostaszewska). I nagle nieoczekiwanieGłówna bohaterka "Przepisu na życie" to Anka (w tej roli Magdalena Kumorek)  - z pozoru typowa żona i matka. W pogoni za codziennymi obowiązkami zawodowymi oraz domowymi nie zauważyła, że do jej życia wkradła się nuda, a u boku jej męża Andrzeja (Piotr Adamczyk) pojawiła się nowa kobieta (Maja Ostaszewska). I nagle nieoczekiwanie przychodzi ten dzień, kiedy jej codzienność rozpada się w drobny mak jak porcelanowa filiżanka. Na szczęście u boki Anki jest jej nastoletnia córka Mania (Aleksandra Radwańska), przyjaciółka Pola (Edyta Olszówka) i mama Irena (Dorota Kolak), które nie pozwolą jej płakać nad rozlanym mlekiem. Przypadek sprawi, że Anka zacznie pracować w restauracji odkrywając w sobie pasję i talent do gotowania. Czy Anka poznając sekrety kuchni odnajdzie drogę do własnego serca?

dystrybucja
TVN
studio
Akson Studio
tytuł oryg.
Przepis na życie
inne tytuły
Recipe for Life Miedzynarodowe
więcej
Joanna Brodzik miała zagrać Ankę Zawadzką, ale nie doszła do porozumienia z producentami w sprawie czasu pracy i promocji serialu.
Grzegorz Damięcki był rozważany do roli Jerzego. Ostatecznie angaż otrzymał Borys Szyc.
Natalia Klimas oraz Weronika Rosati ubiegały się o rolę Zuzy . Ostatecznie angaż otrzymała Magdalena Schejbal
Jakkolwiek patrzeć "Przepis na życie" jest lekką produkcją obyczajową, której motto ma naprawdę pozytywny wydźwięk. Otóż nigdy nie ma sytuacji bez wyjścia. Nawet z największymi problemami można się uporać i przede wszystkim nigdy nie jest za późno, by coś zmienić w swoim życiu. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych