Krystyna Janda

Krystyna Jolanta Janda

7,7
22 579 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystyna Janda

Przeczytałam te wszystkie dyskusje na forum...i stwierdzam, że pani Krystyna Janda
powinna być wyżej od pani Krystyny Feldman w rankingu. Mówiąc o niej, że to przeciętna
aktorka to dla mnie przesada. Krystyna Janda to nie Meryl Streep,nie można tych dwóch
aktorek porównywać.Obie są wybitne,lecz stylem gry przecież odbiegają od siebie. Janda
jest specyficzną aktorką, a takich aktorów ceni się najbardziej, czym był by film bez
charakterystycznej,dobrej gry aktorskiej? Czym byłby spektakl? Krystyna potrafi wcielać się
w różne rolę, dla mnie nigdy nie gra tak samo. Dyrektor teatru, nagradzana na festiwalach
filmowych za granicą, każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Proszę mi jednak powiedzieć ile
jest teraz aktorek/ów którzy dostają nagrody na festiwalach w Polsce i za granicą
jednocześnie.Ona tego dokonała, a to o czymś świadczy i dlatego pełen szacunek.

witka

Jestem tego samego zdania! Krystyna Janda zauroczyła mnie od "pierwszego wejrzenia" gdy wyszła zza zakrętu korytarza w "Człowieku z marmuru". Ostatnio zachwycają mnie Jej role teatralne, nie wiem czy widziałaś wzruszającą "Danutę W", przejmujące "Zapiski z wygnania" czy uroczą "Shirley Valentine". Jeżeli nie oglądałaś Pani Krystyny w teatrze polecam gorąco! A jeśli chodzi o rankingi to nie są miarodajne - zwykle wielką popularnością cieszą się aktorzy grający na przykład w serialach - są znani, lubiani i są na szczycie wszystkich rankingów. Ja nie oglądam telewizji i o wielu aktorach z czołowych miejsc rankingu na Filmwebie nigdy nie słyszałam! Więc chyba trudno brać go pod uwagę porównując dokonania poszczególnych osób. Myślę, ze nie o to chodzi w tym zawodzie! Na szczęście!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones