Marcia CrossI

Marcia Anne Cross

8,9
2 155 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcia Cross

nie ocenia się tak ludzi,ale on jest wyjątkowo brzydka....

parasol9120

to nie oceniaj. według mnie jest przepiękna

parasol9120

Jeżeli uważasz że jest brzydka to może warto odwiedzić okulistę? Podobno leczenie zaćmy we wczesnej fazie ma spore szanse na sukces.

parasol9120

Co ty mówisz ?!
Jest przepiękną kobietą o charakterystycznych rysach.

Izabell673

dla mnie też jest piękna, podziwiam ją :)
lepiej pokaż swoją twarz :D

parasol9120

Ma nietypowa urode. Jest piękna moim zdaniem. ale każdy ma inny gust.

użytkownik usunięty
parasol9120

o rany! brzydka?! według mnie jest ideałem piękna. rzadko spotyka się aktorki o tak niepowtarzalnej i nieprzeciętnej urodzie.

Dla mnie ona jest zjawiskowa ! Fascynuje mnie jej uroda... Jest piękna.

użytkownik usunięty
parasol9120

Według mnie jest bardzo seksowna. Rude włosy mmm...

parasol9120

a moim zdaniem Marcia jest piękna ! ma taką 'inną' urodę , taką 'niecodzienną' .

parasol9120

Rany, ile takich bezsensownych tematów jest na filmwebie. To, że nie trafia w twój gust, to nie znaczy że jest brzydka. Tak samo jak to, że ja nie lubię grejfruta, to nie znaczy że znaczy że jest niejadalny. Po prostu nie lubię, ale dla kogoś innego może być pyszny. Tak samo w przypadku Marcii Cross, według mnie jest piękna i urody dodaje jej charyzma, to ten typ kobiety, który zapada w pamięć.
Tutaj jest takie zdjęcie, które uwielbiam:
http://lh3.ggpht.com/_IqQ0DG6Sx3M/R1_7Ipm9-WI/AAAAAAAACE4/Pc1KZdc13AU/headshot38 qd0-1.jpg

Divine

faktycznie, piekne zdjęcie! Niesamowita kobieta. Pozdr :)

parasol9120

wszystkie aktorki na filmweb są brzydkie ;P (przynajmniej nie widziałem takiej która by nie miała takiego tematu jak ten)

parasol9120

Marcia jest piękną kobietą i bardzo utalentowaną. Wspaniale gra Bree w gotowych :) :*

Lilly878

Tak, Marcia jest ideałem piękna. Cudowna aktorka i kobieta!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones