Krystyna Janda

Krystyna Jolanta Janda

7,7
22 532 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystyna Janda

KSIĄŻKA I NIE TYLKO

użytkownik usunięty

PANI KRYSTYNO JEST PANI DLA MNIE KIMŚ BARDZO WAŻNYM I SZANUJĘ PANIA ZA WSZYSTKO.PANI KSIĄŻKĘ PRZECZYTAŁAM 5 RAZY A DOTEGO NOSZE JĄ W TOREBCE NA CODZIEŃ.PANI PŁYTTE JAK SŁUCHAM TO SIĘ USPOKAJAM I ŚMIEJE SIĘ SAMA DO SIEBIE.MOZE TO BYĆ DZIWNE ALE JEDEN Z KAWAŁKÓW POPROSIŁAM ABY MOI ZNAJOMI PUŚCILI MI NA OSTATNIE POŻEGNANIE MYŚLĘ ŻE SIĘ PANI NIE OBRAZI ALE CHCĘ BO ROBI ON NA MNIE WIELKIE WRAŻENIE JEST TO'NA ZAKRECIE'PROSZĘ O WYBACZENIE I ZROZUMIENIE MAM JESZCZE DWA KAWAŁKI NA TĄ OKOLICZNOŚĆ JEST TO "NIECH ŻYJE BAL" MARYLI I JEDEN KAWAŁEK ANDRELA BOCELLI,MAM NADZIEJE ŻE PANI SIĘ NIE GNIEWA.MAM DO PANI PYTANKO CZY NAPISAŁA PANI JESZCZE JAĄŚ KSIĄŻKĘ LUB JAKĄ MI PANI DORADZA.DO PRZECZYTANIA. MAM25LAT SERDECZNIE PANIĄ POZDRAWIAM I POWODZENIA.

www.krystynajanda.com
myąlę że powinnas skierowć te słowa osobiście do Pani Krystyny - na www.krystynajanda.com jest taka moaliwośc.polecam ci tą stronę.

użytkownik usunięty

Książki
Krystyna Janda napisała 3 książki:
"Gwiazdy mają czerwone pazury",
"Moja droga B.",
"Różowe pigułki na uspokojenie".
Jej felietony kiedys można było czytać w "Urodzie" , a dzis , o ile dobrze mi wiadomo, w"Dziecku". No, i zawsze mozna zajrzec na www.krystynajanda.com.
Miłej lektury!!!!!!!:):):)))))

Kochani to nie sa rozowe pigulki a tabletki.......pa

użytkownik usunięty
kemaj

A już wkrótce wyjdzie następna książka Pani Krystyny - "www.małpa.pl" :)

użytkownik usunięty
kemaj

A już wkrótce wyjdzie następna książka Pani Krystyny - "www.małpa.pl" :)

użytkownik usunięty

tak dokładnie 15 czerwca!!! już się ciszę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones