Leslie NielsenI

Leslie William Nielsen

8,6
16 939 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leslie Nielsen

Nie mówię tego tylko dlatego, że zmarł, ale po prostu uważam że był znakomity, potrafił rozbawić każdego, nie to co te niektóre podrzędne aktorzyny ,,komiki'' np, jim carrey. Ps. jaki film uważacie za lepszy : Ściągany, Naga broń czy Dracula - wampiry bez zębów?

Anastazja315

Można o gustach dyskutować, ale trochę szacunku panu Jimowi się chyba należy? Po pierwsze, nie powinnaś pisać że jest "podrzędnym" aktorem w dodatku z małej litery jego nazwisko wraz z imieniem, biorąc pod uwagę że tytuły filmów napisałaś "poprawnie". Po drugie to, że gra w filmach komediowych nie znaczy że jest jakiś gorszy od tych, którzy grają w dramatach. Po trzecie pan Jim robi to co uwielbia - jest zawodowym komikiem i stara się rozśmieszyć ludzi, a to że Ty wolisz Nielsena nie znaczy że musiałaś obrażać pana Carrey'a.

Gagusia315

Po pierwsze ''gagusiu'' a może powinnam napisać GAGUSIU czy tak jest dla cb z odpowiednio dużym szacunkiem? ale wracając do tematu to to że JIM napisałam z malej litery to dlatego że nie zwróciłam na to uwagi, zwykła pomyłka, po drugie dobrze napisałas że JIM tylko STARA SIĘ rozsmieszać bo Mr Nilsen poprostu ma w sobie to coś, po trzecie to ty chyba wogule nie masz pojęcia kim jest LESLIE twierdząc że gra on w dramatach, a po czwarte to wiem, ze ty naprawdę nie wiesz kim on jest choćby dlatego że chodzisz ze mną do klasy, Agato ;)

Anastazja315

Ps, przestań się ze mną kłócić na forum, nie wystarczy że nie dajesz mi w szkole spokoju?

Anastazja315

ehh ty i to twoje poczucie humoru ;)

Gagusia315

Lepiej wyłączcie komputer i spakujcie kredki na przyrodę :))

Anastazja315

KASIU zwracam się do ciebie z szacunkiem jak już zapewne zauważyłaś... Co do twojego komentarza - wcale nie stwierdziłam że on gra w dramatach, po prostu na szybko wymyśliłam porównanie - czytaj komentarza 2 razy jeśli źle interpretujesz. Po drugie twojego Lesila znam i uważam że był ... dobrym... komikiem. Po trzecie moim celem nie było obrażanie pana Nielsena lecz obrona Jima. Przeczytaj może te komentarze jeszcze raz i nie komentuj pochopnie. Otwartego umysłu i łatwego przyswajania wiedzy życzy ci koleżanka jak już wspomniałaś z klasy :)

Anastazja315

obaj byli dobrymi komikami,choc grali troche inaczej.

Anastazja315

Po pierwsze Nielsen i Carrey w filmach grali zupełnie inaczej... Kolejna różnica między nimi jest taka że Carrey grał w wielu dramatach, nie ograniczał się i nie ogranicza tylko do komedii :) ja troszeczkę wyżej cenie Jima jednak obaj są świetni :)

Anastazja315

1.Dracula -wampiry bez zębów
2.Ściągany
3.Naga broń

Anastazja315

Mnie to on jakoś wcale nie rozbawiał.

Anastazja315

naga bron rzadzi!

damianho15

Widzę, że u koleżanek wyżej konwersacja na poziomie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones