Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/115477/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":5663,"rate":7.701218435458237,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/115477/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":111,"rate":7.774774774774775,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/115477/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":34,"rate":6.5,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/115477/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":4,"rate":6.25,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producentka"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/115477/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":1,"rate":10,"desc":"ocena","profession":"pracy producenta"}}]
7,7
5 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan
  • zniszczyć życie.

• Stefanek To nie Hollywood zniszczyło jej życie, tylko to że była niekochana przez rodziców.

• frycek49 ALBO! Po prostu jest zwykłą kretynką...

• yossarian84 ALBO moze po prostu odpieprzcie sie od jej zycia prywatnego? Cos jej w zyciu nie poszlo, trudno, kazdemu moze sie zdarzyc. nie wasz zafajdany interes...

• googaify Twój też nie, więc nie musisz jej bronić.

• yossarian84 nie bronie jej... bronie poziomu tego forum. Dlatego przypominam - tutaj oceniamy aktorstwo, nie zycie prywatne.

• googaify Wiem o tym. Też mnie irytują ludzie, którzy wystawiają aktorom niskie oceny z powodu ich skandali, wypowiedzi, itd. Ale ocena swoją drogą, a dyskusja o aktorce swoją.

• yossarian84 to sorry, wzielam cie za podobnego autorowi tego watku. no jak mozna wystawic 1 dobrej aktorce dlatego, ze ta ma ze swoim zyciem problemy? toz to rece opadaja... w dyskusji natomiast nie ma oczywiscie nic zlego.

• frycek49 Do niedawna uważałem że jest zwykłą kretynką, jednak po przeczytaniu kilku artykułów stwierdzam że jej wyskoki to niemalże wołanie o pomoc. Matka - stara ćpunka która wepchnęła ją przed kamerę zaraz po urodzeniu i przez całe życie utrzymywała się z jej zarobków (warto dodać że gdy tylko zaćzęły się problemy Lindsay mamusia nagle schowała się w cień. Ojciec ćpun żyjący z pieniędzy które tabloidy płacą mu za kompromitujące sytuacje z życia córki (warto dodać że zostawił ją zaraz po urodzeniu a kiedy tylko stała się sławna miał czelność żądać od niej pieniędzy)... Szczyt dna osiągnał wyznając na łamach szmatławca że Lindsay powstała po tym jak on i jej mamusia ujarali się jak świnie ;)

• MikeyS jeny nie wiedziałam. nie dziwię się w takim razie, że jest jaka jest. strasznie jej współczuję.

• ekoderka Mi tez jej szkoda, wcześniej była przecież taka piękną dziewczyna... a tak się zniszczyła przez ćpanie i alkohol.

• MikeyS Zgadzam się z Tobą. Szkoda dziewczyny, naprawdę ciężko żeby była normalna po takich rodzicach.

• MikeyS no tak, jaka ona biedna ojojoj zaraz się wzruszem ale nie chcem

• Damianq ojej, rzeczywiscie, bo przeciez lepiej hejtowac, niz wspolczuc. w koncu to drugie nie jest na czasie;(

• googaify współczuję jej głupoty, rzeczywiście masz rację

słyszałem, że wybielanie bogatych ćpunów jest na czasie

• Damianq bzdura. dookola widac jedynie mode na hejt, czego jestes idealnym przykladem. jestem przeciw jaraniu ale uwazam, ze nikt z nas nie ma prawa wtracac sie w jej prywatne zycie i przez jego pryzmat oceniac ja jako aktorke. poza tym, wszystko latwo mowic, jak sie samemu w to bagno nie wpadlo. jesli masz troche lat to powinienes wiedziec, ze czlowiek to omylna istota i daleko jej do idealu. i jak mozesz wspolczuc jej glupoty? znasz ja osobiscie, ze piszesz z takim przekonaniem, ze jest glupia? no to gratuluje znajomosci...

• googaify zgadzam się z Tobą. niestety wiele osób uważa, że nałogi biorą się tylko z głupoty lub z nadmiaru kasy. być może łatwiej jest im powiedzieć: kretyn, idiota, niż się zastanowić, co takiego się stało, że aż tak negatywnie wpłynęło na życie tego człowieka.

• Damianq damianq a kimże ty jesteś, żeby osądzać drugiego człowieka? Nie możesz okazać odrobiny empatii, zrozumienia? Czerpiesz satysfakcję z nazywania innych głupimi itd?

• Stefanek czyli to ze spieprzyla sobie zycie prywatne oznacza, ze zasluguje na twoja ocene 1 za aktorstwo? zalosne...