Maria Ehrich

8,0
885 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Ehrich

Słyszałam że ona ma grać w " Czerwieni rubinu". Może być ale o wiele bardziej widziałabym w tej roli Emilie Schule ;( Szkoda bo ta jest jakaś dziwna;/

maryska14_

ja bym powiedziała, że ona jest zbyt zwyczajna. moim zdaniem Gwendolyn jest pełna życia, zabawna i nieprzewidywalna. ta aktorka wydaje sie być cicha itp. jakoś nie widze jej w roli Gwen. ;/

Aisssatou

Podzielam Twoje zdanie ;) Mam tylko nadzieję że będzie jakaś brytyjska bądź amerykańska wersja ekranizacji ;D

maryska14_

też mam taką nadzieję. jakoś nie przewiduję sukcesu niemieckiej produkcji ;P

Aisssatou

Niemiecka wersja filmu może niezbyt efekciarska aczkolwiek bardzo przyjemna. Teraz poszukuję książkowej trylogii gdyż nie mam zamiaru czekać na ekranizację kolejnych części i ile wgl. takie będą.

Do gry Marii w tym filmie nie mam żadnych zarzutów :)

Marcin260

mi bardzo odpowiada Maria w filmie tym bardziej ze zmierzają ku końcowi 3 czesci ;)

Aisssatou

jak widać - cicha woda rzeki rwie, wg mnie ta aktorka jest jedną z niewielu tych, którzy zagrali swoją rolę bdb.

maryska14_

Mnie się podoba Maria w roli Gwendolyn, nie mam jest nic do zarzucenia.Natomiast jeśli zagrałaby Emilia w Rubinrocie, to wątpie żeby film przypadł mi do gustu.

Angeelaa

Też sądzę, że moje obawy były niepotrzebne. Maria to jeden z niewielu plusów w tym filmie. :)

maryska14_

Racja. :)
A film, mimo że niemiecki, to moim zdaniem naprawdę świetny. Amerykańska produkcja byłaby zbyt amerykańska. XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones