Maja Ostaszewska

6,1
65 086 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Ostaszewska

dlaczego filmweb wpisał że Pani Maja grała w na dobre i na złe gościnnie, przecież ona grała tam od 2003 do 2008 roku, i szkoda że już w na dobre i na złe nie gra.

kinomanka_13

"Na dobre i na złe" ma 535 odcinków. Aktorka zagrała w 114 odcinkach, więc to gościnna rola, bo
Mniej niż połowa odcinków sezonu to gościnnie + epizod (gdy się dodaje obsadę na filmweba). Więcej niż połowa - zwykła i tu dopiero na wyczucie główna - można przyjąć powyżej 80% odcinków z sezonu/serialu.
Pozdro

PS
Szkoda, bo grała fajnie z Nikitinem :)

pixi222

lubiłam ją za czasów jak grała w na dobre i na złe, odkąd jej nie ma przestałam ją lubić w na dobre i na złe fajnie grała, nie to co w przepisie na życie. Podobała mi się jej rola w przystani.

pixi222

A mozecie mi przypomnieć jaki wątek był z nią związany bo w ogóle nie kojarzę, że grała w "Na dobre i na złe".

Jagga

grała siostrę Zosi, chyba w czasie rozwodu z mężem Donovanem, czy w kryzysie małżeńskim... trafiła na badania do Leśnej Góry...

pixi222

Dzięki :) coś kojarzę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones