Krzysztof PieczyńskiI

7,9
21 355 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Pieczyński

Uważam,że to jeden z najlepszych polskich aktorów.Każdą rolę potrafi zagrać inaczej.Miałem okazję porozmawiać z Panem Pieczyńskim osobiście i okazało się,że jest bardzo sympatycznym i uprzejmym człowiekiem.

użytkownik usunięty
Martin_Eden

Zgadzam się z tobą. To dobry aktor - on myśli. To ostatnio rzadkość w świecie artystów.

Wspaniały aktor. Faktycznie, potrafi zagrać każda role inaczej. Dzisiaj oglądałam go w "Dzień czwarty" jako Krzysztofa Kamila Baczyńskiego i wzruszyłam się jego grą i wzrokiem. Ma piękne oczy.

Pyska

Właśnie też trafiłem przypadkiem na ten film i zastanwiałem się jaki ma tytuł.Fajna rola.

Martin_Eden

Jaki jest osobiście nie wiem, ale co do gry aktorskiej zgadzam się jest świetny. Gra to co chce grać nic na siłę co jest jego olbrzymim atutem. Dla mnie jego najlepsza rola to ta w "Pokuszeniu" w reżyserii Barbary Sass stworzył tam świetną kreację oglądając go przed ekranem można było się bać. Ale ma też inne wielkie role w "Jeziorze bodeńskim", w "Wielkim biegu", "Daleko od okna" zresztą co tu dużo pisać 2/3 jego filmografii to wielkie role.

Bolek84

szkoda że już nie gra w na dobre......

pawcio2634

strasznie go lubię, jest on taki prawdziwy w filmach, a aktorów takich to już mało
chciałabym żęby powrócił do na dobre i na złe, gdy on grał to ten serial był rewelacyjny

katarzyna_94

Nie powroci. Wspominal w wywiadzie jak bardzo wykonczyla go ta rola i reakcje ludzi wolajacych za nim na ulicy "doktorku".

Martin_Eden

Aktor wybitny, nie mam co do tego wątpliwości. A jako człowiek wydaje mi się bardzo nieszczęśliwy.

epilenka

Zgodze sie, ze wybitny, a tu masz odpowiedz dlaczgo nie jest szczesliwy z rozmowy z Beata Dzon-Ozimek w Przegladzie z dnia 03.05.2015: Nie umiem być szczęśliwy w świecie, który po prostu idzie ku przepaści. Nie bardzo umiem znaleźć swój mały światek, zamknąć się w nim i udawać, że jest OK. Nie jest OK. Chcę to wypowiedzieć, żeby nie było niedopatrzenia, że przyszedłem na ten świat, aby coś powiedzieć, ale zająłem się swoim małym szczęściem. Udawaniem, że ta szopka noworoczna mnie nie boli, że gram w tę samą grę co wszyscy."

dagnymaya

Kochany facet. Wrażliwy i niecodzienny człowiek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones