Lennie James

7,2
5 855 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lennie James

Nie wiem jak wam ale mi podoba sie jego rola w serialu Jericho. Bardzo przypomina ona role Eko grana przez Adewale Akinnuoye-Agbaje w LOST. Tajemniczy ciemnoskory mezczyzna ktory nagle sie pojawia i nikt o nim nic nie wie.

GauchoR_2

jak dla mnie Hawkins przypomina raczej, jeżeli chodzi o sam sens serialu, bardziej Johna Locka z Lostów. Jest postacią wiedzącą "jak wszystko działa" ... jeżeli wiesz o co mi chodzi

pzdr

Biey

Nie nawiążę do waszych porównań, bo nie oglądam LOST ;) ale nie zmienia to faktu, że koleś jest świetny. Aktora polubiłam już wcześniej, za rolę w PRZEKRĘCIE :)

GauchoR_2

Chcieliście powiedzieć że rola Eko i Locke'a jest podobna do jego roli w Jericho ;)

GauchoR_2

Nie lubię takich porównań. W Jerycho jego postać była filarem akcji. Świetnie się do niej nadawał.

GauchoR_2

jedyny dobry aktor w jerycho. Reszta aktorów to takie deski że po siedmiu odcinkach przestałem oglądać. No, jeszcze przez to że ten serial to telenowela rodzinna

GauchoR_2

Fajna rola, najbardziej wyrazista w serialu.

GauchoR_2

Ja go dopiero zobaczyłem i polubiłem właśnie od Jerycho. Spodobał mi się i od tamtego czasu wyjątkowo lubię jak gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones