Lesław Żurek

7,1
5 389 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lesław Żurek

Ten facet wygląda jakby chodził do liceum, prawda? A tymczasem on ma prawie 30 lat, a do tego żonę i dziecko!!! Takiemu to dobrze, moze grać i nastolatków i dorosłych. Szkoda tylko, że nie każdyz nas wygląda na 10 lat młodziej:(((
Pozdrawiam!
:))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))

Julia_1986

Leszek ma 27 lat, i nie ma zony ani dziecka :) wiem to bo go znam. ktos tu wierzy w plotki...

użytkownik usunięty
nauzykaa

ja tam nie wiem czy ma 27 czy 30 lat (chociaż pewnie ma 27:)) ale ważne jest przecież to jak gra, co nie? :) a wydaje mi się, że gra świetnie, bo sama go widziałam raz na przedstawieniu w krakowskim PWST na 'Romeo i Julii' :))i bylo super :)

Nie napisałam, że ma 30, tylko że PRAWIE 30, a to jest różnica. I ma żonę.

użytkownik usunięty
Julia_1986

27 czy 30. czy to aż taka różnica. zresztą- czy to tak bardzo ważne? chyba nie :):)

użytkownik usunięty
nauzykaa

hm,popieram..tez Go znam..tylko mam na mysli,ze osobiscie :P

użytkownik usunięty

E tam Carrie...widziałaś Go raz na planie filmowym(obserwowałaś lub robiłaś zdjęcia :P) i uważasz,że już Go znasz :P

haha, dokładnie :D w taki sam sposób to ja znam Bajona :D

użytkownik usunięty
the_boutique

phi........xPP wlasnie ze nie to mialam na mysli,bo go znam naprawde ale ok,niewazne juz:PPP

nauzykaa

raczej ktoś ma bujną wyobraźnię. "wiem to bo go znam". aha, chyba jak sobie narysujesz. do wiadomości wszystkich: Julia ma dobre informacje. ten pan ma i żone (też aktorkę zresztą), i dziecko.
także się nie kompromituj lepiej.

morelowa_panna

A niby dlaczego podwazasz to ze on nie zna tego aktora? Aktorzy to niby nie maja znajomych, przyjaciol czy rodziny? Jacy wy jestescie naiwni...

wafel30

Z jednego prostego powodu. Gdyby NieWiemNic_xD naprawde znał Żurka wiedziałby, że od 5 lat jest żonaty :]

I absolutnie nie chciałam w ten sposób pokazac, ze aktorzy są niedostępni dla 'zwykłych' ludzi. Zostałam źle zrozumiana:)

Julia_1986

> Nastolatek czy staruszek
> Ten facet wygląda jakby chodził do liceum, prawda?
> A tymczasem on ma prawie 30 lat,

Ja pitole, od kiedy 30latkowie to staruszki?
Kto na tym filmwebie pisze komenty, przedszkolaki?

Julia_1986

wg mnie chyli się nad grobem:P stary dziad:P skoro on jst dziad to aktorzy ktorzy mają po 50 lat to pewnie chodzące zwłoki;p

alien_2

Stary dziad to pojęcie względne.Dla mnie młody bo ja mam 37 lat,czy to istotne,że ma żonę? "Każdy wagon można odczepić"-żarcik taki...;).Moim zdaniem świetlana przyszłość przed nim-dobry jest! Jak długo można patrzeć na tych samych aktorów?? Z resztą ma przepiękny głos(tylko dwóch aktorów ma takie głosy),powinien nagrać płytę z monologami(temat obojętny) żebym mogła słuchać do poduchy i raniutko.Aż żyć się chce.

doda33

Dzisiaj miałem okazję rozmawiać z Panem Lesławem na ogólnopolskim przeglądzie teatralnym. Jest to naprawde niesamowity gość i człowiek !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones