Katarzyna Nosowska

7,0
507 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Nosowska

niezywkła!!!!

użytkownik usunięty

największa artystka w Polsce, a zespół HEY jest najlepszy :)

trudno się - na szczęście! - nie zgodzić :))

Popieram w 100% Hey jest najlepszy a Kasia... Kasia jest po prostu cudowna:D

hehe wiadomo;))
kasia niesamowita i tyle

jest niezwykła, magiczna, prawdziwa, wspaniała muzyka, głos, osobowość, moja ulubiona;]

bitter_sweet_2

dzisiaj byłam ja koncercie hey w poznaniu. :) <3 najlepiej zainwetowane 130zł w moim życiu.

Jestem świeżo po koncercie. I powiem tylko jedno: nie zawiodła :)

użytkownik usunięty
jealouss

Może nie najlepszy ale na pewno w pierwszej piątce xD

Też kiedyś słuchałem Hey, ale aż tak bym się nie zachwycał. Nosowska nie jest wybitną wokalistką - jej umiejętności są tylko trochę ponad przeciętną. A co do jej twórczości... Kiedyś to miało jakiś sens, ale obecnie Hey i jej projekty solowe to komercja dla ludzi, którzy na siłę chcą być "alternatywni".
Nosowska jest tak egzaltowana, że jest jakby parodią samej siebie.

użytkownik usunięty
Hatus

Może nie aż egzaltowana, ale w dużej mierze masz rację. Nosowska ma największy (jedyny?) wpływ na obecny Hey i niestety nie jest to wpływ dobry. "Przepoetyzowane", wręcz momentami grafomańskie teksty, irytujący, "dziecinny" wokal, mało rocka, dużo elektroniki, za dużo solowej Nosowskiej. Taki rozwój Heya nieszczególnie przypada mi do gustu, zwłaszcza w porównaniu z pierwszymi nagraniami zespołu widać szczególnie zmiany na niekorzyść. Krytycy mówią, że Hey się rozwija, może i tak, ale nie jest to już Hey, którego mogłabym słuchać. Mimo to szanuję ją za wcześniejsze dokonania, a także mimo wszystko za odwagę w muzycznym eksperymentowaniu, choć jego wyniki nie budzą mojego zachwytu. Kaśka jest jak najbardziej zasłużoną artystką, ale niestety przynudza na starość.

Rzeczywiście ostatnia płyta ogromnie różni się od pozostałych. Za mało rocka. Zamiast tego za dużo solowej Kaśki i elektroniki. Piosenki z tej płyty nie są złe, ale bardziej pasują do solowych projektów Nosowskiej. Chyba wolałbym, żeby Hey poczekało ten rok, może dwa i wydał coś bardziej "swojego". To nie jest też tak, że mam za złe zmiany i eksperymentowanie zespołu. Po prostu wydaje mi się, że Kaśka niepotrzebnie stara się wnieść do zespołu coś ze swoich solowych płyt, jakoś połączyć oba typy muzyki. Nie zgodzę się natomiast z tym, że jej teksty są przepoetyzowane. Pomimo to jest jedną z moich ulubionych wokalistek i chętnie posłucham kolejnej płyty Hey.

Najlepszą polską wokalistką jest Weronika Zbieg, a wokalistą Peter (Vader) i Titus (Acid Drinkers)

zgadzam sie w 100%,ona nigdy nie zawodzi;)

Nie przesadzajmy... Ale może przez 6 lat zmieniłeś zdanie :)

użytkownik usunięty
yossarian84

W rzeczy samej. Zmieniłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones