Katarzyna Cynke

6,5
2 806 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cynke

Pani Kasia nas tu odwiedzi, to tak półżartem niech wie, że ma swego WIELKIEGO fana ;) II seria Oficerów wypada póki co blado przy I, gra Kasi też nie jest doskonała, ale jest tak śliczna, urocza i w ogóle naj naj naj, że życzę jej WIELKIEJ kariery. powala mnie jej uroda, urok, delikatność i hardość zarazem. chyba muszę zweryfikować pogląd, że nigdy się nie ożenię... ;) tylko gdzie taka druga Kasia... czekam na kolejne filmy z tą Panią

użytkownik usunięty
macky23

Kpisz z niej?? to nie jest temat do żartów! serio!!!

macky23

nie rozumiem tych pretensji... przecież obiektywnie napisałem, że przy I serii druga wypada kiepsko i jej gra też daleka od doskonałości, ale jako kobieta baaardzo mi się podoba i nie widzę tu żadnej kpiny, urocza jest

macky23

We mnie też ma wielkiego fana.Jest młodą, piękną i do tego uzdolnioną aktorką.Trzymam za nią kciuki i mam nadzieję, że niedługo ujrzę Ją także na dużym ekranie.

macky23

BTW - ma też piękne piersi... dla tych, którzy chcieliby się o tym przekonać, polecam 11. odcinek OFICERÓW. :)

NYPD

no swietnie ogladac oficerow zeby gapic sie na cycki jakiejs trzeciorzednej aktoreczki....żałosne. Ani ona ladna ani dobra aktorka.
w oficerach nie wie co ma ze soba zrobic na planie a poza tym te jej sztucznie wybauszone oczy. wiecznie zdziwiona z ogromnymi peretensjami do calego swiata. i chyba nie bylo odcinka zeby nie ryczala...
mam nadzieje jednak ze w wypowiedzi macyego bylo wiele ironii a ty nati nie wyglupiaj sie ze swoimi "madrymi puczeniami". tu nie chodzi o kpine ale o obiektywna ocene jej zalosnej gry dziewczynko. jezeli wg ciebie to dobra aktorka to nie wiem i wole nie wiedziec jakie filmy ogladasz.

użytkownik usunięty
maddam45

Posłuchaj mnie uważnie pajacu! dla ciebie nie jestem żadną dziewczynką!! i wcale się nie wygłupiam. Ja w przeciwieństwie do niektórych wyrażam swoje opinie, a nie poddaje się presji innych. A żałosny/a to jesteś ty!!!! To, że tobie się ona nie podoba, ani jako kobieta (są różne gusta)ani jako aktorka (masz PECHA!) to tylko i wyłącznie twój problem!!! swoją drogą jak masz jakiś problem to powiedz mi to wprost, a nie zakrywaj się "mądrymi pouczeniami".

no co to wogole za wyrazenie "masz pecha"?? jakiego pecha??to chyba ty masz problem ze soba i wyrazaniem mysli... nie bede ci mowic nic wprost bo w przeciwienstwie do ciebie zachowuje jakis poziom i nie obrzucam blotem ludzi ktorych nie znam... to za to pokazujesz taki prymitywny poziom... pajacu?? nie wyzywam cie ale sama pokazujesz ze mam prawo nazywac cie dziewczynka bo nie doroslas jeszcze do rozmow na poziomie powaznych ludzi...
co do aktorstwa pani k. cynke wysil resztki swej jakze ogromnej inteligencji i zobacz ze wiekszosc ludzi na ogolnym forum oficerow zaluje ze Grand nie zabil jej wtedy...

pisz sobie co chcesz ale ja sie wysilac nie bede zeby czytac twoje zalosne odpowiedzi wiec juz sie nie kompromituj. nie rozmawiam z ludzmi twojego pokroju.
dziewczynko

maddam45

Maddam45, a co ty w ogóle wiesz o aktorstwie?
PS - podziwiam jej biust, bo jest on jedyną interesującą rzeczą, jaka została pokazana w tym smutnym jak p*z*a serialu...

maddam45

Maddam45, a co ty w ogóle wiesz o aktorstwie?
PS - podziwiam jej biust, bo jest on jedyną interesującą rzeczą, jaka została pokazana w tym smutnym jak p*z*a serialu...

użytkownik usunięty
NYPD

No prosze cie! nie rozumiesz co to znaczy "masz pecha"?? o szaaaaał chyba się z choinki urwałaś. nie mam problemu ze sobą, ale ty najwyraźniej tak. Jakbyś nie zauważyła to również "obrzuciłaś mnie błotem" używając tych samych wyrażeń co ja w stosunku do ciebie! NIE masz prawa nazywać mnie "dziewczynką" ponieważ nie wiesz ile mam lat i nie wiesz na jakim poziomie intelektualnym się znajduje, i nie sądzę abyś ty należała do grupy tych "poważnych ludzi"

To twoje odpowiedzi są żałosne. a ty nie możesz upaść już niżej niż jesteś. co do jednego masz racje. nie rozmawiaj z ludźmi mojego pokroju bo on jest dla ciebie ZBYT WYSOKI!!!

ale ty to na prawde jestes idiotką... nie chodzi o to ze nie rozumem co to znaczy miec pecha tylko o to jak uzylas tego wyrazenia...no bo co mam pecha ze nie podoba mi sie to jak gra????? w czym ty tu inteligentko widzisz pecha?? to jest kwestia gustu a nie pecha!!!! a twoim zalosnie niskim poziomie swiadcza twoje wypowiedzi:"no prosze cie!!!" albo lepsze "o szaaaaał" boze co za poziom. nierozgarnieta dziewczynka o malym zasobie slownictwa...
nawet nie chce sie dowiedzic ile masz latek i na jakim poziomie sie znajdujesz choc widac ze na zadnym....
czekam na kolejne ciekawe odpowiedzi bo sa dla mnie swietna zabawa. prosze o wiecej "O SZAAAAAŁ!!!"
DZIEWCZYNKO

użytkownik usunięty
maddam45

wiesz co? jesteś po prostu głupią SUKĄ!! i nie zamierzam więcej odpisywać na twoje głupie komentarze.

użytkownik usunięty

i jeszcze jedno nigdy u nikogo nie widziałam tak ubogiego słownictwa jak u ciebie!! jesteś po prostu ŻAŁOSNA!!!! :D

www.katarzynacynke.fora.pl
Lubisz Kasię? ;);) wejdź na jedyne forum o Kasi, które jest bazą informacji o niej ;];] Nie musisz szukać niczego w internecie, na tym forum znajdziesz wszytko czego tylko o niej szukasz.Forum jest nowe ale już gotowe. Zaprszamy !!!

www.katarzynacynke.fora.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones