Laetitia Casta

Laetitia Marie Laure Casta

7,2
807 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laetitia Casta

Wspaniała dziewczyna- cóż można więcej napisać...

użytkownik usunięty
PIOTREK_31

zgadzam się w 100%, od kiedy zobaczyłam Laetitię w Ekspresie nie mogłam o niej zapomnieć, w ten właśnie sposób zaczęła się wielka przygoda ze zbieraniem jej zdjęć. Z makijażem czy bez niego wygląda równie pięknie i pociągająco. w dodatku podobają mi się jej poglądy. uważam żw jest najpiękniejszą twarzą w wielkim show-biznesie!

tak tak! zdecydowanie nie ma konkurencji! ma niesamowitą urodę, taką diabelsko - anielską. jest jednocześnie pociągająca i zmysłowa jak i niewinna i dziewczęca..po prostu ma bardzo dużo tego czegoś magicznego w sobie. no i jasne, jest też mądra, co jest rzadkością. czytałem kilka wywiadów z nią i byłem zawsze pod dużym wrażeniem - odpowiada ciekawie, mądrze, zupełnie inaczej niż gwiazdki show-biznesu typu Bitney Spears. czyżby chodzący ideał?

PIOTREK_31

Ze zdolnosciami aktorskimi jest jako-tako...

Ale jesli chodzi o wyglad, noooooo to prosze ja Was nie ma sobie rownych. Kwintesencja kobiecosci (Chlopaki nie placza ;)). Jest az nienaturalnie piekna, mozna na nia patrzec godzinami i sie nie znudzic. I co prawie niespotykane, bez makijazu wyglada jeszcze piekniej. Cud, miod, palce lizac :)

PIOTREK_31

Całkowicie sie zgadzam.Jest prześliczna,moge patrzeć na nią godzinami.Jest taka zmysłowa, a zarazem niewinna.Można sie rozmarzyć.

Pablo_40

Uważam że jest najpiękniejszą kobietą na świecie. To dziwne ale bez makijażu wygląda piękniej. W ogóle jest naturalna dziewczęca- poprostu urocza. Podobno na początku kariery modelki "znawcy kobiecej urody"proponowali jej powiększenie biustu, wysysanie tłuszczu i prostowanie krzywych zębów! Nie zgodziła się- i to robi duże wrażenie, bo wiele kobiet na jej miejscu by to zrobiło. A że jest madra też wiem, czytałam z nią kilka wywiadów:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones