Marcia CrossI

Marcia Anne Cross

8,9
2 155 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcia Cross

... Niesamowity, poruszający moment gdy Bree dowiaduje się o śmierci męża. Scena zagrana fenomenalnie !!!

____OSCAR____

Oczywiscie to sa bzdury, bo nie bylo takiej sceny.

nyaa

Co Ty wygadujesz ???!!! Jak to nie było ???!!! Ostatni odcinek 1 sezonu - Bree dostaje telefon, że jej mąż zmarł w szpitalu.

nyaa

Nyaa, obawiam się, że nie widziałąś ostatniego odcinka do końca:) Dodam jeszcze, że scena zrobiła na mnie duże wrażenie. W drugiej serii biedna Bree nie będzie miała łatwo...:/

____OSCAR____

zgadzam sie. najbardziej wstrząsająca scena w 1. sezonie. ale dopiero w sezonie 2 Marcia pokazuje na co ją stać grając Bree :)

Andy_20

Granie Bree to w ogóle najtrudniejsza rola w DH. Każdą inną posta można zagra niemal z biegu (tzn. aktor/aktorka może), tu jednak trzeba było wielu trudów i cwiczeń (no chyba, że Marcia Cross z natury jest pedantką, ale sądząc po innych rolach wątpie).

Cosimo_Villa_Nova

mi osobiście podobały się wszystkie jej sceny z teściową. Najlepsza była jednak w kościele z krawatem. Fajna rola i dobra do niej aktorka

Cosimo_Villa_Nova

Mi się zdaje, że już była trochę przygotowana do takiej roli, w Melrose Place też nie miała łatwo grając psychopatkę

____OSCAR____

Dla mnie było to smutne, ale nie ze względu na jej rolę tylko na rołę Stevena Culpa czyli serialowego Rexa, którego bardzo polubilem. Samą Bree nie przepadam, może dlatego, że tak głupio się zachowywała wiele razy choc podobało mi się gdy dała lanie jednemu z bliźniaków. ;)

Rex najlepszy, szkoda, że tak smutno zakończyła się jego rola.

____OSCAR____

Myślałam,że zwątpię jak strzelała do pigularza:D:D:D

Dzierzba

Uwielbiam ją,w Gotowych to moja zdecydowanie ulubiona postać.Świetnie gra,jest super i w smutnych i śmiesznych scenach

____OSCAR____

no cóż, gdyby nie było postaci Bree to serial nie byłby az tak ciekawy ;)

____OSCAR____

Powiedzcie co było w tej scenie ? bo jej nie widziałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones