Maria Pakulnis

7,8
14 200 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Pakulnis

Wszystkie te Niebezpieczne Kobiety z nowego Pitbulla chowają się przy jej roli Nadnieżny. Była po prostu genialna. Polski kobiecy schwartz charatker numer jeden !!! :D

mordarg

Święte słowa . W " Ekstradycji " była zaje.bista . Te " niebezpieczne kobiety " to jakaś farsa . Brakowało w obsadzie jeszcze Rosatti i Siwiec . O tempora o mores :/ . A Pani Pakulnis w każdej roli była BOSKA . Szkoda że już zapomniana przez kino .

mordarg

Dorównała jej tylko Cielecka jako Rita w "Oficerze".

mordarg

W roli kogo???

unqas

Chodzi mu o zonę Granda z Oficerów - no ona była dobra ale za bardzo w tle i za mało istotna w kontekście trylogii.

mordarg

Ja pytałem o rolę Pakulnis, chyba chodziło o Nadieżdę a nie "Nadnieżnę".

unqas

no możliwe że przekreciłęm trochę jej rosyjskie imię. Przecież wiadomo o kogo mi chodzi ;)

mordarg

Właśnie sobie oglądam Ekstradycję 2 na VOD i chciałem założyć post na ten temat ale widzę że jest już założony, Pełna zgoda Maria rolą Nadjeżny pozamiatała...zresztą jej kompan Jurij tez jest bardzo dobry...Niemniej jednak Kobiety Mafii to popłuczyny...Ekstradycję oglądałem dawno teraz po wielu latach oglądam na nowo i nie mogę wyjść z podziwu jak ona tam zagrała...teksty mimika sceny, całkowita zmiana wyrazu, przyjaciele przyjaciół to już chyba przejdzie do historii

zorin

Ale aż dziw bierze że aktorka po tej roli nie zagrała już w niczym znaczącym. To były jej wyżyny ale jakże zacnie odcisnęły się w tym wspaniałym serialu. Wgl propsuje za oglądanie trylogii Ekstradycji. Sam niedawno to zrobiłem bo pomimo Pitbulla, Odwróconych i całej masy seriali typu Kryminalni, Fala Zbrodni albo Glina jest wlasnie jeszcze : Ekstradycja. Prekursor wielu z tych pozycji. Jeszcze obok niej bym postawił też trylogię serialu: Oficer. Również b, dobra produkcja posiadająca ciągłą fabułę i bardzo znanych aktorów w głównych rolach.

mordarg

Teraz sie kręci nawet dobre seriale kryminalne, Canal+, HBO nawet TVN nie jest źle ale ekstradycja to jednak lata mojej młodości jakaś taka nostalgia...
Co do Pakulnis to ja myślę że ona nie grała może w popularnych filmach i serialach dużo niemniej jednak było jej dużo w w Teatrze, sam ją kilka razy widziałem na deskach i to jest prawdziwy kunszt...myślę że ona nie ma parcia aż takiego na szkło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones