Lakeith Stanfield

Lakeith Lee Stanfield

7,2
9 434 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lakeith Stanfield

Ale czemu on ma grać "L" w hamburgeriańskiej wersji Death Note? Ludzie nie wpieprzajmy poprawności politycznej do każdego zakątku !

urielpp

Teraz należy mieć nadzieje, że skoro robi to Netflix to chociaż będzie to dobry serial. A jeśli zrobią więcej niż sezon, to L i tak pewnie umrze w pierwszym, należy mieć nadzieje że chociaż N będzie biały, włącznie z włosami. M może nie być rudy, jego mam gdzieś.

urielpp

Wiesz, akcję tej serii przenieśli do USA, więc postarali się o odzwierciedlenie sytuacji w ich kraju. Jakby mieli odzwierciedlić całkowicie sytuację z anime i mangi, to - poza paroma postaciami - wszyscy powinni być Japończykami ;)

Gladka

ale w USA jest od cholery ludzi azjatyckiego pochodzenia, USA to nie tylko biali i czarni

tsgna

Tak się akurat składa, że po tych kilku miesiącach zmieniłam zdanie na ten temat - z jednego powodu, a mianowicie Shinigami. Tak bardzo japoński element, a będący przy podstawą Death Note, wymaga, aby Light lub L - przynajmniej jeden z nich - był Japończykiem lub miał japońskie korzenie. Bez tego wyjdzie - mówiąc delikatnie - dziwnie. /W sumie to sam zwiastun nie napawa optymizmem - sam w sobie wygląda dla mnie fajnie, ale tylko gdy zapomnę, że to ma być Death Note (ten Light jest jak nie Light)...

urielpp

Yaoistki będą się cieszyć bo ktoś na pewno będzie gejem:)

użytkownik usunięty
urielpp

Bo jest zajebistym aktorem.

popieram :)

urielpp

Zapoznaj się z terminem "poprawność polityczna", a potem zamknij internet i nie pisz głupot.

urielpp

A dlaczego Light i cała reszta bohaterów ma być biała, mimo że w anime i mandze są Japończykami i należą do rasy żółtej?
Film Netfliksa przenosi akcję do USA więc takie zmiany są normalne.

urielpp

O boziu, czemu osoby czarnoskóre też są aktorami?
Odpowiedź: bo mogą. Bo tak. Bo też są ludźmi. Bo tak. Czy powiedziałem już, że dlatego, że bo tak? Rasiści użyją każdej wymówki, żeby być rasistami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones