Katie Leung

Katie Liu Leung

6,9
2 621 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Leung

ona ma zagrać Cho Chang ?? przecież ona jest brzydka !!! no ale chyba juz w filmie ,,Harry Potter i Zakon Feniksa" nie będzie całować się z danielkiem ...... :P pozdriwonka

użytkownik usunięty
pyziata777

WIESZ ON PODOBNO CZEKA ŻEBY ZAGRAĆ W TYCH SCENACH

użytkownik usunięty

zartujesz?? no proste musi byc ten pierwszy raz !! on pewnie sie jeszcze w zyciu nie lizal :P

użytkownik usunięty

Spokojnie, przecież ją odpowiednio ucharakteryzują (raczej założą jakąś maskę :D:D:D)

użytkownik usunięty

No tak, on podobna nie może się doczekać tych scen, bo twierzdzi że takie są bardzo ekscytujace lecz skoro nie chce już grać Harrego to musiwybaczyć ale ktoś inny ja pocałuje.

pyziata777

Podobno "Nie szata zdobi człowieka"... Aczkolwiek wyobrażałam sobie Cho troszke inaczej. Jak dla mnie do tej roli pasowałaby Kristin Kreuk, tyle że ona liczy sobie za dużo lat jak na dziewczynę Harry'ego :)

Mary_Kate

Cóż, nie ma sensu dziewczyny besztać że tak ją los pokarał ;p Moim zdaniem jakby chcieli ładną Cho to wzieliby najpiekniejsza aktorkke świata - Rashidę Jones (tyle że ona jest ciut za stara :D )

użytkownik usunięty
Mary_Kate

Cho wyobrazalam sobie wlasnie jako Kristin Kreuk

użytkownik usunięty
Mary_Kate

o sw Mario Magdaleno, i to ma być Cho. TO MA BYĆ CHO????!!!!! Pogięło ich czy jak? Zwariowali. Wg mnie Cho i Fleur są tak orkopnie beznadziejnie, że już bardziej nie można. Chociaż można. Kate Winslet jako Fleur byłaby stokroć gorsza, wtdy to na pozycji Cho mogliby obsadzić Sandrę Bullock Mada

użytkownik usunięty
pyziata777

zgadzam się z pyzatą.ona jest okropnie brzydka! lepszą kandydatką jest kwon boa. jeśli widzieliście jej fokę to przyznacie mi rację.

Zgadzam się... BoA była by lepsza dla oka... ale cuż może Katie ma większy od niej talent aktorski, przeważnie (choć nie zawsze) piosenkarki nie są dobre na dużym ekranie*

* dla niedoinformowanych BoA jest piosenkarką :D :D :D

użytkownik usunięty
Mary_Kate

oooo matko ona w tej roli to jak krowa w hollewod tragedia .... kto to wymyślił (zabić) no ale co poradzić

użytkownik usunięty
pyziata777

ona jest tragiczna już bym wolała kurczaka niż ją to jakiś koszmar niech ktoś mnie uszczypnie..... (ale naszczęście harry zostaje ) trudno trzeba będzie już o tym nie myśleć

użytkownik usunięty
pyziata777

mają ja wywalić i na jej miejsce dać 1200 razy brzydszą michelle ang

ps przeczytałem to na str www.veritaserum.com chcą też zmienić cedrika madame maxime i voldemorta acha widziałem tam jeszcze całkiem dobre zdjęcia clemence poesy

użytkownik usunięty

ta cala Katia Leung jest ochydna i przebrzydla!!!!!

użytkownik usunięty

a widzialaś BoA Kwon... ona miała zagrać Cho ale zmieniły się plany i teraz jest ta Katie Leung... jeśli chcesz zobaczyć BoA to wejdź na naszego bloga www.boa-fanki2.blog.pl

użytkownik usunięty

Tak widziłem Boa Kwon ( Była 100000000000000000000 razy Ładniejsza) Ale skoro mogli ją wywlić to miejmy nadzieje że wywalą też Ang ( jeżeli to prawda ze ma zagrac bo na wszystkich stronach wypisuja straszne głupoty ) i role dostanie ponownie Boa lub np Kristen Kreuk

O luuudzzieeeeee... a od czego jest make-up???;-)

jednak Fleur mi bardziej pasuje niż ona

użytkownik usunięty
__9829Nutellka

No Spoko.
BoA jest o 10000razy lepsza niż ta Katie!!!!
Krzaczasta ma rację (krzaczasta to moja siora, więc się dobrze rozumiemy...). Ja nie rozumiem, jak ktoś mógł pomylić!
(A reżyser powinien bryle nałożyć...)
Chcecie porównać BoA i Katie? Niema sprawy! Wejdżcie na nasz blog: www.boa-fanki2.blog.pl
Możecie stamtapraszamy Krzaczasta i n@ni

użytkownik usunięty

Wy sie użalacie nad fleur i cho a madame mxime to dopiero koszmar ( a w książce pisze że ma ładna twarz)

Zgadzam się - boa byłaby o wieeeeleeee lepsza;-)

użytkownik usunięty

Zgadzam sie madae maxime jest po prostu szpetna wyglada jak jim carey ( czyli tak jakby w życiu nie widziała dentysty

użytkownik usunięty

Co to za wypierdek mamuta przecież Cho miała zagrac Kwon Boa Dlaczego choć raz nie mogli dać jakiejś dobrej aktorki jeżeli to prawda że cho ma zagrac Michelle Ang To będzie jeszcze większy opciach dlatego kt robił casting . Najlepiej by było gdyby Cho zagrała Kristen Kreuk albo Luci Liu . A jeżeli chodzi o Fleur To nawet mi się podoba chociaż wolałem żeby ją zagrała Cameron Diaz Chociaż to troche zły pomysł poinieważ ma ona 32 lata ( Ale za to jest ładna).Mogła by ją też zagrać Kristen Dunst .
Natomiast Madame Maxime to żeczywiście koszmar ma zęby jak koń . A po za tym fajnie by było gdyby byli zgodni z książką i wybrali jakieś ładne aktorki do głównych ról i nie wycinali najlepszych scen .
Ciekawe tylko jak wygląda ta Shefali Chowdhury która ma zagrać Parvati Patil bo nigdzie nie moge znależć jej zdjęcia.
Ale jeżeli reżyser chce być konsekwętny to na pewno wybrał jakiegoś potwora całego w trądziku.
Najlepsza jest Rita Skiter dokładnie taka jaką sobie wyobrażałem.


PS A ta cała Angelica Mandy Wygląda jak srający kot na pustyni z tą wiecznie nadętą miną

użytkownik usunięty

Madame Maxime to na prawde koszmar feida na whey jest od niej starsza i wygląda jakby była co najwyżej po trzydziestce ( prawde ówiąc to jej mogli dać role madame ale co sie stało to sie nie odstani chyba że Franches De La Tour będzie miała jakiś wypadek czego jej nie życze) a Ta De La Tour Wygląda jakby nigdy nie widziała dentysty bo ma zęby jak koń .
Angelica Mandy żeczywiście wygląda jak srający kot na pustyni. do roli Gabrielle powinni obsadzić Emilli Osment chodziaż on ma już 12 lat A Gabrielle miał około 7 lat.
Cedric Digory na tym zdjęciu jedynie wyszedł dobrze a w żeczywistosci wygląda jak 30 latek cały jest zarośnięty brodą sprawdzcie na www.veritaserum.com
a jeśli chodzi o fleur i ho to nie jest aż tak żle .
Kiedy Fleur ędzie Miała doczepione długie kłaki koloru srebrnoblądu a Cho wstrzykną sylikon t wierzcie mi że będą boskie

użytkownik usunięty

Ta cala frances de le tour jest ocfydna i przebrzydla

użytkownik usunięty

Tak zgadzam się z tobą ona jest po prostu szpetna co ja gadam to mało powiedziane ona jest po prostu tak fstrętna jak jakiś facet nie wiem jak spec od kastingu mógł wziąść 60 letnom Babe do roli Madame Maxime Która w książce była opisana cytuje
" Harry dostrzegł wyłaniający się z kabiny powozu błyszczący czarny na wy sokim obcasie - wielkości dziecięcych sanek - A tuż za nim największą kobiete jaką kiedykolwie widział w życiu . Teraz wyjaśniły się rozmiary powozu i koni. Rozleło się kilka zduszonych okryków.
Jedyną osobą która dorównywała wzrostem tej kobiecie był Hagrid, Hary był pewien że są dokładnie tego samego wzrostu ale ta kobieta - może dlatego że do Hagrida był przyzyczajony - sprawiła wrażenie jeszcze wyższej. Zatrymała sie na chwile na stopniach powozu patrząc na zdumiony tłum a potem zastąpiła w krąg światła napływającego z sali wejściowe . Teraz można było dostrzec że ma ŁADNĄ TWARZ o oliwkowej cerze, wielkie i jakby przejrzyste oczy i dość wydatny zakrzywiony nos. Włosy miała upiete na karku w lśniacy kok. Od stóp do gł.ow spowita była w czarny atłas a mnóstwo wspaniałych opali połyskiwało na jej szyi i grubych palcach. "

Dlaczego ci spece od castingu nigdy nie wybiorą jakichś ładnych aktorek.
Na dodatek są nie zgodni treścią książki ponieważ Cho Chang pojawia Się już w 3 części i opisano ją że jest niższa od Harego Ta Katie musi być naprawde malutkim kurduplem jesli chcą być chociaż raz zgodni z książką

użytkownik usunięty

wiecie co Michelle Ang jes jednak 10000000000000 ładniejsza

użytkownik usunięty

Uczyłaś[łeś] się kiedykolwiek ortografii???????????????????? ???????????

użytkownik usunięty
pyziata777

Macie racje jak to ma być Cho Chang to ja chyba nie obejrze tego filmu a pozatym jest brzydka jak ona mogła wogule tu zagrać. Harry Potter jest the best pozdro dla ziomali

pyziata777

Napiszcie baardzo długi list z waszymi zażaleniami, a może coś zmienią... Ja nie wypowiem się co myślę o Katie, bo mi ona coś nie bardzo pasuje na rolę Cho... No ale co zrobić... Takie jest życie...

Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Yuriko_2

hehe, to ja lepiej wyglądm. Oni zawsze musza brać e ze skośnymi oczami(wrrr). Nie mówię- sa ładne, ale nie starczą im Brytyjki??
Nie, troszkę przesadzili.

użytkownik usunięty
pyziata777

to to ma być dziewczyna Harrego pottera?????
ja myslalam, ze to bedzie bląd- pieknosc...
MAM PEWNĄ KONCEPCIĘ
NIECH TA NATALIA ZAGRA CHO!!!



pozdro, a Tobie dan:

serdecznie wspolczuje!!!!!!!

użytkownik usunięty
pyziata777

najlepsza do roli Cho jest zdecydowanie Ziyi Zhang

jestem za Michelle Ang to swiatna aktorka kto widział ja w Plemie to wie :)

pyziata777

A ja się tak zastanawiam czy istnieje jakieś inne zdjęcie Katie Leung, bo osobiście chciałam znależć żeby się jej lepiej przyjrzeć (faktycznie jakoś nieciekawie na tej fotce wygląda) i żadnego nie znalazłam. Istnieją niby strony o niej ale wszędzie są tylko te same zdjęcia jak rozmawia przez komórkę.

pyziata777

A więc Katie Leung nie jest taka zła ale uważam że ta Kwon Boa jest ładniejsza od niej i by się bardziej nadawała na Cho, radzę też zmienić to zdjęcie bo jest okropne:/ a tutaj macie kilka fotek Katie(nie jestem pewna czy na wszystkich jest ona):

http://www.the-leaky-cauldron.org/images/2005/04/kleungdmail3.jpg [www.the-leaky-cauldron. ...]

http://www.veritaserum.de/2.jpeg [www.veritaserum.de/2.jp ...]

http://www.harrypotter.cz/userdata/redaktor/40c6e2b57a958.jpg [www.harrypotter.cz/user ...]

http://katie-leung.com/original.jpg [katie-leung.com/origina ...]





__Em__

Ona jest na prawdę śliczna. To taki azjatycki typ urody, choć może nie jest Ziyi Zhang, to jednak uważam, że jest słodka i dlatego nadaje się na Cho.

pyziata777

Słyszałam plotki że to właśnie Kwon Boa grała w trzeciej części, ale ostaecznie ją wycieli z filmu.
Żeby być aktorem nie należymieć jedynie...tyłka? Ale też silną i zaóważalną osobowość.
Kwon jest naprawde ładna, ale jest milion dziewczyn, które wyglądają jak ona... Jak na mnie Kwon jest słodka itp. ale na aktorke nie psuje... Taka słodka że aż się na ekranie rozpływa czasami.
Zreszto czemu nie biorą słodziutkich modelek? Bo po takich twarzach ludzie przelecą szybko tak samo jak po ubraniu, a na jakiejś ciekawej twarzy się zatrzymają i przy okazyj przyjżąsięubraniom.
W aktorstwie chodzi o talent, charyzme i to jak pokazuje co gra. ^^

Chappie_Love

To, ze BoA grała w trzeciej części, ale ją wycieli, to - tak! - jedynie plotka.
A lata, w których BoA kreowała się na słodziutką dziewczynkę dawno już minęły (Co m. in. może potwierdzić jej ostatnia sesja dla Levisa xD Zdjęciew Post Scriptum). Uważasz, ze BoA na aktorkę nie pasuje... hmm... A na jakiej podstawie, moja droga, snujesz takie wnioski? widziałaś ją może w jakiejś produkcji? Tak, tak, BoA już zdążyła zagrać - krótki, bo krótki, ale jednak - epizod na początku swojej kariery w koreańskim serialu. Natomiast wg. najświeższych informacji już na początku przyszłego roku będziemy mogli widzeć ją w jakimś filmie, gdyż ostatnio poważnie zaczłea rozważać nad karierą aktorską (bynajmniej nie porzucając kariry piosenkarki, o, co to, to nie^^').
Dziękuję za uwagę, z poważaniem...

pyziata777

ale z was kretyni... tak bardzo podoba sie wam Daniel że chcecie grać jego dziewczynę? :/ Moim zdaniem Katie Leung pasuje bardzo do tej roli -ba!- tak ją sobie wyobrażałam. A Kwon BoA? Ekhm...Sorry ale do Cho ona mi nie pasuje. Tzn nie mówie że jest brzydka bo nie jest ale to nie jest rola dla niej. Poza tym Katie Leung musiała być w czymś lepsza od tych wszystkich dziewczyn, no nie? Skoro ją wybrali (założe się ze jedyną osobą ona tam nie była:P)to MUSIAŁA być najlepsza z nich wszystkich. A wy tu wymieniacie jakieś aktorki, typu:Rashida Jones... Heh ludzie opanujcie się przecież ona niedługo będzie na emeryturze:D W dodatku przypominam że cho Chang jest dziewczyną o AZJATYCKIEJ urodzie. Więc w czym problem? Daje jej 10/10. Pozdro for all:*

pyziata777

nie wiem co od niej chcecie..jak dla mnie jest sliczna

Hermioneczka

Moim zdaniem ona pasuje do tej roli. Ta cała Boa??? booosh ona jest straszna....jakby jej walec i plug jednoczesnie pojechal po twarzy...blleeee.:/ Pzdr;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones