Lou CostelloI

Louis Francis Cristillo

8,0
211 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lou Costello

Tak i Świetny komik i brak tematów. Wstyd, pamiętam kiedyś serie Abota i Costello w TV, nie raz człowiek sie przewracał po podłodze ze śmiechu zwłaszcza jak panowie byli w Legii Cudzoziemskiej:D

Mateo_SF

...też pamiętam, kiedyś co niedziela w tvp leciał film z serii Abot i Costello i z moim tatą spadaliśmy z kanapy ze śmiechu...podobnie jak na filmach z braćmi Marx...filmy sprzed 1960 roku mają niesamowity urok... szkoda, że teraz można liczyć tylko na TCM, Ale Kino i ewentualnie Filmbox, a i to coraz rzadziej...

aganioq

tCM ostatnio wyemitował A i C w Hollywood

Mateo_SF

Moja ulubiona to A i C spotykaja Frankenstaina

Mateo_SF

Pamięta ktoś jak nazywał się film w którym Costello grał ducha? Widziałem ten film na RTL7 jak byłem.

Lordpaganus

Szukałem tytułu tego "serialu" z tymi panami od 10 lat, albo i lepiej, bo pamiętam jak byłem mały i oglądałem ich w akcji na RTL7. W końcu znalazłem i zaraz ich zaproszę do siebie na dysk!

Lordpaganus

The Time of Their Lives - gra goscia ktory gine za zdrade, a potem przychodzi mu udowadniac swoja niewinnosc jako duch

michal2600

Dzięki :) nostalgia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones