Katarzyna Cynke

6,5
2 774 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cynke

Trudno uwierzyć, że to ta sama osoba, która grała w "Oficerach".
Wieeele kilogramów temu...

jan_niezbedny0

Ekhm.... no właśnie

jan_niezbedny0

no dokładnie, przelotnie obejrzałem fragment "alexa" i aktorka grająca żonę jednego z policmenów miała te same oczy co laska z "oficera", nie dawało mi to spokoju i trochę pogrzebałem w sieci i co? szok! Kaśka strasznie się zmieniła i to jak bardzo bo poznałem ją własnie tylko po oczach

pasior87

He, dokładnie tak samo jak ja. Jak nie oglądam seriali typu "Alex" i prawie w ogóle TVP tak w sobotę z braku laku popatrzyłem i nie dawało mi spokoju, kiedy zobaczyłem babkę wyglądającą jak matka tej z "Oficerów".
I się okazało... :)

pasior87

Ech te baby, żenisz się z laską a ta od razu zaczyna zmieniać się w potwora...

użytkownik usunięty
jan_niezbedny0

Ja chyba wolę wierzyć że choruje na jakąś chorobę która spowodowała że drastycznie utyła.Też miałem problem żeby ją rozpoznać,tym bardziej że waga wcale nie idzie w dół,już prędzej dalej w górę.Jak faktycznie to z powodu choroby to nie zamierzam się zbytnio z niej nabijać.Ale jeśli faktycznie jest zdrowa i to z powodu braku ruchu i nieograniczania jedzenia to raczej słabo jak teraz ma 35 lat,a już przed 30 swoje ważyła.

No, jeśli przyczyny są zdrowotne, to wiadomo - nie ma mocnych.

użytkownik usunięty
jan_niezbedny0

no ona taka blada na twarzy bez energii się wydaje,bo taka Romanowska czy Gwit wyglądają na pełne energii i one chyba zawsze takie były.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones