Magdalena Ogórek

Magdalena Agnieszka Ogórek

3,4
219 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Ogórek

Dla mnie ona mogłaby zostać nawet marszałkiem RP już nic chyba gorszego nie może się wydarzyć, bywali o wiele gorsi na stanowisku prezydenta więc taka Ogórek - babka znikąd też może zostać prezydentem.

ramzes1981

Co to znaczy "znikąd"? Że bezpartyjna? To chyba dobrze.

Video_Rondo_Gdynia

Jaka bezpartyjna? Żona Mochnaczewskiego i związana z SLD.

rock79

To będą jakieś jaja a nie wybory
Najpierw PIS (czytaj Kaczyński) wystawił Andrzeja Dudę potem SLD wystawiło Ogórek
Nie jestem fanem SLD ale Ryszard Kalisz byłby lepszy

giovanni50

Robią wszystko żeby nie zaszkodzić gajowemu.

rock79

Według Ciebie Mochnaczewski jest katolikiem przez prawo przenikania, art A ust. Z? :-) O! np. moja Żona jest katoliczką, to kim ja jestem, skoro przed małżeństwem byłem agnostykiem? I kim jest moja Żna? ;-)

Video_Rondo_Gdynia

Wyszła za kolesia starszego o 14 związanego z SLD. Kandydowała z list SLD do parlamentu europejskiego. Jeśli po zawarciu małżeństwa zacząłeś wierzyć w Boga, chodzić do kościoła, przestrzegać zasad wiary i przyjmować sakramenty, to jesteś katolikiem. A czy dzięki żonie, cóż...może to być zbieg okoliczności...

rock79

Tak więc może jest wpływ jej męża, a może to tylko zbieg okoliczności - jej związki z SLD. Z tego co wiem, z jej mężem poznali ją ludzie z lewicy, a ona nadal jest katoliczką i nadal nie należy do SLD. Natomiast patrząc na jej poglądy w poszczególnych tematach, to nie jest dziwne, że połowa hejterów jest czerwonym betonem, często właśnie z SLD - przynajmniej tak się podpisują często pod hejtami.

Video_Rondo_Gdynia

Wielkie NIE dla socjalizmu, zadna partia rzadzaca nie powinna miec poparcia. To tylko pokazuje otepienie jak i ignorancje naszego spoleczenswa. Ludzie sie nie interesuja polityka a pozniej dziwia sie ze w polsce jest juz az TAK zle. Telewizja I Gowno wyborcze to nie jest zrodlo informacji by odrazu sprostowac.

akrome

A wypowiedziałeś się w związku z jakim tematem?

Video_Rondo_Gdynia

Ta pani jest pionkiem, w grze Leszeka Millera reszte sobie dodaj ;)

użytkownik usunięty
akrome

A co ma Miller z socjalizmem wspólnego? Widziałeś w Polsce kiedyś normalny zasiłek dla bezrobotnych?, zapomogę dla ubogich? Wspieranie miejsc pracy?

Wielkie tak dla narodowego socjalizmu i wielkie nie dla tych którzy wypisują rzeczy których nie ma.

Z jakiej racji maja byc zasilki dla bezrobotnych? Z takiej ze dla pracujacych jest podatek dochodowy? Przeciez to jest sprzeczne z logika. Karasz pracujacych (im wiecej pracujesz tym wieksza kara a wspierasz nierobow, nie dziekuje.

Co do samego sld to partia komunistyczna, socjalizm pelna geba jak i cala reszta ukladu po magdalence, zalecam zapoznac sie z programem tej parti skoro nie wiesz co ma wspolnego, obrazasz ludzi inteligetnych a chyba juz najbardziej siebie.

Co do miejsc pracy, nie nalezy wspierac, po prostu przedsiebiorcom nie nalezy przeszkadzac. Zapomogi dla ubogich, od tego sa fundacje to raz, a dwa czy gdyby ich sie nie okradalo zusem, dochodowym, skladkami na nfz poteznymi podatkami ukrytymi w pradzie paliwie, wodzie wszystkim praktycznie to myslisz ze byli by ubodzy? Czy naprawde uwazasz ze jak sie nalozy podatek na klase srednia/bogata to oni beda to placic? Moze dam ci przyklad, na piekarza naklada sie nowy podatek przez co ceny buleczek beda o 30gr drozsze. Piekasz pracuje by generowac zysk a nie po to by ci dostarczyc buleczki. Wiec w momencie w ktorym ten rezim dorzuca mu kosztow to jest to oczywiste ze on musi zarobic wiec podniesie ceny buleczek. W rezultacie to konsument zaplaci podatek a nie pracodawca. W druga strone muszcze opisywac czy oczywiste ;)?

Jednak wracajac do Polski, niestety rzad warszawski stworzyl idealna machine w ktorej z kazdego przedsiebiorcy mozna zrobic zlodzieja a z kazdego kowalskiego przestepce. Panstwo policyjne, przyjazne tylko elitom.

Narodowy socjalizm mial juz miejsce w niemczech przed 39, jak ci sie podoba rezultat? Tak myslalem. Ja nawet jestem wstanie wytoczyc teze ze ty nie za bardzo rozumiesz czym "NS" jest, jak wiekszosc sympatykow ruchu narodowego. Jesli kapital ma miec narodowosc to za chwile rezultatem ekonomicznym takiej polityki bedzie podniesienie cen. Sytuacja bedzie identyczna jak na Bialorusi, gdzie za nowe adidasy placisz 800zl.

Kazde rozwiazanie gdzie wiekszosc narzuca reszcie jak ma zyc jest ingerencja w wolnosc jednostki, jednostki na ktora powinnismy stawiac, bo to ona pcha ludzkosc do przodu a nie "masa". W czasach monarchi (ktore mam nadzieje ze powroca) nie bylo demokracji, wiec wiekszosc nie narzucala innym jak maja zyc, wiec problemu rozwarstwowienia nie bylo.

Jedyna droga to wolny rynek, w ten sposob wszyscy bedziemy mogli sie bogacic, realizowac, po prostu zyc szczesliwie, przeciez tego wszyscy chcemy, no nie?

Co do samych wyborów to jedynie logiczne racjonalne opcje (odrzucajac propagande medialna ktora jest na gebelsowskim poziomie) pozostaje nam Korwin i Braun, ewentualnie Kukiz (jednak Jowy, w aktualnej sytuacji politycznej sprawia ze scena polityczna podzieli sie tylko na PO i PiS wiec tragedia) chociaz ja wiem ze on chce dobrze, reszta to marionetki generala Kiszczaka lub ludzie za ktorymi stoi agentura.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones